nasiona marihuany

Planton K

Wyszukiwarka Forumowa:

Mlody151

New member
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
2
Buchów
0
Siemanko ,jak to jest z tym nawozem "Planton K" , podobno nie ma sensu go dawać bo został zmieniony skład czy coś takiego , jedni piszą tak inni inaczej. Jak to w końcu jest? Bo nie wiem czy w tym roku go używać (mam go) czy lepiej kupić florovit lub coś innego? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
S

Samuraj

Guest
Kiedyś używało się go na Flo ale teraz ma za dużo Azotu wiec bardziej nadaje się na weg ;) wiec lepiej kup jakieś nawozy na flo ;)
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Różne szkoły, różne opinie... Jak dla mnie - "Plankton" się nie nadaje do niczego. Są lepsiejsze preparaty...
 
C

Chewbacca

Guest
Jak zaczynałem Swoją przygodę z forum to były 3 pewniaki:
1-dolomit
2-biohumus na weg
3-florovit lub planton k na flo
To było jak pacierz. Nie można było inaczej:) Dzisiaj w modzie burza kwiatów ;)
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Ale kiedy to było? Zdobyłeś świadomość czy wciąż jedziesz na tym samym zestawie? Pewnie już nie...

Osobiście? Zawsze uważałem, że bio to bio... Czy eco to eco!
Dziwi mnie, że wciąż stosuje się nawozy które są dedykowane np storczykom, których przecie nie "spożywamy".

Dżizas, ludzie - growerzy!!! Przecież można osiągnąć swój cel dzięki naturze! Żadne brixy czy ripeny!!!
Czy na prawdę te "kilka" gram jest tego warte???




... odpowiedź jest prosta - sam se zrób marychujaninę - a przekonasz się co jest warta. Chcesz palić zdrowo czy dużo?

Dodam, że dużo wcale nie oznacza - niezdrowo!



peace!
 
C

Chewbacca

Guest
Jak ktoś ma dobrego nosa to znajdzie sobie spoty z taką glebą, że nie trzeba będzie nic lać i urośnie wszystko pięknie. Uważam że trzeba propagować ekologiczną uprawę bo panuje błędny stereotyp, że jak nie podsypiesz porządnie nawozami to i nie zbierzesz. A mało to kup się wala na pastwiskach? :) Wystarczy się schylić i podnieść. Dzisiaj są czasy konsumpcjonizmu, masz pieniądz idziesz do sklepu, kupujesz co trzeba i jest git i idziesz spać spokojny.
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Co nie oznacza, że musisz wydać dużo, żeby było dobrze. Pierwsza lepsza wioska i masz nawozu pod dostatkiem - zakładając że nie używasz gumowych rękawic!

Jeśli nie obawiasz się smrodu gnojówki - niewiele potrzebujesz by optymalnie poprowadzić uprawę!!!
 

GrowLnik

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2014
Postów
81
Buchów
0
Planton K oczywiscie ale musi byc bez azotu stary skald Plantonu K to 9-24 teen jaak najbardziej od 2 tygodnia flo do ostatnich 3 tygodni...wiem po sobie ale to jeszcze nie to co innystosuja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół