nasiona marihuany

Andromeda , MSxC99 , Mix ( ES x X )

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Myślę ciąć 3 października akurat 3 tygodnie ;) :harvest: Bardziej niż palenie chciałbym zobaczyć piękną dorodną i dojrzałą konopie :)
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Dobra czas na upa z czymś więcej , lecz nie wszystkim . Po prostu spoty , które są trudno dostępne rzadziej odwiedzam .

MS x C99 Kwistuszki , ścinka planowana na 3-4 październik . Więc ma jeszcze 2 tygodnie , wystarczy ? Kupiłem lupę , ale zgubiłem ją również szybko .





Andromeda #1









Andromeda # 2 ta pogryziona i zalatująca fioletem :)







Na żywo ten fiolet jest bardziej żywy . Wszystkie krzaki , oprócz MS x C99 trzymać będę do pierwszych mrozów . Chyba , że będą mocne i je przetrwają .
Mam jeszcze 2 Andromedy i Mix od trzeszcze . Ładne krzaczki spore . Zdjęcia wstawię jak do dotrę na spota .:sunny:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Witam ,

Dziś chciałbym wam pokazać 2 Andromedy i jeden mix od trzeszcze . Największym moim zmartwieniem są przymrozki , które dzisiejszej nocy mnie odwiedziły . Zdjęcia są 05-10 , nie byłem po zimnej nocy .

Andromeda # 1


Nie urosła za duża bo nie dałem jej najzwyczajniej w świecie do tego szansy . Pachnie słodko nie jestem w stanie określić co to , zresztą jak wszystkie Andromedki , jej liście wybarwiły się na czarno . Topy także są lekko ciemniejsze . Stosunek liści do topów jest całkiem w porządku . Topy zbite na kamień , dają uczucie suchych , szorstkich . Żywica ją zalewa ładnie . ;)


















Andromeda # 1
Wyglądem prawie identyczna , zapach już troszkę posiada trochę inny " odcień " lecz nadal czuć ten słodki , bliżej mi nie znany aromacik . Wyrosła większa . Topki ma już troszkę luźniejsze .



To ta po lewej




a tu po prawej , zdjęcia topów prawdopodobnie wymieszały mi się z Andromeda 1 .

Mix trzeszcze . - Zapach tak ciężkawy , trochę gówienkiem zajeżdza ;) , Topów jest dużo w porównaniu do liści . Cały czas jak rosła była żółta i teraz także :D





Meksikan sativa x c99 została cała ścięta 3 października . Zdjęcia dorzuce na koniec bo gdzieś je w koncu mam . Brakuje mi do tego wszystkiego zdjęć 2 Andromedek już troszkę innych ;)

Mam też smutną wiadomość rośliny będą musiały zakończyć swój żywot z powodów nasilających się przymrozków , ewentualnei zostawię jedną Andromede .

PS MAM GRATIS CIEKAWĄ FOTKĘ , KTÓRĄ DORZUCĘ NA KOŃCOWYM UPIE ;)
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Niedługo wszystko dokończę ;) czasu nie mam :harvest: wszystko ścięte 12 październik , przymrozek zrobił wszystko za mnie ; /
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Siemka w końcu chwila czasu się znalazła .

Wynik to jakies 150 g

Nie bede dziś jakoś szczególnie rozlewny bo jakoś zadowolony nie jestem , gdyż tylko jeden krzak był dojrzały , reszta potrzebowała czasu a Dziadek Mróz ...









Dużo fotek nie robiłem bo nie było najzwyczajniej czasu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół