nasiona marihuany

Pomoc w rozwikłaniu działania bonga

Wyszukiwarka Forumowa:

Sebeth

Active member
Rejestracja
Kwi 7, 2011
Postów
44
Buchów
0
Siemanko mam drobny problem z moim bongiem

Oto i ono :


Bonio jest z podwójną filtracją i dyfuzorem.

Amatorem nie jestem ale nie mogę za bardzo rozgryźć proporcji wody jakie powinienem zachować w przypadku tego bonga.

Przy paleniu z tego co wiem to dym powinien zbierać się tylko do bonga a następnie po usunięciu dyfuzora przechodzić do płuc.
W tym przypadku nie do końca to wychodzi i część dymu wchodzi już do płuc zanim usunę dyfuzor.
Czy ktoś może mi poradzić jak rozwiązać ten problem oraz ile wody powinienem wlewać do każdej części bonga i dyfuzora ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tyle żeby bulgotało ? ps. to bongo jest bardzo małe, więc zbiera się w nim mało dymu. Nie zmienisz tego. Tez mam małe bongo i wk***iam się z tego powodu. Nic nie poradzisz.
 

Sebeth

Active member
Rejestracja
Kwi 7, 2011
Postów
44
Buchów
0
Tyle żeby bulgotało ? no cóż, myślałem, że jest mniej więcej jakaś ilość którą powinno się napełnić bo zdarzało mi się że jak było już odrobinę za dużo to stuff zamakał co strasznie mnie wk***iało. :pl: Bonio nie ma sprzęgła dlatego się pytałem czy to może jakieś rozszczelnienie gdzieś się pojawia czy co, że przelatuje powietrze, bo w bongu ze sprzęgłem obieg jest zamknięty a tutaj jednak gdzieś to powietrze się dostaje :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół