nasiona marihuany

Kysztamysza i pierwszy grow

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Tak :)

Jak oceniasz moja pierwsza sezonowke jako lajk :p dobrze wyglada ? Nie weim czy juz ja chlastac bo mam wrazenie ze stoi w miejscu albo takie wrazenie bo juz by sie chcialo sprobowac :)
 
D

DIABLO

Guest
bardzo fajny plant, abys i z mocy był zadowolony,masz moze jakis mikroskop???sprawdz trichomy, i jak sa w wiekszosci bursztyny ciachaj .
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Mam mam mikroskop, te ostatbie tygodnie najdluzsze :D
No pierwsza panna ktora wyrosla, na wacie ostatnie 4 oby siadły tak jak ten :) pzdr
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam :) mały upik i ze dwa pytania :)

Kaczka juz juz pod mikro jest w fazie mlecznej, orientuje sie ktos jak dlugo trwa czas az beda bursztynki? pytam bo czas mnie goni - wyprowadzam sie na inna chate i nie wiem czy ciachac czy co robic, zrobia roznice te dwa tygodnie bo w tym czasie bede sie przeprowadzał czy ciac an spokojnie?




W boxie mam jeszcze CBD i tez nie wem co robic bo nawet dziwnie wyglada inaczzej te topy jakies takie albo ja jestem az tsk przewrazliwiony :) trihomy zaczynaja wpadac w mleczarnie ale z wygladu taka zielonkawa dziwna nadaje sie do ciachania i jej pewnie 2 tygodnie w jedna czy druga roznicy nie zrobi :)






Dwa tygodnie tik tak tik tak :D
 

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
Wiadomo że lepiej poczekać na bursztyn..... Ale jak masz się przeprowadzać to lepiej ściąć szybciej i mieć porządnie wysuszone w słoiku niż kombinować.

Ze zdjęć wynika że już je ostrzygłeś na ostro - jeśli tak to oznacza że roślina nie bardzo ma czym produkować i na twoim miejscu bym ściął i powoli suszył. W trakcie suszenia też zachodzi dojrzewanie. To dlatego właśnie roślina tuż po ścięciu nie ma mocy a dopiero po 2-3 tygodniach zaczyna pokazywać co potrafi.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Siema , było cięcie w sumie masz racje jak mam kombinować pózniej to niech już się suszy :)
Co do liści to przy tym grow nie obcinałem wiatraków ani zadnych innych , zrobiłem tak przy pierwszym hurtem czego juz wiem ze sie nie powinno :) . Brak liści hmmm powodem będzie pewnie "czegoś za dużo" jeszcze nie mam odpowiedniej częstotliwości podlewania ustawionej :D ale myślę że z kolejnymi grow będzie coraz lepiej <joint>

Muszę jeszcze zmienić filtr na większy albo dokupić sam wiatrak bo obecny na mojego boxa jest za słaby takie mam wrazenie :/ ale to chyba nie powinno być powodem opadających liści ??
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Mam nadzieję że za tydzien bedą gotowe bo Jason już się niecierpliwi :)





 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół