nasiona marihuany

Sez/af passion#1,shaman,twilight,easy satiwa,maroc,otwarta pestka,outdor grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:

HaszLov

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
460
Buchów
2
Ok a to co on moze zaszkodzic cos planta ??

Ja bym sypał do okoła doniczek . Nie prosto pod planty.

"Działa jak przynęta. Wabi ślimaki i jest przez nie zjadany. Ma działanie żołądkowe i kontaktowe
Pozsypywać równomiernie pomiędzy rzędami roślin. Nie posypywać liści roślin uprawnych"
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
To w takim razie jutro sie tym zajme dzieki chociaz tak sypalem zawsze dobrze zalozyc foto relacje mozna sie nie jednego jeszcze dowiedziec <coolpalacz>
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Dlaczego dziecia w afryce obcinaja nóźki ?? Odp nizej

Dzisiaj doszly do mnie 2 paczki jedna z nawozami druga z pestkami


Pestki to power planty , criticale 2.0, shamany i twilight .power planty i criticale pewnie nie dojda ale chce spróbowac moze dlugie lato bedzie hehe jak sie uda fajne palonko bydzie juz seznowek nie zamawiam jeszcze czekam tylko na andromedy z osa teraz bede zdobywac jakies af

To czemu dziecia w afryce obcinaja nozki ?? Zeby nie chodzily glodne :lol3:
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Widze zapraszasz ślimaki na uczte? :D

Ładne roślinki, sam zamierzam przy następnej wizycie robić już powoli Fim/Topping.

Powodzenia
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
No codzienie wyzucam pousychane bo muchy sie zlatuja xD

8

A próbowal ktos na oucie power planty i criticale 2.0 ???
 
Ostatnia edycja:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
A próbowal ktos na oucie power planty i criticale 2.0 ???

Power plant był bardzo pospolitą odmianą w latach ~ 2005 , ludzie sadzili i nie narzekali . Co do krytycznego to też sadzą go na out , ale nie wiem jak to jest z tym 2.0 . Dziwne te odmiany od tego bulka .

Piękne rośliny , lej gnojówki z pokrzyw ;)
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Ładnie lecisz ;) Uważaj na te ślimaki bo lubią mieć pełne brzuchy sukinsyny... :/ <coolpalacz>
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Jeśli ktoś chce ekologicznie zwalczać ślimaki bez żadnych syntetycznych środków chemicznych to ja polecam kawę. Kofeina którą zawiera to naturalny pestycyd.

Spryskanie łodygi rozcieńczonym roztworem kawy lub obsypanie miejsca kilkoma łyżkami tejże używki wyeliminuje problem.
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Bylem na spocie masakkraaa wszystko tak pozarastalo w pokrzywach i chabaziach ze dolkow 2h szukalem na 2 spotach znalazlem wszystkie a na 3 jeszcze 9 musze znalesc bo takie pokrzywy ze nie dalo rady wejsc w krutkich spodenkach dzisiaj robie chyba wywozke roslin na spota to wrzuce foty kupilem ukorzeniacz pzdr


Przychodzi pedal na basen i sie pyta ratownika jaka jest woda ??? Ratownik odpowiada ch*jowa a pedal na to , to ja se skocze na dupcie :lol3:
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Wywózka na spota rozpoczeta :spalony:

Pozyczylem auto zdatne w teren i partiami wszystko wywoze


W kazdym worku ziemi jest garsc azofoski i 2 dolomitu


i na miejscu jest to mieszane z ziemia spotowa


Dzisiaj beda najwieksze wsadzane do ziemi i przy okazji zabiore na spota nastepna partie roslin przy wsadzaniu dodaje ukorzeniacz biopona a zatydzien oprysk z ashai



I na weekend zajme sie pokrzywówka
 
Ostatnia edycja:

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Bylem dzisiaj na spocie i wsadzilem do gleby 4 Swiss Mixy jeden polecial do ziemi kupnej wymieszanej ze spotowa z azofaska i dolomitem oraz na góre poszedl jeszcze ukorzeniacz pozostale 3 poszly do 100% ziemi spotowej + azofoska i dolomit i ukorzeniacz

najgorsze ze te ziemie wygladaja jak yin i yang pierwszy raz tu sadze zobaczymy pokrzywy siegaja mi tam do szyji juz i w ogóle bujna zielen :)

Korzenie juz wychodzily z doniczki


Mam nadzieje ze wszystko ladnie bedzie roslo


Jak wszystko bedzie ok to nastepnym razem robie lst i oprysk z ASAHI SL
SWISS MIX
I oby bez przypalu pzdr

Ps. Slonca na spocie mam od rana do wieczora i mojemu ukochanemu liskowi odlałem sie do nory
 
Ostatnia edycja:
S

Samatron

Guest
Ładnie to wygląda, ciekaw jestem co z tych "więźniów" powyrasta hehe pozdro:bounce:
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Elegancko! dobrze wyglądają, będę śledził, aby do końca

ps co to za fiat? [; :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół