nasiona marihuany

nasiona znalezione w jaranku z coffe shopa

Wyszukiwarka Forumowa:

Myszku

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
77
Buchów
0
Siemano, dzisiaj ziomek kupil 5g super silver haze w kofiku. Prosto z kofa przyjechal do mnie wyjarac jakies lolki, chwytam zeby obczaic jak wyglad itd, i patrze, a tam 2 ziarenka na dnie tytki. Wyciagam calosc i 19 nasionek udalo mi sie wyciagnac z tego Super Silver Haze. Jak myslicie beda to nasiona wyprodukowane przez przypadek bo roslinke zaplodnila jakas herma? Jezeli tak to powinienem miec 19 feminizowanych nasionek SS Haze, dobrze kombinuje?
Piona
 

Natur

Active member
Rejestracja
Sty 5, 2015
Postów
40
Buchów
0
daj zdjęcia siuwadzu i nasion to ci powiem czy nadają się do czegoś
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja też moge wrzucić swoje regi ? Byś mi doradził które są żeńskie, a które męskie i je wyj***ć.
 

Myszku

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
77
Buchów
0
Hah, czyli jedyna opcja pod lampę 12/12 od początku ;)
Coś jednak wydaje mi się, że będą one przez herme zapłodnione ;)
Ogolnie w jaraniu były wymieszane 2 sorty, jeden z nasionami drugi ładny super silver. Naszczescie nie moje jaranko, a nasiona się nie zmarnuja. Jutro się dowiem co to za coffeshope coffeshop był to dam znać żeby uważać na sort
 
U

Usunięty 58869

Guest
daj zdjęcia siuwadzu i nasion to ci powiem czy nadają się do czegoś

oko "miszcza" ;)

Myszku napisał:
Siemano, dzisiaj ziomek kupil 5g super silver haze w kofiku. Prosto z kofa przyjechal do mnie wyjarac jakies lolki, chwytam zeby obczaic jak wyglad itd, i patrze, a tam 2 ziarenka na dnie tytki. Wyciagam calosc i 19 nasionek udalo mi sie wyciagnac z tego Super Silver Haze. Jak myslicie beda to nasiona wyprodukowane przez przypadek bo roslinke zaplodnila jakas herma? Jezeli tak to powinienem miec 19 feminizowanych nasionek SS Haze, dobrze kombinuje?
Piona
trochę dużo 19 nasion w 5 g. Ciekawy coffikshop, że sprzedaje palenie hermafrodytę z nasionami w środku...

(może koleś sam wyhodował i ma wybujaną wyobraźnie i gada, że prosto z kofa przyjechałem do niego z biegiem)... :running-around-smil
 

Myszku

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
77
Buchów
0

Niemożliwe, a jednak temat tak się rozkrecil, że aż musiałem się dowiedzieć teraz co to za kofik i jest to Jamaica w Nijmegen. Omijać szeroko ;) ale za nasiona jeszcze raz im dziękuję xD
 

Ginekolog

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
653
Buchów
113
Odznaki
1
Ja tam zawsze wywalałem nasiona z swoich AFów femi.
Potem wyczytałem że mogą to być femi z tendencja do hermienia i ch*j wie co jest prawdą.
Każdy ma swoje racje.
Ale w każdym bądź razie rosnie mi 1 AutoPassion z palenia ;)
Porobi sie więcej pestek z palenia innego to też wysadze, na brak miejsca nie nazekam a trzeba próbować kombinować i cudować.
Sam nie zrobisz to wiele sie nie dowiesz ;P
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
obstawiam, ze twoim znajomym wcisneli jakis shwag-thai w cenie ssh..
 

Ryy

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
100
Buchów
0
Ja tam pechy z kozackich palonek zbieram, wysadzam kwiecień i na out na początku Maja - co przetrwa selekcję i warunki zostaje pielęgnowane do końca.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Przecież niejedna kozacka odmiana powstała bo koleś znalazł pestkę w jaraniu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół