nasiona marihuany

Dragon Ball

Wyszukiwarka Forumowa:

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Siema chciałbym poświęcić wątek temu anime, na forum dużo ludzi ma awatary jak i nicki związane właśnie z tą mangą i tu moje pytanie co myślicie o Dragon ball'u? Mi sie ogólnie bardzo podoba choc mam juz 20 na karku przynajmniej raz w roku powtarzam wszystko co z tym związane, poprostu kocham to;) przypomina mi to młode lata gdzie nadchodziła pora i sie zapie****ało do domu bo na RTL leci ,,Dragon Ball,,.

Jak wiecie w tamtym roku wyszło ,,Dragon Ball battle of gods,, powiem szczerze ze srednio mi sie podobało animacja poprawiona wiadomo wkońcu XXI wiek ale jak dla mnie za mało walki, co prawda powróciły gagi twórcy (Akira Toriyama) Ale nie przyłożył sie do ukazania postaci takich jakie znamy, przynajmniej Ja:D

18.04.2015r. wchodzi do kin w Japoni najnowsza częśc ,,Dragon Ball Z: Fukkatsu no F,, Staram sie unikać spoilerów i wszystkich rzeczy związanych z informacjami na ten temat ponieważ jak już mam oglądać to orginał, ciekawi mnie tylko kiedy bedzie w polskiej wersji językowej:) Przez przypadek od kumpla dowiedziałem sie tylko że główną role w tej wersji kinowej będzie odgrywał Vegeta a nie Goku do czego przyzwyczajił nas autor.Co o tym myslicie? Mi sie ogólnie ta wiadomość spodobała choć jak to mówią pożyjemy zobaczymy


Ja najbardziej lubie odc ,,101 wielki finał,, serii ,,Dragon Ball,, ogólnie najbardziej lubie pierwszą serie :)gdzie mały goku walczy z Tenszinem na turnieju sztuk walki ponieważ jest z tym związana pewna historia. Ogarnełem kiedyś sztuke palenia i właśnie byłem na tym etapie oglądania tak sie spaliłem że nabrało to dla mnie innego znaczenia. Gagi wypowiadane przez bohaterów były smieszniejsze bardziej dobitne nie mogłem sie opanować tak sie smiałem że mało co niewymiotowałem, żeby nie pobudzić domowników wpychałem sobie pościel do ust ale i tak nic to nie dawało pobudziłem wszystkich :) do tej pory jak wspominam tamtą akcje pojawia sie usmiech na buzi:)

I tu pytanie co wy sądzicie o Dragon ball'u? Lubicie, oglądacie lub kiedykolwiek oglądaliście te anime? jakie są wasze wspomnienia z nim związane ,jakie spostrzeżenia na temat saiyan bo nieraz przectawione to było dosyć chaotycznie.
Wszystkich chętnych zapraszam do rozmowy:D A komentarze typu że to bajka dla dzieci bede poprostu ignorował.
 

Yamaraj

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2010
Postów
242
Buchów
0
Też wychowałem się na DragonBallu nie ma dla mnie żadnej równie dobrej kreskówki a ostatnio pobrałem torrent 130giga zawierający wszystkie odcinki :) Zacna kolekcja aż szkoda, że ciężko mi znaleźć czas by ponownie przerobić cały materiał od podstaw. Czekam z niecierpliwością na europejski server DragonBall Online
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Jasne że się oglądało! Bajka mojej młodości. Czasem jak jest czas to na AXN zarzucam i oglądnie się parę odcinków. Na całą serie nie ma czasu za bardzo.
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Wiedziałem ze znajdzie sie kilku pasjonatów :D A co myślicie o pomysle twórcy zeby to Vegeta w tej wersji odegrał kluczową role? Goku sam pod koniec ,,battle of gods,, powiedział do Vegety ,,Teraz twoja kolej,, ciekaw jestem bardzo czy po tej wersji bedzie jeszcze kontynuacja, mam cichą nadzieje:)
 
Ostatnia edycja:

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
Też wychowałem się na DragonBallu nie ma dla mnie żadnej równie dobrej kreskówki a ostatnio pobrałem torrent 130giga zawierający wszystkie odcinki :) Zacna kolekcja aż szkoda, że ciężko mi znaleźć czas by ponownie przerobić cały materiał od podstaw. Czekam z niecierpliwością na europejski server DragonBall Online

to ta gra, z (stawiam) ~2008 roku ? w ktora mozna bylo grac tylko w korei czy gdzies tam :D ? Kiedy ma wyjsc wersja europejska i masz moze jakies wieksze info, typu czy bedzie klient dopracowany czy cos, bo slyszalem tam kiedys ze w tej starszej pierwotnej wersji od chu*a bugow
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Jako przedstawiciel pokolenia wychowanego na Bolku i Lolku uwazam, ze dragon ball jest ch***wy. ;)
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Jako przedstawiciel pokolenia wychowanego na Bolku i Lolku uwazam, ze dragon ball jest ch***wy. ;)

Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania :D Ty nie lubisz DB ja nie lubie bolka i lolka juz wolałbym Reksia ogladać :) eheh

A jeszcze takie pytanie widziałeś wogóle kiedyś ta mange? bo po jednym odcinku to wiesz mozna sobie mówić:)
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Dragon Ball hehehe najlepsza bajka w historii jak dla mnie. Zielony widać że do dziś wierzy w czarodziejski ołówek hehehe. Miałem nawet tu nick dragon Ball, pochwalę się jeszcze że e mam nawet songa narysowanego na mym ciele do końca życia. Pozdro wielbicieli tej wspaniałej przygody.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Pamiętam jak się biegło oglądać DB na RTL, dubbing był ch***wy nieziemsko ale i tak się nie odrywało wzroku od telewizora. Reksio, Bolek i Lolek oraz Koziołek Matołek też są fajne, po prostu 2 różne gatunki, każdy ma coś innego do zaoferowania :)
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Dragon Ball hehehe najlepsza bajka w historii jak dla mnie. Zielony widać że do dziś wierzy w czarodziejski ołówek hehehe. Miałem nawet tu nick dragon Ball, pochwalę się jeszcze że e mam nawet songa narysowanego na mym ciele do końca życia. Pozdro wielbicieli tej wspaniałej przygody.

Heh nie myliłem sie że znajdzie sie kilka osób zainteresowanych. Też planuje zrobić sobie tatuaż włąśnie związany z tym Anime

W wersji 3D jak narazie ogranicza mnie budżet, byłem pytać w salonie 4 stówki:)
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
"Dragon Ball" powraca! Nowe odcinki po 18 latach

Studio Toei Animation poinformowało, że planuje nową serię anime "Dragon Ball". "Dragon Ball Super" zadebiutuje na ekranach 18 lat po zakończeniu poprzedniej serii.

Kultowa kreskówka "Dragon Ball" zakończyła się w 1997 roku na serii "Dragon Ball GT". Później swoje pięć minut miała poprawiona cyfrowo wersja serii "Z", nazwana dla rozróżnienia "Dragon Ball Z Kai". Stworzono także dwa pełnometrażowe filmy animowane: "Dragon Ball Z: Battle of the Gods" and "Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’". W 2009 roku miał także premierę film aktorski "Dragon Ball: Evolution", fatalnie przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków.

W "Dragon Ball Super" akcja ma cofnąć się przed serię "GT", a więc rozgrywać się będzie tuż po zakończeniu serii "Z", kiedy Goku pokonał Majin Buu. Oznacza to, że akcja nie weźmie pod uwagę wydarzeń z chłodno przyjętej wśród fanów odsłony "GT".

Swój udział w produkcji serii "Dragon Ball Super" potwierdził twórca oryginalnej mangi, Akira Toriyama. W serialu pojawi się także 78-letnia dziś Masako Nozawa, która użyczała głosu Goku, Gohanowi i Gotenowi. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Informacja o powrocie "Dragon Ball" ucieszy z pewnością wielu polskich widzów, dla których anime emitowane kilkanaście lat temu na RTL7 jest pozycją kultową. Będzie to już druga, po "Czarodziejce z Księżyca", na nowo ożywiona niezapomniana seria dzieciństwa pokolenia przełomu lat 80. i 90. Przypomnijmy, że odświeżona wersja "Czarodziejki...", zatytułowana "Sailor Moon Crystal", miała swoją premierę w lipcu ubiegłego roku.

Nad zgodnością nowego anime z kultowym „Dragon Ball Z” będzie czuwał sam Akira Toriyama – twórca oryginalnej mangi. To właśnie on odpowiada za scenariusz do „Super”, jak i nowych filmów pełnometrażowych. Warto dodać, że lada moment druga kinowa produkcja będzie miała swoją premierę. Widać, że producenci „Dragon Ball Super” będą dbali o odpowiednie wykorzystanie licencji i rozbudowywanie uniwersum.

Na koniec najlepsze – pierwszy odcinek „Dragon Ball Super” zobaczymy już w lipcu 2015 roku!

Ja dalej nie wierze o,O :D
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Odcinek obejrzany 3 minuty po tym jak pojawił się z PL napisami w sieci, teraz wyczekując od niedzieli do niedzieli :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół