nasiona marihuany

Kysztamysza i pierwszy grow

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Spokojna twoja rozczochrana ziomus , nie jestem nadgorliwcem , pytałem bardziej z ciekawosci dlatego tez napisalem czy "moge/mozna" druga sprawa to osoaba od ktorej to wszystko kupilem wraz z tymi odzywkami mowil ze mieszal , prawdopodobnie zeby nie przedobrzyc to dawkowal 0,5ml na litr laczacz dwa mial tyle ile trzeba . Poki co leje tylko jeden nie mieszam to byla czysta rozkmina bo chyba zapytac mozna ;)

Przeczytaj tez uwaznie temat ze jest to moje pierwsze sadzenie " swiadome" i przymykam oko na ilosc , nie mam tez nasrane w glowie ze im wiecej odzywek to bedzie wiecej plonow .

Mrowenus zapodał linka w ktorym jest informacja ze mozna mieszac ale nie bezposrednio razem a pojedynczo w wodzie oczywiscie nie mam zamiaru testowac bo widze ze i bez tego progres jest ;)
 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Update :)

Dzisiaj NO2. dostał kolejne dwa i ostatnie cięcia , teraz czas na regeneracje sił :)



Bajcepsy też już widać po ostatnim cięciu , widać że ma dużo siły :)



Tak wygląda NO1. po lst , na zdjęciu nie widać ale główny szczyt już skierowałem do ziemi i lecimy dalej :)



muszę przyznać że prawie codziennie naciągam , poprawiam i codziennie widać progres <shiza>
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Upik :)

taki mały progresik :)






Wiem że są tematy ale już w tym zapytam , mam podłączony filtr na zewnątrz



i teraz moje pytanie czy może być on na zewnątrz czy koniecznie filtr w boxie a rura na zewnątrz pytam bo widziałem u kumpla ze ma w środku zamontowany z resztą jak i w necie i tu na forum widziałem ze większość ma w środku , przyznam że próbowałem go podłączyć odwrotnie ale wiatraka średnica z jednej jest różniąca sie ze stroną wylotu więc inaczej nie mogłem podłączyć bo w przeciwnym razie zasysało by mi powietrze z zewnątrz do boxa :p , myślałem o kupnie reduktora i zamontowanie go w boxie tylko czy jest sens ? przerabiał to ktoś juz :)
 
B

bonger

Guest
Jak Ci nie przeszkadza ten sposób montażu filtra to po co kombinować?
Pozdro!
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Krótko zwięźle i na temat :spalony:

no własnie nie przeszkadza tylko chciałem się upewnić ze to jeden chooj :) pzdr
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Update :)

mała wrzuta i przy okazji poleci jakieś pytanko coby rozwiać wątpliwości :)

nr.1 cięcie woojka Bena


nr.2 lst




Roślinki mają ponad miesiąc jajec nie zaobserwowałem przynajmniej tak mi się wydaje :) patrząc na fotorelacje płci i teraz mam pytanko czy dać im jeszcze podrosnąć czy już czas najwyższy na kwitnięcie ??!!






w drodze również
jamajcan , fcs af i Killing fields x DF





dla tej trójki szukam boxa bo w moim piżdziku jednak za ciasno się już robi :)

Komenty , sugestie itp mile widziane :)
 
B

bonger

Guest
Miesiąc mają,
Zdrowo wyglądają
Na flo przełączone
Topami będą oklejone
 
D

DIABLO

Guest
poczekaj tydzień i przełączaj na kwitnienie ,co do JH X FCS-w dniu 21-26 powinny się określić,KF XDF po przełączeniu na kwitnienie powinny zaskoczyć w 5-7 dni i pokazać płeć,co do skunka to damy maja juz pierwsze pistele
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Chcac nie chcac musze przeciagnac ten tydzien bo potrzebuje boxa drugiego na flo a co do JH i KF to one juz maja miesiac niestety malo rozrosniete w porownaniu do WL ale mam nadzieje ze jak skunik powedruje do drugiego boxa to odbija ladnie jak dostana wiecej swiatelka bo do tej pory sa rozstawiane po kątach :/

Dzieki za potwierdzenie moich mysli i do zobaczyska przy nastepnym
Upiku :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Jak przezuce skuna to dostana odpowiednia ilośc swiatla to moze wtedy sie okresla bo tak jak pisalem byly po katach rozstawiane i moze to ich spowolnilo , wnioskuje po skunie tez ma miesiac a wyrosniety bo byl centralnie ustawiony hmmm poczekamy zobaczymy ....
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No i stało się , pokazały się jajca tak mi się przynajmniej wydaje :pl::pl:

Jamaican haze x fcs



sam nie wiem bo pokazały się też białe włoski więc moze jednak to kobitka :)



Jeśli to faktycznie jajca to te pistele na szczycie co widać to normalne jest ?


fcs af

tu nie da się ukryć jaj :D


 
D

DIABLO

Guest
Na pierwszym zdjeciu to jajca ale wyzej ma pistele wiec to herma nie mam pojecia jaki czynnik spowodował pohermienie .obrywaj jajca moze przestanie produkowac jajca jak nie to zostaje wywalic z boxa lub zostawic na pyłek i porobic pestki femi.co do tych na dole zdjec to faceci.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Wywaliłem ale z boxa tylko i wkopalem na ogrodzie dla testa zobacze jak przyjmie temperature itp. z pierwszego oberwalem co odstawalo i poczekam zobaczymy jak dalej beda wyrastac to tez sie pozbede bo mam jeszcze pod lampa kacza stope i poki co nic nie pokazuje :) thx za odpowiedz i do nastepnego .
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół