nasiona marihuany

Duck's foot

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Na bodaj icmagu są 2 growy z Frisian duck i wyglądało to ok, ale nie wierzyłbym temu w 100%. Najlepiej kupić pechy i samemu sprawdzić :)
 
D

DIABLO

Guest
mam crossa df x kf (waar seeds)f2 sam pomnożyłem te geny dla siebie , muszę szczerze przyznać ze jak na razie na 20 wysianych nasion, tylko jedno teraz chyba ma geny kaczej stopy, roślina jest jeszcze za mała aby to stwierdzić jednoznacznie ,będę informować w temacie co tam się dzieje- jak coś.
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Mi sie wyglad podoba , wyglada inaczej niz wiekszosc odmian i to ja wyroznia , i nawet przypomina nogi kaczki , ciekawe jaki smak , zapach i moc tego kaczora
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
O Kalyseeds pytałem sklepy już jakieś 2 lata temu. Pisali mi, że to jakiś fake i mi nie sprowadzą.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Dobra, wczoraj testowałem sobie tą odmianę. Moc średnia. Faza wchodzi bardzo szybko ale faza jest krótka. Czuć zdecydowanie przewagę sativy, ale dość szybko wchodzi muł indikowy. Z początku działanie skojarzyło mi się z AK47 troche, ale jakby bardziej w strone head. Dzisiaj jestem na strasznym zmule, właśnie pije 3 kawe i jakoś nadal nie zrobiłem nic poza siedzeniem przy kompie od południa.
 
S

sub

Guest
O Kalyseeds pytałem sklepy już jakieś 2 lata temu. Pisali mi, że to jakiś fake i mi nie sprowadzą.

To co u nich się swag nazywa: To feno - które wieki temu widziałem na OG.
Zapewne także recesyw jak kaczka - ale bez ząbkowania liści.
Niestety nie ma w ogóle - dostępnych nasion ABC-dizzy- etc.

Nie wiem jak wygląda - odtwarzanie cech : u odmian kaly. Z następnych F i czy wszystkie takie rosną.
Ale zakładając recesywność mutacji - a tego rodzaju mutanty są zazwyczaj recesywami. Z tym akurat problemu być nie powinno:
Ustabilizowanie jednej cechy recesywnej to banał ;]

Jedynie co u nich mi się "wydaje" niekoniecznie warte uwagi - to chimera: Nawet jeśli mają chimerę po szczepieniu: to to się nie "przekazuje" dalej przez nasiona.

hmm: http://kalyseeds.eu/index.php/de/samen-kaufen/kaly-shop/31/swag-afghan-detail - byle by rzeczywiście tak wyglądało :lol:
I regularne: - jak miło. 60 euro.. 10 sztuk. ;]
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
A tak wygląda Frisian Duck na poczatku życia - 3 sztuki:



Ciekawe co pokaże się w S2 i F2 pomiędzy nimi.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
czy to pleśń w podłożu na środkowym zdjęciu???
 

Yamaraj

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2010
Postów
242
Buchów
0
październikowe raczej. Też mam FyDy podzielę się jak już będzie co pstrykać.
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
czy to pleśń w podłożu na środkowym zdjęciu???
Niestety tak - spowodowane niską temperaturą (25 stopni - siedzą jedynie pod 20 W LED) i wilgotnością ponad 90% - na razie wyłączyłem nawilżacz. Zniknie jak dojdzie więcej mocy ale do tego czasu nic nie zaszkodzi - to jedynie z wierzchu na perlicie siedzi ;]
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
Witam, czy może ktoś z was zajmował się kiedyś krzyżówkami z odmianą duck's foot (dokładnie chodzi mi o te ze strony op) i czy rzeczywiście liście wyglądają inaczej niż innych odmian? Jeśli tak to poprosił bym przy okazji o jakąś fotkę w miarę rozwiniętej rośliny, ogólny opis najlepiej wszystkich cech (głównie o plon się tu rozchodzi) , z góry dziękuję.
no elo w tamtym roku miałem tą roślinkę (też z OP) w boxie ale wywaliłem ją bo męszczak.
ogólnie z tego co pamiętam to miała liście typowo indicowe. co więcej nie mogłem znaleźć nic na jej temat w sensie żadnych fotorelacji ani zdjęć. nic. Tak samo easy sativa 2.0. podejrzewa że to dlatego że co rok wychodzą nowe krzyżówki genów i jeszcze nikt ich nie chodował. mam rację?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół