nasiona marihuany

Duck's foot

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
killing fields x duckfoot f2 same początki (1 tydzień)jak będzie dalej??? będę podawał względem przyrostu co jakiś czas .


 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
też zapodałem 5 sztuk na watę będę wrzucał foty ale to za kilka dni dopiero jak coś urośnie :D
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
killing fields x duckfoot f2 same początki (1 tydzień)jak będzie dalej??? będę podawał względem przyrostu co jakiś czas .



Kolego już trzymasz je na dworze? Ładnie idzie jak na 1 tydzień, myślałem ze sadząc teraz temperatura w nocy lekko przyhamuje rozwój a tu prosze

Mozna wykorzystać temat i wrzucać tu foty DF. Tez posiadam pare od Cerbera
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
u nas z***ana pogoda wiatr chmury eh... DF 5szt. poszło do ziemi wrzucę fotki za kilka dni jak coś podrosną :p
 
D

DIABLO

Guest
Mozna wykorzystać temat i wrzucać tu foty DF. Tez posiadam pare od Cerbera

pewnie ze tak im więcej fotek tym bardziej kolorowo.

druga pokazała geny kaczki wiec mam dwa egzemplarze w ogrodzie




kolejne zdjęcia

jakiś czas później

 
Ostatnia edycja:
D

DIABLO

Guest
za kilka dni wstawiam do ciemni po 12 godzinach dnia aby określiły pleć i dalsza praca nad utrzymaniem genu kaczej stopy .






a tutaj obok Czereśni
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Piękne macie ogródki z tymi Kaczuszkami, aż mnie korci, żeby swoje ostatnie ziarna od Warra odpalić...

Jak tak sobie patrzę na ostatnie foty, to przypomina mi sie feno, które miałem:

5%7E58.jpg
 
Ostatnia edycja:

WhiteGrower

Active member
Rejestracja
Lip 17, 2014
Postów
40
Buchów
0
Z tego, co widze to na poczatku zycia przynajmniej przypal rzeczywiscie maly. Wyglada jak zwykly chwast, troche pod pokrzywe :D
 

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8
Witam

Konkret kaczuchy rosną,miałem 1 nasiono od warra duck foota ale nie wykiełkowało a miałem robić pechy fem,jak ktoś chciałby podesłać ze 2 ziarenka to się polecam i wrzuciłbym je na fotorelacje z którą dzisiaj startuje,porobiłbym bym femek i OS na pewno bym zrobił.

pozdro
 
G

Guest

Guest
Witam

Konkret kaczuchy rosną,miałem 1 nasiono od warra duck foota ale nie wykiełkowało a miałem robić pechy fem,jak ktoś chciałby podesłać ze 2 ziarenka to się polecam i wrzuciłbym je na fotorelacje z którą dzisiaj startuje,porobiłbym bym femek i OS na pewno bym zrobił.

pozdro

Kup sobie ;) koszt nie wielki ,a i zabawa murowana .
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
to i ja wrzucę 2 kaczuchy (od lewej)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół