nasiona marihuany

Znalazłem czyjegoś spota! Pozdrawiam! ver. 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Jeśli znalazłeś czyjegoś spota - pozdrów Growera w tym wątku!
Umieść karteczkę na krzaku czy np w pobliżu umieść znaczek # i pstryknij fotkę!


Pamiętaj, że prawdziwy Grower nie kradnie cudzych krzaków! Dba o własne konopie i cieszy się z samodzielnej uprawy!
 

JuzKwiecien

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
162
Buchów
0
Niestety nie miałem kartki przy sobie ale pozdrawiam koleszkę który wysadził planty niedaleko moich. przez ciebie musze zmieniać miejsce.. chyba że się dogadamy.. ;)
Fotki:






Jeśli poznajesz to miejscę to zgłoś się na PW
 

el plombini

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2015
Postów
203
Buchów
1
Buszek za uczciwość <peace>
Rok temu obok mojego domu wpadłem też na planta, który był większy odemnie prawie :sunny: podlałem, i zostawiłem karteczkę przywiązaną do łodygi "Podlałem ci kwiatek" :D
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
JuzKwiecien moim zdaniem nie potrzebnie sie wychylasz, ze w okolicy są tez Twoje krzaki, mogłbyś napisac, ze podczas poszukiwania spota czy cos takiego, nigdy nie wiesz kto to posadził... Na forum sie nie przyzna, ze to jego bo wie ze nie podpie****isz, a okolice za Twoimi krzakami przeszuka i dostaniesz kopa w du*e za uczciwosc :)
 

JuzKwiecien

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
162
Buchów
0
myślałem o tym ale tamten spot jest taki średni więc co będzie to będzie, i tak będe przesadzał za tydzień jak nic się nie zmieni. Jak za***ie to i tak je znajde bo teren znam jak własna kieszeń ;p
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
A mi ktoś podpie****ił 1 roślinkę... Spot spalony..
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
Znalazłeś ? sucho mają ? podlej.<palacz>
 

kjan

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
63
Buchów
0
W marcu gdy jeszcze szukałem miejscówek trafiłem na jedną konkretną, miejscówkę, nasłonecznienie praktycznie non stop. Nie wiem jak tam jest teraz, i prawdę mówiąc nie mam zamiaru tam nawet iść, ale jeżeli poznajesz tą miejscówkę i tam działasz to wiedz że jesteś idiotą, i przez lenistwo możesz wpaść, a za tyle samych wiaderek możesz mieć dużo kłopotów, nie tylko złodziei, bo to najmniejszy.


 

JuzKwiecien

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
162
Buchów
0
Osobe ktora mi napisala na PW prosze o wyczyszczenie skrzynki bo nie moge odpisac. Pozdro
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Poważnie zastanawiam się czy nie złamać zasady moralnej nr 1.
Znalazłem "spota" znaczy 5 jedno, może półtora litrowych doniczek, ze 2 metry od polnej drogi w niegęstej nawłoci. Uśmiechnąłem się do siebie podziwiając równą warstwę keramzytu i uważając że ktoś przed weekendem podrzucił na szybko donice żeby je roztasować na spocie. Zostawiłem 2 # z patyczków i poszedłem dalej.
Ale wczoraj czyli po tygodniu też tam były, wciąż w tym samym przypałowym miejscu, wciąż w tym samym cieniu nawłoci i ktoś tam przestawiał doniczki, bo moje patyczki były częściowo porozrzucane jakby ktoś przesuwał doniczki.
Mając tak za***iste okolice nie zasadzić w glebie pod słońcem, tylko gnieździć w litrówkach w cieniu... Jak je w przyszłym tygodniu zobacze tam przy drodze to za***ię i posadzę jak należy gdzieś niedaleko ;) Nie żeby zaj***ć ale w ramach towarzystwa przyjaciół roślin ;). Acz pewnie ich nie znajdzie właściciel spota ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Po to jest outdoor żeby wykorzystywać ukształtowanie terenu itp itd bla bla bla. Ale tego gimbie nie przetłumaczysz, wolą sadzić byle gdzie w donicach i latać na przypale w dzień z baniakami. A potem płaczą że ich złapali lub ktoś zakosił im plantu hahaha. Ja jak znajdę takie coś to potraktuje wszystko z buta i h*j na to kładę bo tylko przypały potem są przez takich.

Moje panny od czasu wsadzenia do ziemi nie dostały nic oprócz biohomusa/azofoski, efekt - żyją, mało tego rosną zdrowe i już zaczynają flo co niektóre. Ilość miejscówek jest nieograniczona, tylko trzeba wsiąść na rower/motor i poszukać odpowiednich miejsc. W tym roku znalazłem już jednego spota z automatami, od razu domyśliłem się do kogo należą roślinki bo rok temu paliłem staw od tego ziomka, a on co roku to samo sadzi praktycznie. Roślin nie śmiałem tknąć.


Pozdrawiam kumatych... :smokee:
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Pozdrawiam osobę która na "moich" bagnach. Przed sezonem Miałem już worki z ziemia w odległości 10m od twojego spota ale zauwazyłem czyjeś ślady i przeniosłem je w inne miejsce. Na twoje rośliny natrafiłem bo zostawiasz odciski botow ktore mnie zainteresowaly i gdybym tez nie narobił widocznych śladów to poszedł bym dalej ale narobiłem i w związku z tym zostawiłem tobie znak # z patykow żebyś się nie stresowal. Prawdopodobnie jest to es więc będzie duża i jest za ciasno wsadzona. Jeśli jest to ziemia tylko spotowa koniecznie podsyp dolomitem. Pozdrowienia z fartem.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kopczyk niczego sobie, roślinki też. Szacunek ziomek. Ehhh gdyby u mnie w okolicy tacy ludzie byli...
 

Nevada333

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
40
Buchów
0
Siema!
Znalazłem spota w południowej Polsce. Widziiałem tam pare tyg temu kilka dołków, dzisiaj przechodziłem i zobaczyłem twojego planta. Masz tam jakieś niebieskie butelki i jednego skatowanego planta. Ziemia wymieszana ze styropianem. Wokół trochę pokrzyw i jakieś 10-15m do drzew. Zostawiłem ci wiadomość w butelce (zgiętą kopertę). Może ogarnelibyśmy coś razem? Możesz pisać na PW i napisz co trzymasz w białym kartonie, tak żebym wiedział ze to ty.


PS.: przechodziłem tamtędy bo byłem ciekaw czy ktoś tam coś posadził, niedaleko również miałem parę sadzonek. Jakby ci się chciało iść w stronę lini energetycznych to ogarniesz gdzie to jest. Jakieś 30m od Ciebie.

Pozdro!

Tutaj zdjęcie:
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół