nasiona marihuany

Szlugi

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Nie ma uważam że alkohol to narkotyk. Ludzie.. WSZYSTKIE substancje zmieniające świadomość, to narkotyki. Koniec. Kropka. Podział tylko miękkie twarde. Twarde uzależniają fizycznie np alkohol, morfina, heroina, opium a miękkie psychicznie mogą czy to trawa, czy LSD, meskalina, psylocybina, DMT, salvinorin a itd.
Przyszło mi do głowy że tytoń nie powoduje wyraźnych efektów zmiany świadomości, a uzależnia jak narkotyki twarde (metabolicznie). Ciekawe czy znane są przypadki śmiertelnego przedawkowania (nie mówię o śmierci w wyniku długotrwałego stosowania i wynikających z tego efektów)
 

buszekk

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
47
Buchów
0
Smiertelna dawka nikotyny to 60 mg przyjęte w dobę, czyli ponad 60 mocnych papierosów np. marlboro czerwone.
kazdy papieros musi zawierac 0.9 mg nikotyny, bo jak mniej to wiadomo ze potrzeba wiecej papierosow :D
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
ale jak ktos pali 2 paczki dziennie to juz jest tak przezwyczajony ze musi 2 razy wiecej wypalic .
Tak samo jak ktos kto nie pali zapali 1 szluga to bedzie sie bardzo zle czul
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Jak to jest, że ludzie uzależniają się od papierosów? Przecież tak jak Brat Marian napisał, że jakiś fajnych efektów po nich nie ma, a do tego po pierwszych papierosach człowiek źle się czuje(pamiętam jak zostałem poczęstowany pierwszym papierosem to płuca bolały mnie 2 dni), gimbusy chcą być fajne to jarają więc jakoś zrozumiem, że się uzależnią ale dorosła osoba po co zaczyna palić papierosy? No chyba nie po to żeby być fajnym. Papierosy są już w chooy drogie, gdzieś 15PLN za paczkę, a dla palacza jedna paka to jest nic, 15PLN * 365 dni = 5,475PLN, przecież ile fajnych i przydanych rzeczy można za takie pieniądze kupić.
 

buszekk

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
47
Buchów
0
ja palilem 2 miesiace papierosy, po 5-10 dziennie. myslalem ze jestem nieuzalezniony bo w weekendy nie palilem, ale jak juz w poniedzialek nie mialem papierosow w gebie to mnie k***ica brala :/
 
C

Chewbacca

Guest
Papierosy są już w chooy drogie, gdzieś 15PLN za paczkę, a dla palacza jedna paka to jest nic, 15PLN * 365 dni = 5,475PLN, przecież ile fajnych i przydanych rzeczy można za takie pieniądze kupić.

Właśnie czynnik ekonomiczny przemówił do mnie i już prawie dwa miesiące nie palę:) Dodatkowo płuca dostają po dupie niemiłosiernie. Ogólnie doszedłem do wniosku że palenie fajek to oznaka niedojrzałości. Dla Ciebie wyszło 5400 zł rocznie ale to jakaś górna półka. Ja paliłem fajki z przemytu za 6 zł/paczka ale mimo wszystko szkoda pięniążków z dymem puszczać. Postanowiłem sobie że przy piwie jak ktoś poczęstuje to będę sobie palił bo lubię i ciężko jest się powstrzymać od fajek przy alkoholu.
Temat o alkoholu a my tu o papierosach...oj, nieładnie:cisza:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak to jest, że ludzie uzależniają się od papierosów? Przecież tak jak Brat Marian napisał, że jakiś fajnych efektów po nich nie ma, a do tego po pierwszych papierosach człowiek źle się czuje(pamiętam jak zostałem poczęstowany pierwszym papierosem to płuca bolały mnie 2 dni), gimbusy chcą być fajne to jarają więc jakoś zrozumiem, że się uzależnią ale dorosła osoba po co zaczyna palić papierosy? No chyba nie po to żeby być fajnym. Papierosy są już w chooy drogie, gdzieś 15PLN za paczkę, a dla palacza jedna paka to jest nic, 15PLN * 365 dni = 5,475PLN, przecież ile fajnych i przydanych rzeczy można za takie pieniądze kupić.

Ja zacząłem palić szlugi bo dodawałem tytoń do lolków, a jarałem ich sporo. W pewnym momencie prawie jak szlugi. Jak detoks od weedu w końcu zrobiłem to non stop jarałem szlugi bo jarać się chciało. I z osoby która była całe życie anty, zrobił się palacz. Obecnie nie palę, chyba że przy piwie ktoś poczęstuje.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Smiertelna dawka nikotyny to 60 mg przyjęte w dobę, czyli ponad 60 mocnych papierosów np. marlboro czerwone.
kazdy papieros musi zawierac 0.9 mg nikotyny, bo jak mniej to wiadomo ze potrzeba wiecej papierosow :D

Gówno prawda, Havel palił przez parenaście lat trzy paczki papierosów mocnych, w duzym stresie mówił że potrafił pod 70 papierosów mocnych spalić, czyli dawki końskie.
Nie ma sztywnej dawki, każdy inaczej reaguje.

Nie postawił bym papierosów obok narkotyków, poprostu uzależniają i trują, nie wszystko co uzaleznia można nazwać narkotykiem.
Od Coca Coli się można uzależnić tak samo jak od dragów, w Australi jest baba ktora dziennie wypija 4 litry Coca Coli, gdy jej nie ma pod ręką ch*j chce ją strzelić...
Podobno jest to coraz częstszy przypadek, narazie cierpi na niego kilkaset ludzi na świecie ale jest to fakt autentyczny.

Jak to jest, że ludzie uzależniają się od papierosów? Przecież tak jak Brat Marian napisał, że jakiś fajnych efektów po nich nie ma, a do tego po pierwszych papierosach człowiek źle się czuje
Jesli nigdy nie paliłeś petów to nie zrozumiesz tego uzaleznienia;)
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
szlugi rzuciłem po 8 latach i przy piwie nie pale. :)

alkoholu nie mogę, tak jest to narkotyk
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
Smiertelna dawka nikotyny to 60 mg przyjęte w dobę...

Bzdura. 60mg to dawka znana z okresu XIX-XX w., współcześnie przyjmuje się, że jest ona co najmniej kilka, a może nawet kilkadziesiąt razy większa. W dodatku zapewniam Cię, że jeśli papieros zawiera 0,9mg, to nie wchłaniasz do organizmu całej zawartości. Tyle względem śmiertelności przy paleniu.

Jak to jest, że ludzie uzależniają się od papierosów? Przecież tak jak Brat Marian napisał, że jakiś fajnych efektów po nich nie ma, a do tego po pierwszych papierosach człowiek źle się czuje(pamiętam jak zostałem poczęstowany pierwszym papierosem to płuca bolały mnie 2 dni), gimbusy chcą być fajne to jarają więc jakoś zrozumiem, że się uzależnią ale dorosła osoba po co zaczyna palić papierosy? No chyba nie po to żeby być fajnym. Papierosy są już w chooy drogie, gdzieś 15PLN za paczkę, a dla palacza jedna paka to jest nic, 15PLN * 365 dni = 5,475PLN, przecież ile fajnych i przydanych rzeczy można za takie pieniądze kupić.

Jeśli nie zaczniesz palić przed ~21 rokiem życia jest już małe ryzyko zaczęcia z tym nałogiem. Większość ludzi zaczyna palić w szkołach średnich / studiach, później już tylko Ci ze skłonnościami do używek się w to pakują.
 

Amciek

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2013
Postów
119
Buchów
0
Paliłem 15 lat ostatnimi laty po 2-3 paczki dziennie plus kolejne 2 w noce imprezowe.
Rzuciłem ponad rok temu. Stwierdzam, że dalej chce mi się palić i fajnie jest sobie zajarać szluga na odstresa, dla zabicia czasu, na ból zęba i milion innych małych okazji. Jest to swego rodzaju narkotyk bo daje palaczowi krótką przyjemność i uzależnia zarówno psychicznie jak i fizycznie. Wstajesz w nocy zapalić, wstajesz rano i w dupie masz wszystko idziesz zapalić, kładziesz się ale najpierw zapalić, wychodzisz z domu palisz itd...
Stwierdzam też, że papierosy to gówno tak samo jak wóda I nie przez raki sraki tylko dlatego, że bycie niewolnikiem to nic fajnego!
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
a ja po 5 latach trucia się tymi okropnymi substancjami z dnia na dzień rzuciłem to w piździec,od 2 marca nie pale i jakoś zdziwiło mnie to że to może być takie proste
pstryknięcie palcem i po nałogu a wydawał sie nie do zwalczenia ;)

je**ć ślugi!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół