nasiona marihuany

Olejek RSO

Wyszukiwarka Forumowa:

Cannafan

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2013
Postów
96
Buchów
0
Witajcie.
Nie wiem czy dobry dzial ale napisze bo nie moglem znalezc odpowiedzi .

Synek mojego brata, ktory nie dawno skonczyl roczek jest bardzo ciezko chory na nowotwor rdzenia kregowego. Poddawany byl juz chemioterapii lecz niestety nie dziala i tylko sie pogorszylo. A lekarze chca, podac mu nastepna chemie.. Chociaz i tak to nie pomaga jedynie tylko guz sie powieksza.. Wpadlem na pomysl, zeby mu pomoc nalezalo by zastosowac olejek z konopii RSO. Slyszalem ze pomaga, wiec to jest jedyna szansa.. Tylko teraz pytanie czy jest on gdzies dostepny do kupienia(tylko prawdziwy olejek RSO, a nie jakies olejki za 150 zl itp..)? Moze Holandia albo Czechy?
Wiem, samemu tez mozna zrobic tylko to sa 3 miesiace czekania.. a zalezy mi na czasie bo nie wiadomo jak bedzie z tym malym.. Prosze o pomoc, albo moze ktos wie czy w PL sa tacy lekarze i gdzie ich szukac.


PROSZE O POMOC!!
Dziekuje i pozdrawiam!
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
W Centrum Zdrowia Dziecka leczą niektóre dzieciaki RSO. Musiałbyś napisać do nich albo najlepiej iść osobiście z bratem ze wszystkimi dokumentami leczenia i ich po prostu błagać.. http://www.czd.pl/
 
P

Pustelnik

Guest
Nie jest ciezko ogarnac olej,tylko czy ktos Ci zaufa,aby udostepnic terapie.Lepiej zrobic samemu,terapia koszt 18-20 tys samemu pare zl. Takze jezeli masz dostep do suszu to z 500gr zrobisz okolo 60gr oleju. Na jednorazowa terapie.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak mocno rozwinięty nowotwór to 60 g nie wystarczy.
 

Cannafan

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2013
Postów
96
Buchów
0
W tym centrum zdrowia dziecka bardzo ciezko.. Nie chca lekarze podejmowac sie takiej terapii. Nie trudno sie domyslec, ze koncerny farmaceutyczne robia swoje.. Trzeba znalezc dobrego lekarza, dla ktorego wazne jest zycie dziecka a nie pieniadze ale z tym w PL bardzo ciezko.. Moze ktos wie czy gdzies za granica podejuma sie takiej terapii i gdzie.?

A jak nie jest trudno ogarnac ten olejek to skad? gdzie go szukac ? bo raczej musi to byc sprawdzone zrodlo i prawdziwy RSO..

Myslalem tez, zeby go samemu zrobic ale nie mam do dyspozycji 0,5kg. A jak juz bym kupil to czy to bedzie dobre? Ziolo nie wiadomego pochodzenia, nie wiadomo ile chemii w sobie ma itp ... I jeszcze mam takie pytanie. Moze na poczatek zrobic mniej tego olejku i sprawdzic czy dziala?


Dzieki za pomoc!
 
P

Pustelnik

Guest
Susz zrob sam;) o dzialanie oleju sie nie martw bedzie dzialac,poczytaj na haszyszopedi o oleju Ricka Simpsona,bedzie tam takze na temat terapi,dawek.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
w polsce raczej nie ma co liczyc na pomoc - ewentualnie tak jak kolega wyzej pisal - kupic susz i zrobic samemu. wielkiej filozofii nie ma. wlasny grow to 3 miesiace - macie tyle czasu? rozkladaj sprzet i dzialaj.
najpredzej w holandii kupic, ale to sie robia koszta - min 3tys euro za 60g - koszta podrozy, ryzyko wpadki...
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Cześć. Tu na forum dla ciebie najlepszą informacją jako uzyskasz to po mojemu byś podbił z tematem do pana Macieja Kowalskiego z wolnych konopi bądź innej organizacji konopnych co mogą ci pomóc. Ja mając tonę oleju puki na własne oczy bym nie zobaczył przypadku, to bym nie pomógł.
 
R

Rivi

Guest
60g oleju za mało ? to przecież dzieciaczek, jak ma roczek to maciupkie dziecko a nie dorosły człowiek. Założę się że połowa z tego spokojnie dała by radę, stosować połowicze dawki jak już... można próbować. Chemia już takie malutkie dziecko... co to sie wyrabia. Trzymam kciuki. Odpalaj boxa nie trać czasu. Najlepiej samemu. Nie poddawać dalej chemi bo ona wynisza potwornie a tym bardziej tak malutkie dziecko.
 

bezstresu

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
73
Buchów
0
Zgłoś się do Wolnych Konopi, może ktoś będzie mógł Ci pomóc. Ostatnio głośno o Jakubie Gajewskim z WK, który sprowadzał RSO dla polskich pacjentów, grozi mu 15 lat. Suszu nie kupuj, chyba, że od kumpla, który uprawia od lat i ma o tym jakieś pojęcie, bo łzy feniksa z suszu robionego przez wietnamców nada się jedynie dla ćpunów... Jeśli nie chcesz kupić to poczytaj i posadź, tylko pamiętaj, że to chwilę zajmie.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Cześć. Tu na forum dla ciebie najlepszą informacją jako uzyskasz to po mojemu byś podbił z tematem do pana Macieja Kowalskiego z wolnych konopi bądź innej organizacji konopnych co mogą ci pomóc. Ja mając tonę oleju puki na własne oczy bym nie zobaczył przypadku, to bym nie pomógł.

Bardziej do Sioua( Jakub Gajewski) albo do Przemka Ratowicza. Ale obawiam się że teraz może być problem bo Siouowi grozi 15letni wyrok za olej właśnie. Nie wydaje mi się żeby chciał się narażać na większy.
 

Cannafan

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2013
Postów
96
Buchów
0
Dzieki wam za rady. Odnosnie WK pisalem do nich ale nie odpisuja moze dlatego ze teraz bylo glosno na ten temat.

\ Chemia już takie malutkie dziecko... co to sie wyrabia. Trzymam kciuki. Odpalaj boxa nie trać czasu. Najlepiej samemu.

No niestety tak juz u nas jest.. Jeszcze teksty od lekarzy, ze jak nie bedzie bral chemii to moze byc nie ciekawie.
Postaram sie cos ogarnac to najlepsze wyjscie i najbezpieczniejsze, tak mi sie wydaje. A teraz na szybkosci i tak cos trzeba ogarnac zeby zobaczyc czy dziala :)

PS: Jakie odmiany sa dobre do tego olejku? Wiecej THC czy CBD? Jakie sa wasze opinie?

Dzieki za wsparcie!
 
Ostatnia edycja:

zaklinaczbetonu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
105
Buchów
1
Raczej wiecej cbd, finola jest do tego przystosowana 2% thc i 5% cbd i jest przeznaczona na olejek leczniczy
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
CBD Skunk Haze ma THC 5% i CBD 5%, więc jest jeszcze lepszy, ale to i tak o kant dupy potłuc, bo typ pisze, że szukać odmiany z największą zawartością THC. Tekst pewnie był pisany dawno, więc o CBD nic nie pisze, bo wtedy nie było odmian CBD. Do rzeczy - pisze, że najlepiej, aby THC było pow. 20%. Wtedy przy 453 gramach uzyskasz 60gram olejku. Myśląc banalnie musiałbyś mieć 2718 gram, aby otrzymać 60 gram olejku o takich samych właściwościach co pozyskiwanie olejku z odmiany z wysokim THC. Oczywiście to jest tylko matematyczne założenie, bo przecież odmiany z dużą ilością THC też mają tam jakieś dziesiątki procenta CBD, a przede wszystkim: nie sądzę, aby wyszło tyle samo olejku z tych dwóch odmian. Obstawiam, że wyjdzie więcej z odmiany CBD i o mniejszym stężeniu kanabinoidów niż w przypadku odmiany pow. 20% THC. Nie wiem czy napisałem zrozumiale - wydaje mi się, że i tak domyślicie się o co mi chodzi.

Przepraszam bardzo, że w tym wątku, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy ktoś wie czy ten olejek może pomóc przy chorobach autoimmunologicznych? Wiem, że rak to też choroba autoimmunologiczna, ale chodzi mi bardziej o takie choroby, które nie mają takiego zagrożenia życia. Głównie chodzi mi o schorzenia jelit. Tak dokładnie to mam CU (wrzodziejące zapalenie jelita grubego). Jest to choroba autoimmunologiczna. Fakt, że u mnie mówi się, że głównym czynnikiem był stres, ale to nie zmienia faktu, że jestem chory na chorobę autoimmunologiczną. Ktoś wie czy może pomóc i czy rzeczywiście pomaga?
 

white rabbit

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2014
Postów
53
Buchów
6
Szczep Avidekel z Izraela ma potencjał leczniczy zwłaszcza polecany na zapalenie i raka jelita grubego , poszukaj odmian na chorobę Leśniowskiego-Crohna
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół