nasiona marihuany

Znalazłem czyjegoś spota! Pozdrawiam! ver. 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Czy tylko jak ja bym znalazł czyjegos spota to bym zostawił karteczkę z długopisem haha
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Czy tylko jak ja bym znalazł czyjegos spota to bym zostawił karteczkę z długopisem haha

Jakby spot był dobrą miejscówką to nie zostawiłbym żadnego śladu że byłem, po tym jakby mi ktoś zostawił kartkę czy coś podobnego to był by to ostatni sezon w tym miejscu. Dlatego moim zdaniem jak się nie ma zamiaru kraść to lepiej wejść zobaczyć i nigdy nie wracać ;)
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Moim zdaniem lepiej zachować godność i godną postawe growera i nie kraść! :D
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Można by było na odwrót zrobić- jak trafiasz na jakieś parę plantów to dosadzić z 20 sztuk :) ale miałby ktoś rozkminkę
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
[MENTION=57187]BOOM[/MENTION] to twoje ?

---------- Post Zaktualizowany 13:03 ---------- Data pierwszego postu 13:02 ----------

wczoraj szukałem miejscówki na spota i wszedłem w ciekawe okolice i aż ciężko było mi uwierzyc, że nie pojawił się tam żaden mój człowiek, i słusznie, bo się pojawił :)



pozdrawiam cię przyjacielu, jeśli to czytasz (jeśli nie czytasz to też), daj znac to wpadnę czasem podlac

[MENTION=57187]BOOM[/MENTION] to twoje ?
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Pewnie niektórzy mnie zaraz będą hejtować ale...
Ktoś pozwolił sobie zrobić spota na jednej z moich działek. Rozumiem bo nieogrodzona, na totalnym wypizdowie, niezła gleba i nie mam tego za złe ani nie mam zamiaru przeszkadzać, ziemia stoi nieużytkiem to niech służy, ale...
Jak nie posprzątasz tego burdelu, który po sobie zostawiasz to albo zaoram ten spot albo będziesz miał cholernie ale to na prawdę cholernie duuuużo nasionek po tym sezonie.





Spot wygląda dosyć profesjonalnie (zdrowe czterdzieści krzaków) więc domniemam, że jego właściciel jest użytkownikiem forum. Tak jak powiedziałem, nie będę przeszkadzał, nie oczekuję niczego w zamian ale nie pozwolę sobie na taki gnój. Zabić się idzie o folie, butelki po alko, paczki bo bletkach, batonikach, itp. Zdjęcia to tylko mały ułamek tego syfu. Butelki po carlsbergu dałem w jedno miejsce bo w trawie szło się o nie wywalić. Więc trochę roboty zrobiłem za Ciebie. Reszta zależy od Ciebie.

Z fartem.
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Jprd :***: .napisz chlopu odpowiednia wiadomosc na kartce w foli . moze wezmie do siebie :drzwi:
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Aktualizacja: spot został posprzątany więc pozdrawiam kolegę z forum :]. Zastałem tam reklamówkę z czterema piwkami, w środku folia z napisanymi markerem przeprosinami więc grower został oczyszczony z zarzutów.
Pozdrawiam i owocnych plonów życzę :]
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Zrobiłem sobie dziś mały wypad tu i tam, tak co by znaleźć jakieś fajne nowe miejscówki z racji, że znalazłem w czeluściach swojego szpeju w szafce jakieś pesteczki. Bóg wie czy to femki, regi czy może jakieś nonamey z lokalnych sorciw, które okażą się gówno warte. Mimo wszystko plan jest taki żeby puścić je niemalże w samopas, parę wizyt i tyle. Chcę sprawdzić nowego spota.
No więc obczaiłem godne miejsce na "specyficznym" terenie. Przedarłem się przez haszcze i moją uwagę przykuła wydeptana ścieżka, typowo sprawka człowieka.. - poszedłem nią. Idę sobie i idę a tu cyk - wykopana "studzieneczka". Nieopodal skitrany szpadel, kawałek dalej coś ala kopczyk. Plantów brak. Albo już ktoś się nie bał i za***ał albo jeszcze ktoś nie wysadził.

Taka moja prośba do tego growera - tnij męskie jak masz regularne i naucz się chodzić po zaroślach. Zostawiłem Ci kartkę #.com + nie mam zamiaru Ci ruszać spota jeżeli coś tam wysiejesz, choć przyznam, że Fiskars kusił ale nie jestem chu*em. Pewnie zajrzę tam jeszcze przy okazji upewnić się czy to aktywny spocik. Jeżeli tak to np. odpisz mi na kartce i moja noga już więcej tam nie stanie. Tylko pamiętaj - rwij męskie jak co. Ewentualnie odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej tu na forum. Pozdro Amigo








 

AgroTuning

New member
Rejestracja
Gru 9, 2020
Postów
4
Buchów
0
Z 4-5 lat temu na studiach lubiłem wyrwac sie z miasta i szukac miejscowek na spoty, w sumie znajdywałem czyjąś miejscowke co najmniej raz w roku, lącznie znalazłem 5, każda była po prostu idealna, ale jedna która najbardziej zapadła mi w pamięć to przegięcie pały:



Prawie jak meksyk, raz tam trafiłem już po zbiorach i jedyne co zostało to suche łodygi grubosci butelki 0,5l, niespełnione marzenie :D
szkoda że mieszkam teraz na drugim końcu Polski bo jestem ciekaw czy ktos dalej tam działa
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ale nie pokazuj mi tej miejscowki , zapochwaj ja dal siebie , prosze !!!!
 

AgroTuning

New member
Rejestracja
Gru 9, 2020
Postów
4
Buchów
0
Długo biłem sie z myslami czy wrzucic to zdjecie i mysle ze nikt przy zdrowych zmyslach i tak tam juz nic nie posadzi, wcale nie trzeba robic duzego zblizenia na google maps zeby to dojrzec...
 

Partyzantos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
106
Buchów
292
Ciężko w moich okolicach o dobrą miejscówke bo sporo osób działa, no ale szukać trzeba jak najlepszej i zapuściłem się dzisiaj głęboko w tarnine, tak myślałem że znajdę czyjegoś spota bo teren dosyć ciekawy. Nie mam zamiaru działać w pobliżu, trzeba chodzić swoimi ścieżkami.

Powodzenia byku pewnie sporo podlewania tam masz w sezonie, piasek dookoła to działasz w doniczkach, widziałem były wkopane w glebe ale ziemia suszy się szybko, pewnie automaty patrząc po krzaku, coś tam Ci wyszło i elegancko oby bez przypału. Nie widzieliśmy się, lece dalej z fartem.

1_IMG_20210305_170957.jpg
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 84823

Guest
Nie do końca znalazłem dzisiaj czyjegoś spota, bardziej czyjeś śmieci (rozrzucone w nawłoci na skraju bagnistego terenu). Opakowania po ziemi (niemieckie) i jakieś wyblakłe plastikowe butelki po nawozach.. mam zdjęcia ale po co jeszcze tu zaśmiecać. Uznałem, że ktoś to nosił na te bagna w zeszłym roku. Więc wróciłem się trochę i wybrałem miejsca w haszczach, które były "wyłożone" zdeptanymi trzcinami ale pod spodem była całkiem ładna ziemia. Podejrzewam, że raczej dzik sobie tam nie poscielił.. z drugiej strony było dużo takich "polanek" co kilka kroków, czasem z rozdeptaną trzciną, czasem bez. Jakby każda miałaby być czyimś spotem no to bym się zdziwil bo miejsce na kilka automatów się nada ale na moje oko nie na całą plantacje xD
2 "polanki" sobie przekopałem, nawiozłem, przygotowałem pod outa. Nie było żadnych śladów, żeby ktoś tam wrzucil perlit czy coś ostatnio ogarniał.. tylko ten "kamuflaż". Natomiast jeśli się komuś w***ałem bo tam sadził i na jesieni to ogarnął czy coś, to proszę o wyrozumiałość. Miejsc tam jest dość sporo, podzielimy się ;)
W razie czego proszę pisać do mnie.
 

milimetr

Active member
Rejestracja
Lut 5, 2022
Postów
29
Buchów
15
Nie do końca znalazłem dzisiaj czyjegoś spota, bardziej czyjeś śmieci (rozrzucone w nawłoci na skraju bagnistego terenu). Opakowania po ziemi (niemieckie) i jakieś wyblakłe plastikowe butelki po nawozach.. mam zdjęcia ale po co jeszcze tu zaśmiecać. Uznałem, że ktoś to nosił na te bagna w zeszłym roku. Więc wróciłem się trochę i wybrałem miejsca w haszczach, które były "wyłożone" zdeptanymi trzcinami ale pod spodem była całkiem ładna ziemia. Podejrzewam, że raczej dzik sobie tam nie poscielił.. z drugiej strony było dużo takich "polanek" co kilka kroków, czasem z rozdeptaną trzciną, czasem bez. Jakby każda miałaby być czyimś spotem no to bym się zdziwil bo miejsce na kilka automatów się nada ale na moje oko nie na całą plantacje xD
2 "polanki" sobie przekopałem, nawiozłem, przygotowałem pod outa. Nie było żadnych śladów, żeby ktoś tam wrzucil perlit czy coś ostatnio ogarniał.. tylko ten "kamuflaż". Natomiast jeśli się komuś w***ałem bo tam sadził i na jesieni to ogarnął czy coś, to proszę o wyrozumiałość. Miejsc tam jest dość sporo, podzielimy się ;)
W razie czego proszę pisać do mnie.
Polanki pośród trzcinowisk to legowiska zwierzaków. Wydeptane placyki średnicy do 6m, w odległości co kilkadziesiąt metrów. Świetnie widzialne na geoportalu.

Natomiast co do tematu. Jest to pewien problem. Mamy wielu growerów, a miejsc znowu nie tak wiele. Sam mieszkam na wsi, gdzie każdy się kitra jak może, ale np. w sąsiednim mieście "starzy" growerzy dogadują się między sobą kto i gdzie sadzi. Ufają sobie. Po zbiorach dzielą się suszem "na próbę". Nikt nikomu w drogę nie wchodzi i nie kradnie. W marcu mają zrobioną listę, kto, gdzie i kiedy zaczyna sezon, aby jeden drugiemu przypadkiem na spota nie wlazł. Jak któremuś braknie, to dzielą się, za free. Nie handlują ani w hurcie, ani w detalu.... Dziwni ludzie xD Moi to za pół lufy hajsu by chcieli.

Spota łatwo można znaleźć. Raz, jeden jedyny jednego zniszczyłem. Niedużego. 10 autosów. Gość postanowił wsadzić rośliny na mojej działce. Mojej prywatnej łące. Od tego czasu, a raczej od powieszenia kartki na pobliskim drzewie, że to teren prywatny i wszelki spoty będą niszczone, problemu już nie ma. Jeszcze tego brakowało, aby miśki przypie****iły się do mnie o krzaki, na moim terenie, których pojęcia nie miałem xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół