nasiona marihuany

Dragon Ball

Wyszukiwarka Forumowa:
S

songo_kan

Guest
Też uwielbiam tą bajkę, o mały włos przez nią nie powtarzałem klasy. Gram w Dragon Ball online na tajwańskim serwerze. Teraz próbuję zarazić tą pasją swego synka ale on woli Zygzaka:)
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
www. kreskoweczki .pl /kreskowka/86055/dragon-ball-super_odcinek-2/

Polecam!
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Nie trzeba sciągać jest do obejrzenia na necie z PL napisami

Swoją drogą niezły cyrk zrobili z Dragon Ballem tworząc nową serie fabularnie miedzy dwiema istniejacymi seriami.

Co mnie cieszy: jak narazie nie dopatrzyłem się jakichkolwiek błędów, tak jak od kinówek oraz Dragon Ball GT możnaby wiele wymagać tutaj jest dobrze, lecz może coś mi umkneło. Zreszta nie chwale dnia przed zachodem słonca :D
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Narazie poczatek wiec troche nuda ale mam nadzieje ze sie rozkreci. Tak tworzy Akira, nie latwo sie polapac w tym wszystkim. Numerologia to drugi plan i na nim sie tak nie skupia. Oby Vegeta rozwijal sie razem z Goku bo zawsze go zsylal na dalsze tory a bedzie okk :D wazne ze co tyd odcinek, wiec dalej niz blizej tak jak z harvestem:)
 

Ruda Blondyna

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2015
Postów
56
Buchów
0
Pamiętam jak ta „baja” na RTL7 była puszczana xD, chyba skuszę się i ja, aczkolwiek nie wiem czy nie przypomnieć sobie wszystkiego od początku, znacie jakąś stronę gdzie są wszystkie odcinki ? albo mniejsza wygoogluje sobie ;p

Kochani znalazłam 4 odcinki xD

http://www.animezone.pl/odcinki-online/dragon-ball-super
 
Ostatnia edycja:

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Na kreskoweczki.pl jest :D ja dzisiaj obejzalem najnowsza kinowke i powiem ze bardzo fajne, tylko wk***ia mnie to, ze reszte postaci zsyla na dalszy plan i chyba nawet nie ma pomyslu na nie. Frezer gohana potraktowal jak dziecko gdzie powinni byc na tym samym poziomie, przynajmniej przed transformacja frezera. No nic teraz pozostaje tylko wyczekiwac co tyd odc z nowej serii:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół