nasiona marihuany

POLE TORFOWE [67][Durban Poison, Passion #1, Early Sativa, Northern XXL AF, White Monster AF, Jamaican Haze AF, Auto Mazar AF, Blueberry AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Było multum roboty ale podołałem. Największy ból sprawiła mi platforma, która się zawaliła jakiś czas po tym jak położyłem na niej 5 donic po 35l... . Szczena opadła, ale trzeba było szybko działać bo wszystko zaczeło tonąć. Chociaż mogłem się z tym liczyć ponieważ już parę razy się tak przechyliła.
Plantów narazie poszło 27. 7 sezonów i 20 automatów. Dojdzie jeszcze ponad 40, ale już bez pie****enia, zobaczcie jak to finalnie wyglądało:





Skrzynka uprawcza posłużyła do mieszania torfu z ziemią


Obornik i dolomit odmierzany co do grama (mam małe garście :D )




I do doniczuszki (tutaj 12l)


Sezony










Pierwszy FIM


A tu najmniejszy


Automaciki






W przybliżeniu 3 największe






Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Hehe, szkoda, że u mnei w okolicy nie ma takich torfowisk, miejsce idealne :freak2: żadnych grzybiarzy, nic. Chociaż z drugiej strony masa helikopterów, więc też lipa.

Z fartem, będę obserwował, ciekawe jak Ci wyjdzie grow.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Coraz ciekawiej zaczynasz działać. Szkoda że muszę długo czekać na efekty.
 
K

Koston12

Guest
Coś czuję że będzie sporo pleśni jakby to wszystko zaczęło parować. Ale projekt meeega. Z fartem, będę zaglądał.
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Coś czuję że będzie sporo pleśni jakby to wszystko zaczęło parować. Ale projekt meeega. Z fartem, będę zaglądał.

Temat z pleśnią przerobiony, Dubain i Passion doszły w zeszłym roku z minimalnymi ogniskami pleśni (Trichomy mleczno brązowe 40/60). Topsin pryskany od preflowerów robi robotę. Automaty o dziwo nigdy nie pleśniały. Prawie wszystkie pestki co domówiłem wyszły pięknie. Więc za tydzień leci reszta na spota a mianowicie:

8x Northern XXL [Auto Sensi Genetics AF]
7x Passion 1 [Dutch Passion]
5x White Widow [Royal Queen Seeds AF]
10x Durbain Possion [Dutch Passion]
1x Moby Dick [Dinafem Seeds AF]
3x Auto Pilot XXL [Ministry Of Cannabis AF]
3x Big Devil XL [Sweet Seeds AF]
2x Haze [Bulk Feminized AF]
2x White Monster [Auto Sensi Genetics AF]







Z fartem :afroweed:
 
Ostatnia edycja:
P

prawie weteran

Guest
Kolego zainwestuj w hydrogel i okryj czymś te czarne donice przed promieniami słonecznymi Czarne nie odbija światła i donica się mocno nagrzewa przez co szybko paruje wilgoć Mam podobnego spota na podmokłych terenach i sadzę w donicach
Na wierzch zamiast kermazytu daje mech, świetnie trzyma wilgoć Sprawdzone w ubiegłym roku lecz w gruncie
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Ja kupiłem w ogrodniczym ogromny worek 40l/25kg za 55 PLN. W mniejszych będzie pewno droższy ;) To je kurzak granulowany

Kolego zainwestuj w hydrogel i okryj czymś te czarne donice przed promieniami słonecznymi Czarne nie odbija światła i donica się mocno nagrzewa przez co szybko paruje wilgoć Mam podobnego spota na podmokłych terenach i sadzę w donicach
Na wierzch zamiast kermazytu daje mech, świetnie trzyma wilgoć Sprawdzone w ubiegłym roku lecz w gruncie

Miałem kupować te hydrożel, ale później przemyślałem sprawę i wy***ane w niego. Jedynie na co się skuszę to okrycie wierzchniej ziemii, i pomalowanie, przykrycie tych donic. Tylko się zastanawiam czym te donice owinąć żeby spełniało swe zadania i ni chu chu pomysłu nie mam.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Konkret projekt kolego ,ja osobiście ogarnął bym plandekę zieloną,podziurawił ja tak aby przez dziurki wystawały panny plus jeszcze dziury na wode która może się zbierać w trakcie opadów. Oczywiście nie owijaj tego jak prezentu tylko luźno ułożył i na to jakies patyczki ,mech ,trzcinę, liście badz siatka maskującą :)
 

Blantoholik90

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2008
Postów
126
Buchów
0
w upalne dni bedzie przerabane bo szybko bedzie ziemia wysychac. Jaka woda chcesz podlewac? ta co tam stoi czy bedziesz co 4 dni nosil 140l wody?
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
I tutaj jest moja mała tajemnica JAK, chociaż mogę zdradzić, że woda pod dostatkiem z wydajnością 1000l/h pod osłoną nocy. Dlatego też jestem sceptyczny do co hydrożelu - przedsięwzięcie pozbawione celu. Dwa - komu by się chciało chodzić codziennie. Co 3 dni w upalne lata jest optymalnie.
Co do wody na spocie to raczej logiczne, że woda nie nadaje się do niczego. Kopalnia torfu to raczej kwaśne środowisko. W tamtym roku miałem najlepszy przykład na to. Kiedy pod koniec września wróciłem z zasłużonego wypoczynku na Bałkanach, jeden kwiatek leżał w wodzie. Był to podajże Passion w 6 tyg. flo. Miał ciemnozielone liście, jak w połowie wega, chociaż już kończył kwitnąć. Po 2 tygodniach - zatrzymał się i usechł, śmierdział zwykłym sianem.
Jutro sadzimy resztę Pozdro ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół