nasiona marihuany

POLE TORFOWE [67][Durban Poison, Passion #1, Early Sativa, Northern XXL AF, White Monster AF, Jamaican Haze AF, Auto Mazar AF, Blueberry AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Ładne drzewka <palacz> Heniu to ogółem ile sezonów będzie na koniec do cięcia?
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Na dzień dzisiejszy do cięcia będzie 22 sztuki. Może uda mi się dorwać jakieś super wielkie worki i dowieźć całe drzewka na mą posesję. Wtedy też bym jakieś dodatkowe zdjęcia wrzucił, na których by ładnie było je widać. Mam zamiar wziąć sobie urlop 4-5 dni na potrzeby trimowania.
 
M

McOut

Guest
Łoooo synu!!! JAkie krzaki :eek: Ja pie***le ... Oby krata cię nie dosięgła ... :D Powodzenia mordeczko :D
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Witam serdecznie.

Powoli zbliżamy się do końca. Od piątku trimmuje krzoki i końca nie widać. Miałem trzymać je na spocie i codziennie z niego wybierać, ale po poniedziałkowej nawałnicy śniegu, musiałem je wszystkie ewakuować i zniszczyć spota, nie pozostawiając śladów.

Razem poszło 22 krzaki, w większości są to Durbainy, trochę mniej Passionów.
Żeby łatwiej się trimmowało ściąłem krzaki w całości i powiesiłem na poddaszu (codziennie spryskuje je mgiełką żeby liśce nie schły i nie zwijały się na topy. Codziennie po 14h. Mam nadzieję, że do soboty skończę. Nie wiem czy jestem nawet w połowie.

5 krzaków jest już w suszarni - jednak brak zdjęć

Jedynie co mam






















Jak już wszystko będzie wytrimmowane wstawię zdjęcie z suszarni (jeszcze nie mam dobrej, mam do zagospodarowania 3 miesjca, ale narazie wszystko jest w fazie projektowej)
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
ładnie i sporo więc i dużo roboty jest-z tym spryskiwaniem to uważaj,bo plecha może wjechać
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Niezły zapie****. Daj zdjęcia z ważenia, o ile masz tak dużą wagę :D
Pomyśl o trymerze, opierdzielibyś to w 2 dni na luzie;)
 
C

Convictus

Guest
pozdro 600 :D nie zazdroszczę i zazdroszczę w jednym :D
ilość robi wrażenie, naprawdę.
Całkiem fajnie, że masz możliwość powieszenia ich sobie w szopie i ch*j xd wielu ludzi nie ma takich udogodnień.
Pozdrawiam
 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Panie ale żeś do***ał, graty :D Ja ostatnio trymowałem 3 krzaki i starczy mi na tydzień :D jak patrzę na te nieoskubane topy to to radzę szybko skubać bo owiendną i się zlepią i będzie trudno trymować:p

JOŁ!
 

Henrique

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
68
Buchów
0
Witam, was po raz ostatni. Czas na podsumowanie tego sezonu.
Wszystko udało doprowadzić się do końca. Krzoki suszyły się ok 3 tygodni na poddaszu w temp ok 15 stopni. Oczywiście nie dosuszyły się tak jak bym sobie tego życzył, ale nie było pleśni, i został przepiękny zapach którego tak pożądałem.

Dodaję oczywiście zdjęcia z suszarni żebyście zobaczyli jak to wyglądało

Miał którego wyszło ponad 0,5kg, takie mniejsze topki których nie chce się trimować o opie****a z patyków








Tutaj wieczko o średnicy 55mm


Większość z suszarni











Więc podsumowując w liczbach
24 krzaki Durbain Poison, i Passion #1 (nie wiem ile dokładnie tego i tego)
-2,6 kg pysznego gogusia w topach
-Ponad 0,5kg gogusia w miale i małych topach

Tutaj 3/5 wszystkich słoików (reszta porozwożona po miejscach w których bywam i potrzebuję tam tematu do interesów :D )



 
R

Rivi

Guest
Tak dla Twojego dobra, pewna rada. Towarek sobie zabezpiecz, wywieź poza teren domu i schowaj. Wystarczy, czego Ci nie życzę, że złapią Cię z odrobinką towaru, albo wpadnie jakiś chłopak, masz wlot na chatę, znajdują tyle słoików i wiesz co wtedy ? Myśl staruszku, dobra rada. Im szybciej w domu tego nie będziesz miał i na terenie domu, tym lepiej dla Ciebie. Świetnie Ci poszło, gratuluję ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół