nasiona marihuany

Konopna farmacja

Wyszukiwarka Forumowa:

EvilDoctor

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2011
Postów
493
Buchów
0
Sklep katowice

- To zmieniło mój świat, wstałem, dostałem nowej energii, znów miałem ochotę - Bartosz Medyński nie ma wątpliwości, że na nogi postawiła go marihuana. Dwa lata temu uległ wypadkowi. Podczas remontu dachu spadł z wysokości trzech metrów i poważnie uszkodził kręgosłup. Przez długi czas jedynie leżał. Wtedy przyjaciele zaproponowali mu alternatywną metodę leczenia.
Jednak nowa metoda leczenia przyniosła mu kłopoty z prawem. Za posiadanie narkotyków będzie odpowiadał przed rybnickim sądem.
Sklep przy ul. Słowackiego w Katowicach to pierwsze miejsce w Polsce, w którym można kupić produkty na bazie konopi siewnych. Legalnie. Sklep wyglądem przypomina aptekę, jednak recepty od lekarza nie można tu zrealizować.
TVS przypomina o zaskakująco dobrych wynikach badań dzieci chorujących na padaczkę, które leczone są marihuaną, ale w kroplach. W Warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka kilku małych pacjentów przyjmuje lek wyprodukowany ze specjalnych szczepów tej rośliny.
(MWL)

http://wiadomosci.onet.pl/slask/katowice-pierwszy-w-polsce-sklep-z-legalna-marihuana/gt15w3
 

JaIMojaZona

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2009
Postów
152
Buchów
1
Trochę nie rozumiem tego artykułu na onet. Podają przykład Metrowego który miał kłopoty z prawem za konopie indyjskie, wspominają coś o dzieciach chorujących na padaczkę które leczone są konopiami indyjskimi, po czym piszą, że otworzono sklep z produktami na bazie konopi siewnych.

No nie rozumiem... I jeszcze nagłówek: "pierwszy w Polsce sklep z legalną marihuaną".
To w końcu z marihuaną czy z produktami na bazie konopi siewnych?
 

EvilDoctor

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2011
Postów
493
Buchów
0
może ktoś się przejdzie w katowicach na tą ulicę i da raport
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Mam zamiar odwiedzić sklepik w przyszłym tygodniu, więc mogę zdać relację. Ale od razu powiem że to sklepik z przetworami z konopi siewnych a nie z marihuaną tak jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości :)Po prostu artykuł jest ch***wo napisany i wprowadza w błąd.
 

Snuff

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2013
Postów
195
Buchów
0
Tak się składa że chyba 2 czy 3 tygodnie temu przechodziłem obok tego sklepu ale był zamknięty (niedziela).
Zdziwiło mnie to, że nie znalazłem żadnych informacji w necie na temat tego sklepu, ale poszperałem i znalazłem, że to firma Carun z czech się tym zajmuje. Mają masę produktów na bazie tych siewnych konopii. Propaganda straszna i pewnie wszyscy się teraz na to rzucą bo leczy itd. :pl:
Zawsze coś do uświadomienia ludzi ale...
Według mnie to pic na wodę, fotomontaż no ale jak kto lubi
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
Eh ten walący po oczach nagłówek

Pierwszy w Polsce sklep z marihuaną!

*****e brukowce,nie nawidze ich
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół