nasiona marihuany

Andromeda , MSxC99 , Mix ( ES x X )

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Witam ,
Wiosna rusza , więc Green Afro także . Na wstępie chciałbym oddać ukłon za wszystkich dobroczyńców za nasiona podarowane dla mnie . Mam nadzieję , że ten sezon będzie lepszy i bez żadnych problemów . Zacząłem wcześniej od wysadzenia kilki Andromedek na parapecie .

Plany jakie mam to zebrać susz konopi o idealnych walorach , które powinien posiadać . Na pewno spróbuję zapylić jakieś szybkie krzaki , aby mieć nasiona na następne sezony .

Plan działania :
Spoty są przygotowane chociaż nie do końca , ale kiedy rośliny powędrują na outdoor to będą zabezpieczone foliakiem . Czekam aż podrosną , wsadzam do gleby . Będę preferował rzadkie odwiedziny .

Ziemię jaką zastosuję będzie to czarnoziem / czarna ziemia .

Nawozy : Dolomit 05 , Biohumus , florovit , obronik :) .

Treningi : LST , FIM , Srog , być może main lining

Genetyką jaką się zajmę w tym roku ( Ilości nie znam sam )

  • Andromeda
  • Nepal x Hindu kush
  • MS x Cindrella 99
  • Maroc
  • (Maroc x Purple power plant)x(Maroc x Easy sativa)
  • Passion #1x Big bad John
  • Out mix trzeszcze
  • Jack Herrer
  • Fast bud x Jack Herrer
  • Big dog nasiona
  • No Name


Byle by konopnym Zapaleńcą temat nie wydawał się nudny jak flaki z olejem to odsłonię kawałek mojej zasłonki ;) W postaci tych skromnych zdjęć .




Trzy listna
 
Ostatnia edycja:

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Jak u ciebie z Kiełkowalnością andromedy ? Moje potrzebowały trochę czasu i na 8, 1 nie poszła jak narazie. Nepalx Hindu Kush wszystkie po 3 dniach aż same na wacie zrzucały pestki taki wigor widać Uczucie od Ponurego ^^ :D.
 
C

Chewbacca

Guest
Nepalx Hindu Kush wszystkie po 3 dniach aż same na wacie zrzucały pestki taki wigor widać Uczucie od Ponurego ^^ :D.
Czytałem opinie Ponurego i Thefekta żeby nie spieszyć się za bardzo z kiełkowaniem NxHK bo może rewegować. Też mam NxHK od Ponurego i poczekam z kiełkowaniem do maja, bo nie chcę nic spie****ić. Każda pesteczka na wagę złota tej pięknej krzyżówki ;)
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Z kiełkowaniem jest różnie , wychodziły normalnie bez namaczania w kieliszku wody . Niektóre potrafiły ruszyć dopiero po 2 tygodniach .
Fakt , Ponury jest wielkim miłośnikiem :)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Był miłośnikiem, aktualizując nieco to i tak wyolbrzymione podsumowanie.

Miło mi, jak widzę, że ktoś korzysta z forumowych mieszanek. Czyjegokolwiek autorstwa. Za moment tego nie będzie jako zjawiska, wejdzie inna moda, inne możliwości, inne zapotrzebowania. A tak było, zaistniało, dzieje się.

NxHK można tak od połowy kwietnia na outdoor kiełkować - mam na myśli trzymanie siewiek w inspektach (lepiej) albo na parapecie (gorzej). Balkon jeszcze tyle o ile. One potrafią zakwitać tak dziwnie dość. Przekonacie się sami zresztą jak to wygląda na Waszej szerokości geograficznej - ten kraj jest duży.

I teraz kilka prawd objawionych o nasionach zwykłych, zwanych regularnymi, z powodu niefortunnej kalki językowej od anglosasów.
Dla mnie zabawa z nimi jest bardzo cenna - są niekombinowane, stwarzają tylko jeden problem dla miłośników suszu - produkują go połowicznie. I teraz trzeba temu jakoś zaradzić.
Pierwszy krok, to wysiewanie dwa razy większej ilości nasion. Stąd tubki starałem się podrzucać obfite, po 15 - 20 sztuk.
Drugi krok to obserwacja wigoru siewek - to jest trochę zabawne, ale trochę niestety prawdziwe, że najdorodniejsze na początku są siewki pryszłych chłopaków - pną się w górę prężniej od spokojnych i wyluzowanych dziewczynek, które wiedzą, że mogą sobie spokojnie dojrzewać, a chłopaki muszą się spieszyć i wyrobić nieco przed nimi.
Można zrobić eksperyment - oznaczcie tak po 3 tygodniach te, które uważacie za męskie. A później sprawdźcie - kryterium to prężny wzrost, taki bardziej do góry.

I teraz oszczędność pracy / ziemi / przygotowań. Jak już mamy podejrzenia odnośnie płci, to wsadzamy po 1 "męskim" i drugim "niemęskim" do jednego dołka. Można nawet po 3. W chwili prawdy niechciane męskie się wyrwie, jednego się zegnie do ziemi, oskubie nieco i poczeka aż damskie zakwitną, żeby narobić sobie nasion na rok przyszły.
Słabsze osobniki czeka niestety eliminacja - tutaj odwołuję się także do tego "był miłośnikiem". Nie ma co się przejmować, taka natura rzeczy. Jednym idzie lepiej, innym gorzej.

Na 15 wysadzonych sztuk, można dostać w ten sposób 5 naprawdę dobrze rosnących, pewnych dziewcząt.
Nie ma z tym wiele więcej roboty niż z feminizowanymi, które gwarantują, że kilka procent z nich to będą różne "mutanty". Kilka sadzonek więcej do przygotowania. Na upartego można nawet dawać po 2 -3 nasiona do doniczki, takiego pająka wsadzić do dołka i czekać i czynić, co trzeba.

Wszyscy się panicznie boją zwykłości. Rozumiem jak ktoś sadzi dwa automaty w ogródku przydomowym, ale na prawdziwym oucie to sama radość sobie męskie przerwać, a potem zapylić i cieszyć się pierdylionem nasion własnych.

Kiedyś była tu nawet fotorelacja ze 100 grapefruitów, indoor, 12/12 chyba, w takim SOGu, z selekcją i eliminacją męskich. I poszło super.

W każdym razie powodzenia różnej maści.

Dziwne te fotorelacje marcowe, takie bardziej pogadanki o planach się robią niż pokazywanie czegokolwiek, bo co tu pokazać.
W ogóle fotorelacje są dziwne.
Wszystko jest dziwne - na przykład siedzenie w wannie i pisanie posta na forum internetowym o konopiach.

Idę zanurkować.
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Witam i będę obserwować co tu się święci. Wybrałem 4 najsłabsze z twoich nasionek Andromedy i poleciały na wate, 3 wykielkowały, 2 wyszły 3 dni temu z gleby a 1 jeszcze się opie****a. Jestem ciekaw jak Tobie polecą. Z fartem!!!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
PonuryŻniwiarz mistrzu dobrze się to czyta co piszesz. Ile już książek opublikowałeś? ;>
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
A mam takie pytanie ile srednio mozna zciagnac plonu z tego NXHK?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
może to być 20 a może 200 :crazy:
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Mnie tylko ciekawi kto jest "producentem" tej andromedy, pierwszej...i skad ta osoba wzięła pomysł na tą nazwę, bo gdzies jest warsztat samochodowy o takiej nazwie jak i zarówno istnieje restauracja w tym samym mieście :D pozdrawiam
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
haha ponury co za gostek z ciebie siedze za***any i sie smieje z "ide zanurkowac" :D jakos tak przeszlo przez rozkmine i humorystyczne sie wydalo. Co do fotorelacji to ciekawa tez chcialbym miec NxHK, mam Andromede i wiecie co jest najlepsze? sa male i dziwno wygladajaco rudawe pestki po wrzuceniu do wody opadly na dol, pozniej na gore xD i znow na dol. Ale wszystkie wykielkowaly, mimo tego wy***alem pestki (3), chcialem sprawdzic jak kielkuja, byla to glupota moglem sprawdzic czy moze gdzies by nei przetrwalo bo akurat w moim rejonie jest jedna z tych lepszych pogod w ostatnim czasie, ale i tak pizga czasem w nocy dobrze ;)
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Mnie tylko ciekawi kto jest "producentem" tej andromedy, pierwszej...i skad ta osoba wzięła pomysł na tą nazwę, bo gdzies jest warsztat samochodowy o takiej nazwie jak i zarówno istnieje restauracja w tym samym mieście :D pozdrawiam

Raczej przy tym eksperymencie brało udział kilka osób , SOM - coś takiego istniało :D a ja myślę , że nazwa jest wzięta ze zbioru gwiezdego andromeda . W końcu to jest zbiór genów ;)
 

czerczil

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2014
Postów
90
Buchów
0
No Green to lecisz z Tym koksem :D Ja też się nastawiam na fotorelacje Outa chodź się mi nie chce no ale jedną chociaż trzeba to zabawa będzie <joint> Narazie ziemie jeszcze muszę kupic i 2 nowo znalezione spoty ogarnąc. ;) I wbijam na forum z Fotorelacją :D
A tobie Stary życzę farta jak z tąd na księżyc i tak do końca :D
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Następna rozsada młodych wyrasta . Trzeba jeszcze coś dosadzić . Zostały mi Jacki herrer , jak znajdę miejsce to pójdzie na out i zobaczymy co to da za efekty , nie wykluczone , że wysieje go po to , aby był materiałem genetycznym na nasiona .
Pierwsze sadzonki / siewki planuję wynieść na zewnątrz dopiero po 15 kwietnia . ~ 20 kwietnia .

Zdjęcia :













Tutaj coś innego :





Toping czy fim ?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół