nasiona marihuany

Sez/af passion#1,shaman,twilight,easy satiwa,maroc,otwarta pestka,outdor grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Fiat uno xD porzyczony od koleszki mojego auta bylo mi szkoda hehe
 

NemixQ

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2015
Postów
109
Buchów
0
Mam identyczną glebę na spocie, nada się na 100% ziemia spotowa + azofoska + dolomit ?
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Tak a do odmian fem jeszcze pół na pół z kupna
Ej bo ashai sl daje sie 1 ml na 1 l wody a na opakowaniu mi pisze ze mozna stosowac 5 razy dawka dla pomidora 0,5/h co to znaczy ?? A nizej zalecana ilosc wody 500l/h i odstep pomiedz zabiegami 5 dni nie lapie tego poco to czytalem :spalony:
 
Ostatnia edycja:

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
pokrzywówka sie juz robi<coolpalacz>



I nastepne roslinki dorastaja na spota


Power Planty i Shamany od Dutch Passion , Criticale 2.0 od Dinafem , Twilight od Tanie Sianie i gratis od Tanie Sianie Ak 47 auto


Przychodzi gej do baru gejowskiego i zaczyna rozmawiac z innym gejem i on sie go pyta masz auto ??
- nie
a wille z basenem ?
-nie
a motorówke ?
-nie
a to ty zwykly pedal jestes :lol3:

 
Ostatnia edycja:

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Przedzieram sie przez jungle do mojego spota

dobry humorek piekny dzien podchodze do roslinek a tu lipa...



Roslinka sie nie poprawilo stalo im sie to juz w doniczkach wiec je 2 dni temu przesadzilem do siemi na spocie podsypalem dolomitem spryskalem asahi i dalej to samo



Stalo sie to 3 roslina reszta rosnie normalnie wszystke byly w takich samych doniczkach podlewane tylko biohumusem
Po przesadzeniu wszystkie spryskalem asahi sl a niekturym zrobilem lst


A inne rosna narazie naturalnie


Jak ktos ma pomysl jak pomóc tym trzem to slucham sa to Passion #1, Easy Sativa, Swiss Mix

Ps. To biale to dolomit

---------- Post Zaktualizowany 19:19 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------

Zapraszam do wypowiedzi bo temat zaraz zniknie w morzu innych pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
moim zdaniem lekki przedawkowanie biohumusa, jezeli gleba wlasciwie byla przygotowana, asahi jezeli dales wieksza dawke niz 2ml/l to tez moze byc przyczyna(z mojego doswiadczenia pierwszy oprysk 1ml/l nie robil szkod w pierwszym tygodniu zycia roslin, ale 3ml/l juz popalil wszsytko)
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
to im sie stalo zanim dostaly oprysk asahi jeszcze przed wysadzeniem na spota jak byly w doniczkach wiec moze to ten biohumus chociaz watpie az tak duzo go nie lalem mam nadzieje ze jeszcze cos z nich bedzie bo jak nie to juz bym w te miejsca pchal nastepne
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Lej samą wode kolego. Według mnie roślina ma rany spowodowane nieodpowiednią ziemią na spocie, Raczej już nic z tym panie nie zrobisz, Zadbaj o nowe krzaki, poprzeglądaj fotorelacje bardziej doświadczonych użytkowników.


Pozdro i powodzenia. Zajrze tu jeszcze zobaczyć jak sobie poradziłeś ;)
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
To tak 2 wyrwalem bo padly calkiem a jedna zostawilem bo sie czyma jeszcze moze pójdzie reszta zdrowo rosnie i pare roslinek znów przesadzilem na spota z doniczek




PASSION #1


SWISS MIX
 
C

Convictus

Guest
Biohumus jeśli miałeś ten naturalny to nie ma bata żeby spalić nim planty :D ja na dwu tygodniowego jacka herrera lałem czysty biohumus z butelki po 0.5litra na planta i nic się nie działo :D a roślinki zieloniutkie. Może jakieś lewe pechy? Bo zakładam, że ph ziemi ustalałeś :D
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Jasne nie wiem sam ocb do tej pory bo inne rosly w takich samych warunkach tak samo byly traktowane tym samym byly podlewane a rosna normalnie moze lis sie na nie odlal ciekawe czy by je tak popalilo
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Jasne nie wiem sam ocb do tej pory bo inne rosly w takich samych warunkach tak samo byly traktowane tym samym byly podlewane a rosna normalnie moze lis sie na nie odlal ciekawe czy by je tak popalilo

Ziomek widze że mamy podobny przypadek, u mnie jest/było (bo daje rosliny na straty ) tak że miałem sporo dołków z kupną glebą, wszystkie rośliny takie same warunki, bez żadnych nawozów a 4 z wielu innych poprostu ch*j trafił nie wiadomo co im, wyglądają jak twoje, tu moje pacz : https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?110723-Dziwna-sytuacja-z-plantami

Ph niemozliwe aby bylo zle bo kazdy dolek przekopany z dolomitem a żeby ph spadło nie wchodzi w gre, nawozów nie miały ani nic a kondony i tyle he

Generalnie sprawa dla Malanowskiego :freak2:
 

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
112
Buchów
0
Nie poradziły sobie se stresem przy przesadzaniu liv uszkodzone korzenie
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Witam maly upik bo doszla nowa odmiana Andromeda ktura wygralem w os od strazak_sam a ten z kolei wygral je od Wuja_Ben

A co do pestek to kielkowalnosc 100% i maja niesamowity wigor. Zgodnie z obietnica dorzucam je do fotorelacji


ANDROMEDA
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół