nasiona marihuany

POLE TORFOWE [67][Durban Poison, Passion #1, Early Sativa, Northern XXL AF, White Monster AF, Jamaican Haze AF, Auto Mazar AF, Blueberry AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

iFreak

Member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
16
Buchów
0
Sezonówce wystarczy 25L czy więcej co o tym panowie myslicie?
Ogólnie kosa tylko bałbym się o deszcz gdyby napadało to mogło by ci to zalać..
Powodzenia!
 

HanSolo21

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2015
Postów
58
Buchów
0
No, no ładna miejscówka. ;)

Będe zaglądał, z fartem :harvest:
 

JuzKwiecien

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
162
Buchów
0
Czekam z niecierpliwością na kolejny up :D sam mialem na oku identyczny teren tylko ze najzwyczajniej mi sie nie chciało :p dlatego wielki props dla ciebie i buszek juz leci :)
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
o Boże...! Chłopie abyś tylko przypału nie zgarnął...życzę tylko powodzonka
 
M

Mielny

Guest
Roboty to od chu*a miałeś, poświęcenie widzę 100%, ale to się opłaci. Wątpię, że ktoś ci się tam wpie****i nieproszony :) A jak będą się sezony wywracać to je przywiązuj od 2 stron i powinny ustać wiatry.
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Zdjęcia zawsze będą z tych samych perspektyw, żebyście mieli porównanie. Za tydzień wjeżdżać tam ze 100m elastycznej, gumowej linki (taka jakby sama otulina) i będę wiązał te przekleństwa :D. Miałem robić to w ten weekend ale zwyczajnie nie miałem czasu. Zwróćcie uwagę jak już ładnie trzcina urosł. Pozdro



















 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Wodę leję się u mnie dopiero od lipca :) A i owszem bd przynosić, bo ta z pod palet ususza roślinę.
 

zielarz933

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2014
Postów
42
Buchów
0
Mam pytanko, jaka ziemia znajduje się w tej paczce zbitej z desek? Bo też bym chciał sobie coś takiego zrobić, tylko nie mam pojęcia jaką tam dać ziemie żeby wszystko było ok :)
 

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
113
Buchów
0
Mam pytanko, jaka ziemia znajduje się w tej paczce zbitej z desek? Bo też bym chciał sobie coś takiego zrobić, tylko nie mam pojęcia jaką tam dać ziemie żeby wszystko było ok :)
Taka,sama,jaka dajesz do dołka, doniczki czy czegoś innego :p
 

zielarz933

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2014
Postów
42
Buchów
0
Taka,sama,jaka dajesz do dołka, doniczki czy czegoś innego :p

Czyli zwyczajna ze sklepu bez żadnych wspomagaczy? :D W tamtym roku do dołka gdzie miałem automata dałem zwykłą ziemie i było git, no ale korzenie poszły przecież niżej do ziemi ze spota no i jakieś tam inne te rzeczy cosbie pobierały, a tu będą "zamknięte" w tej paczce i boję się że zwykła sklepowa ziemia im nie wystarczy
 

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
113
Buchów
0
Ja daje dolomit azofoske. Wiadomo ze jakies papu trzeba dac;) kumple ppdlewaja tylko np biohumusem bez azofoski.
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Ziemia w skrzynce taka jak wszędzie. Mieszanka jakiej użyłem jest wymieniona w pierwszym poście

teraz Ci dają radę bez ? :) ile będziesz lał do każdej na podlanie ?

ze 350 litrów na jedno podlanie. Teraz nie ma susz i ze 2 razy w tygodniu pada więc po co lać?
 

lew judy

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2014
Postów
146
Buchów
0
świetnie to wygląda musiałeś sie na***ać pewnie ostro dobrze nasłoneczniona miejscówa to połowa sukcesu POWODZENIA
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół