nasiona marihuany

POLE TORFOWE [67][Durban Poison, Passion #1, Early Sativa, Northern XXL AF, White Monster AF, Jamaican Haze AF, Auto Mazar AF, Blueberry AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Nie wiem co chcesz powiedzieć przez "jak w innych miejscach", ale z doświadczenia wiem, że poziom wody nigdy nie był większy niż ten, który jest zaraz po roztopach. W lato poziom wody potrafi spaść nawet o 1/3. Ale to tylko takie moje obserwacje.
 
K

Kamilarz

Guest
Powodzenia i z farcikiem, też mam na oku bagna, ale dopiero za tydzień ruszam z przygotowaniami, pozdrawiam! :)
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Przepraszam za zwłokę ale natłok rzeczy do zrobienia w ten weekend mnie przerósł, więc nie nie dodawałem.

Inkubator od środka


Od góry


Za za pudełka (widać kropelki wewnątrz - mini sauna :) )


Wszystkie zaległe pestki poszły dzisiaj do ziemii. Z wcześniejszych wyszły narazie 4. Nie miałem cierpliwości już do nich. Jedne miały większe, inne mniejsze kły. Wrzuciłem wszystko do medium, podlałem, ustawiłem w boxie i czekam. A wygląda to tak:


Lampa wisi ponad 50cm, więc chyba luzik? 24 stopnie przy ziemii więc jest dobrze. 80% wilgotności. Zastanawiam się czy by dziury nie wyj***ć na górze, chociaż temperatura jest wporządku.... Pozdrawiam
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Tak jak myślałem - Ten Auto Mazar - kompletny niewypał, chyba pestki trefne bo poza pęknięciem skorupki nic nie wyszło. Durban Poison też jakieś trefne więc domówiłem jeszcze pestek, żeby wyrównać - powinny być w czwartek u mnie. Minimalnie ma być 45 krzaków na spocie - tyle też dotrwa do końca ;). A i mały up'ik ze zdjęciami





 

begi

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
48
Buchów
1
Oby faktycznie dotrwały ;) wszystko wrzucasz na tej jeden spot czy masz coś w obwodzie ?
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
W sumie to są 2 spoty - powiększone w porównaniu z poprzednim rokiem. Były 3, ale jeden został zlikwidowany. Nie sadze nic po obwodzie, mam wszystko ściśle zaplanowane i tego się trzymam. Następny up, będzie jak wszystko już wyjdzie z medium. Pozdrawiam
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Mały up'ik

Dzień 6 życia roślin.




Najstarsza siostra


Reszta domówionych pestek leży w inkubatorze, w tygodniu określę się ile będzie dokładnie roślin, liczę na 70-80. Pozdrawiam
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
No mi tez sie podoba. Wszystko fajnie, tylko ze to z góry będzie widać jak na widelcu.
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Na widelcu, to chyba widać każdą uprawę z góry - czyż nie? Do końca maja trzcina urośnie do 3 metrów i teren zgęstnieje :rambo: . Zielone morze też zaleje plandeki. Latem zawsze lata mnóstwo samolotów i szybowców, a nic nigdy się nie stało. Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie bo zamierzam sadzić tam ostatni raz. W czwartek będę szykował ostatnie rzeczy na spocie m.in wypełniane i ustawiane będą donice już na swoje miejsca więc poleci mnóóóóóstwo zdjęć. Pozdrówki :cigar-smoker:
 

Kopyt_pszczół

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2015
Postów
66
Buchów
0
Mają rozmach... Szykuje się mega konkretny outdoor, powodzenia i czekam na zdjęcia!
 
P

Para#normalni

Guest
Czy można kupić akcje tej firmy?

Czy to pies, czy to szybowiec?
To Henrique leci grubo jak bombowiec

polecam tego haszyszowicza
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Dobra więc już postanowione. Sadzonki podzieliłem na 2 partie.W piątek na spota leci pierwsza - 29 roślin, reszta będzie wg. mnie zbyt mała żeby je jeszcze wysadzać - a tym samym ryzykować niepowodzenie. I tak wszystko dodatkowo idzie pod butelki, ponieważ prognozują zimną majówkę. Następne poleca na spota koło 8 Maja

Rośliny dzień 9-ty (wybrałem jedną największą i jedną średnią)






 

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
113
Buchów
0
W ch*j propsy. Tam napewno nikt Ci nie wejdzie :) a co się dzieje z poziomem wód w czasie powodzi?
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Powodzi jako takich nie ma jak się słyszy czasami w teliku, chociaż owszem - jest to teren zalewowy. Woda potrafi się wtedy podnieść o jakieś 20-30 cm. Niedaleko jest rzeka która jak wylewa to robi się mało przyjemnie. Ostatni raz zalało wszystko jakieś 5 lat temu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół