nasiona marihuany

Duck's foot

Wyszukiwarka Forumowa:

KWLutnia

Member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
6
Buchów
0
Witam, czy może ktoś z was zajmował się kiedyś krzyżówkami z odmianą duck's foot (dokładnie chodzi mi o te ze strony op) i czy rzeczywiście liście wyglądają inaczej niż innych odmian? Jeśli tak to poprosił bym przy okazji o jakąś fotkę w miarę rozwiniętej rośliny, ogólny opis najlepiej wszystkich cech (głównie o plon się tu rozchodzi) , z góry dziękuję.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Warr i Grześ robili różne crossy z DF, w tym automaty. A DP teraz wyposciło nową odmianę Frisian Duck.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
ze strony op masz na myśli pewnie dfxlrxak47.
z kaczą stopą ma to niewiele wspólnego. liściaste automaciki ot tyle. występują pewne mutacje listowia jednak nie takie co sugeruje nazwa.

yo
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
zakupiłem sezonówki df zobaczymy co wyrośnie 5 pesetek na out pewnie nie dojdą ale cóż trzeba przetestować a może nóż widelec!!
 

KWLutnia

Member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
6
Buchów
0
Żeby nie zaśmiecać gdzie indziej, z pestek z tego sklepu które najbardziej polecacie?
 

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Sorry za podpinkę ale widzę że gorący temat i ktoś przeczyta<peace> Czy duckfood auto od warra jest selekcjonowany w kierunku wyłącznie kaczych liści:confused:
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Tak, ja mialem same z kaczymi.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Cerber, a jak z mocą, widze na f2seds jest dostępny pakiet 5 regularnych pestek za 35 zł, może posadziłym te 5 szt u siebie na ogrodzie skoro nie wyglądaja przypałowo :D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Jak dla mnie to wyglądają przypałowo. Kupiłem kiedyś bo byłem ciekaw. Raczej drugi raz nie skorzystam. Nie paliłem jeszcze, bo się suszy, a na reszcie dojrzewają pestki. Sam zresztą oceń czy przypałowo czy nie:

 
S

SKL

Guest
Co do DF to osobiście nie robi na mnie szału, ale zastanawiam się właśnie nad Frisian Duck od DP z przeznaczeniem na produkcję własnych sionek oraz krzyżowanie. Obawiam się tylko że w najbliższym czasie może się nie udać <coolpalacz> aczkolwiek jeśli ktoś będzie prowadził fotorelację z niej prosiłbym o linka
 

VoxDei

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2015
Postów
28
Buchów
0
Powiem tylko tyle że na ulotce dotyczącej Frisian Duck pokazali poszczególne fazy wzrostu i tam aż do momentu pełnego kwitnięcia wyglądało bezprzypałowo mi roślina przypominała jakieś hebzie, które często w ogrodach widać ale za cholerę nie wiem jak się zwą. Teraz pytanie jak się mają zdjęcia z ulotki do reala.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
właśnie ciekawe jak smakuje i jak kopie Cerber susz szybko te kaczuchy :crazy:
 

blacha696

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2013
Postów
65
Buchów
0
zakupiłem sezonówki df zobaczymy co wyrośnie 5 pesetek na out pewnie nie dojdą ale cóż trzeba przetestować a może nóż widelec!!

Tez kupilem na out, wszytko zalezy jaka pogode bedziemy mieli jesienia.No zobaczymy jak zwykle wielka niewiadoma.Mloda roslina nie przypomina mj
Ale w fazie kwitnienia :) to juz wszysko wiadomo na temat. Widzialem ja jak rosnie z pokrzywami :) ni cholery nie ropoznasz,chyba ze z bliska.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół