nasiona marihuany

mini sklarnia dla siewek

Wyszukiwarka Forumowa:

buchaj11441

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2013
Postów
128
Buchów
0
Witam. Mam taki plan zeby kupic mini szklarnie z taca na spodzie do ktorej naleje 1/2cm wody i poloze na niej doniczki torfowe a w nich siewki. Chodzi mi glownie oto zeby mi nie wysuszylo calej ziemi w upalne dni, a roslinka bedzie mogla pobierac sobie wode. Czy to moze wypalic? nie zgnija korzenie? Chce szklarnie polozyc gdzies w trawie, byl bym tam raz na dzien, dwa dni.
 
Ostatnia edycja:

Żabek1

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
195
Buchów
0
Skoro chcesz być raz albo dwa razy dziennie, to wg mnie nie musisz dawać żadnych tacek.. Podlej by miały wilgotno i tyle, nie kombinuj.
 

buchaj11441

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2013
Postów
128
Buchów
0
Zle zrozumiales, co dzien bym tam byl lub co 2 dni. Z doswiadczenia wiem ze nieraz po kilku godzinach silnego slonca wysuszylo ziemie i bylo po siewce.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Miałem siewki kilkudniowe w doniczkach 0,7. Wyjechałem i wstawiłem je do dużego pojemnika na dnie zostawiłem ok 1 cm wody. Po kilku dniach wróciłem i było ok. Pogoda była pikna, sporo słońca ale nie padły.
 

PanZiolko

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
342
Buchów
0
A jak przyjdzie deszcz i bedzie pelna tacka wczesniej.
 

buchaj11441

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2013
Postów
128
Buchów
0
dzieki za info rasluta. Ziolko mam pokrywe na gore to jest szklarnia. Chyba ze pokrywq nie bedzie potrzebna to dziure w tacy zrobie zeby nadmiar wody splywal.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
moje były pod zadaszeniem wiaty deszcz mi nie przeszkadzał. Z przykryciem ostrożnie bo jak słoneczko przygrzeje to i 50 st C może być w środku jak nie będzie wentylacji ( otworów)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół