nasiona marihuany

Znalazłem czyjegoś spota! Pozdrawiam! ver. 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Znalazlem chyba z 5 spotow, gdzie wszystkie z pewnoscia byly postawione przez jednego osobnika, stosunkowo blisko siebie. Jade sobie samochodem, nagle pocislo mnie takie kupsko, ze nie wytrzymalem. Staje przy drodze, ide w krzaki tak, zeby mnie nie bylo widac i nagle mijam krzaki.

To musi byc jakis samopas, albo mocny ryzykant, bo wszystkie spoty sa widoczne z conajmniej trzech, czterech domow (z lornetki bankowo). Wyglada jakby nie bylo zadnego lst Poza tym watpie, ze sie tu odezwie, bo jakby czytal forum, to nie sypal by slimakola tak blisko lodygi. :D

Jeden z krzakow na pewno sadzony w torfie. Jak cos ziomek, to sie odezwij, albo daj znac chociaz jaki to gen, bo ladnie rosna. Albo czy moge sobie chociaz galazke na klona odciac :) Zostawilem je tak, jak zastalem. No i ogarnij te panienki bo ci jakies muszki pladruja :D Reszta fotek u mnie w galerii ;)



Robaczki

Mszyca siedzi na tym plancie
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Znalazłem wczoraj, jeden dołek był pusty chyba nic w nim nie było. Na górce w norce była ukryta stara saperka z rękawiczkami i wiedziałem, że coś się święci, jednak była tak stara i zepsuta, że myślałem "ehh stare dzieje pewnie kogoś"... Odwracam się i wracam, a tu nagle roślinka. Oczywiście wziąłem, bo chłopaki jeszcze mają czas posadzić coś nowego.

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-961944] [/URL]
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,047
Odznaki
4
Widać długi staż na forum o niczym nie świadczy... ani ty zielony ani przyjaciel. Zwykła złodziejska ku**a - nie obrażam tylko nazywam po imieniu. Wielki come back jak głosi tytuł twojej relki.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Jestes gorszy od psa bo on jest w pracy i taka jego robota
ty jestes zwykłą złodziejska, chciwą ku**ą!
i oby twoje krzaki tez za***ali to poczujesz jak to jest
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Tfu, gardzę takimi "ludźmi", oby karma szybko do ciebie wróciła :farao:
 
K

K2

Guest
wypie****ić go na zbity pysk !!! ch*j jeden ukradł człowiekowi rosline. Tylko pały mogą być gorsze od tego coś Ty zrobił, Ty gnoju jeden ! Ja bym Ciebie stąd wypie****ił i masz szczęście Ty ch**u, że ja nie mam takiej opcji !
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Po co Ci ta roślinka była? Postaw się na miejscu właściciela i zastanów.
Zakładam że już w życiu tam nic nie posadzi jak jest ostrożny, więc oprócz dosadzania musi szukać spota, pomijając to, że ten był słaby.
Szanujmy się nawzajem! Następnym razem zostaw znak że byłeś i nic nie ruszaj...
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Złodzieju i ciebie kiedyś ktoś okradnie !!- jak ty będziesz wpierniczać ziemniaczki w zaciszu domowym ktoś znajdzie ci spota i spokojnie opie****i rośliny które znajdzie a ty będziesz miał zonka jak zajdziesz podlać sadzonki , pytanie mam do ciebie - mścisz się bo ktoś cię kiedyś opie****ił czy po prostu jesteś złodziejem z powołania ???
 

SosnaPlant

Member
Rejestracja
Mar 4, 2018
Postów
17
Buchów
0
Zmień sobie nick na "ZielonyPodpie****acz" mam nadzieję ze karma wróci do cb, bo zachowales sie jak najgorsze gowno marnując kogos pracę..
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
https://www.forum.haszysz.com/showt...ko-dojrzałych-konopi-co-z-nimi-zrobisz/page73

Koszę wszystko sobie. - 666 - 53.62%

Oczywiście, że zrobiłem dobrze w mniemaniu WIĘKSZOŚCI SPOŁECZNOŚCI #.com <sex>. Po co mi żebyś ktoś się kręcił w okolicy moich, chłopaki niech się poduczą i znajdą lepszego spota, tylko wyjdzie im to na dobre.

PS.
Sadziłem nie raz, nie dwa, też mi znikały niekiedy i tyle. Pozdrówki dla kumatych podpie****aczy. Lepiej ukraść malucha niż dojrzałego sk***iela pełnego topów, a ja tak miałem, więc spływa po mnie Wasza nienawiść do ZielonegoPrzyjaciela <piwofuck>.

Z fartem zielone ziomki, z fartem! Dobrych miejsc i dużo słoneczka!

Jak coś mój temat:
https://www.forum.haszysz.com/showt...ie-na-luzaku&p=1704869&viewfull=1#post1704869
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
To teraz radze chłopakom by poszukali w okolicach i ci o***ali na jesień :flipping-the-bird::flipping-the-bird::flipping-the-bird:
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
nie ma sie co oburzac, normalna sprawa, jeden za***ie, drugi nie, choc z mojej strony jesli masz swoje spooty to na ch*j krasc dzieciakom jednego krzaka, mi by sie nie chcialo.......smierdzi troche dusigroszem..takim malym polskim zydkiem;) zaj***ć komus jedna rosline hmmm..ku**a kozak jestes ...rozumiem juz 100 krzakow w pelnym flo, bo jednak piniaadz robi moralny balagan w glowie, ale ktos nie robil tego komercyjnie a z zajawki...i to jest chu**we......zly chlopak...nu nu do kata idziesz haha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół