nasiona marihuany

POLE TORFOWE [67][Durban Poison, Passion #1, Early Sativa, Northern XXL AF, White Monster AF, Jamaican Haze AF, Auto Mazar AF, Blueberry AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Może być problem z pleśnią i za bardzo widoczna ta platforma z góry.Trzymam kciuki.
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Miała być łódka początkowo, bo ciężko wnieść cokolwiek. Ale wolałem się pomęczyć niż jeszcze łódkę wodować. Wodery starczają, chociaż zawsze się coś wleje jak wpadniesz w dziurę.

Strasznie dużo roboty było w ten weekend, robiłem coś koło 20 godzin. Musiałem poprawić cały spot sezonowy bo ostatnio poleciałem po łatwiźnie. Ale teraz jest już wszystko stabilnie, więc nic nie padnie mam nadzieję. Miejsce wykorzystane w 100%. Najgorsze było to że skończyła mi się ziemia i torf i trzeba było dokupić 600l i TO TAM ZANIEŚĆ - masakra... Dosadziłem pozostałe kwiatki, spryskałem Superplon'nem K i zrobiłem szczepkę z mikoryzy. A efekt ...

Spot sezonowy jeszcze w trakcie pracy






I po robocie












A tu największe sezony




Panna po wczesnym FIM'ie




Spocik automatyczny






















Największe automaty




 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
No no, wygląda to zacnie. Oby ci ktoś tego nie wypatrzył z jakiejś paralotni. A jesteś pewien w 100% co to stabilności i nośności tych platform ?
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Pewnie będę się srał jeszcze przez 1-1,5 miecha bo po tym czasie wszystko się zlewa w jedną całość z góry (tak to też sprawdzałem). Palety są tak stabilne, że jak w lato zetne automaty to mogę je obrabiać na spocie siedząc na nich. One naprawdę mogą wytrzymać bardzo wiele, jeżeli ciężar jest dobrze rozłożony.
Zapomniałem dodać, że finalnie znalazło się na spocie 68 roślin (24 sezony, 44 AF'y). Zobaczymy jak to będzie w tym roku <zaciera_rączki>
 
Ostatnia edycja:

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Napewno jest jak ja bym wpakowal w to tyle kasy i wysilku to bym musial byc pewny wiec on pewnie tez
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Przewidziałeś opcje że jak te sezonówki porosną i przyjdzie konkretny wiatr to powypie****a je do wody? Czy nie ma opcji ?
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Nakrywasz je czymś na noc? Ładnie, dużo pracy w to włożyłeś, więc jeszcze większego harvestu życze :D
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Nic nie nakrywam, u mnie temp w nocy narazie najmniej +6 stopni i nic im się nie dzieje.

Przewidziałeś opcje że jak te sezonówki porosną i przyjdzie konkretny wiatr to powypie****a je do wody? Czy nie ma opcji ?
Hehe, w tamtym roku miałem tak przed harvem. Jak wróciłem z wakacji (koniec września) to jedna cała w wodzie a dwie ledwo co, a by wpadły. Coś będę radził bo ta co wpadła do wody uschła w tydzień, nie było co zbierać... W sumie nie dziwne bo ta woda co w niej brodzę to jedne wielkie gówno - w sumie pachnie podobnie.
 

MłodyDzik

Member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
13
Buchów
0
Myślisz że jak panny podrosna to benda miały miejsce na szerokość i nie benda się pokrywały ?
 

Necrosis

Member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
14
Buchów
0
projekt kozak! oby wszystko wytrzymało i nikt się tego nie dopatrzył.
obserwuję i powodzenia do końca.
 

DarkooX

Member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
16
Buchów
0
Czekam z niecierpliwością na jakieś nowe zdjęcia^^ Według mnie jeden z najciekawszych projektów na tegoroczny out.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół