nasiona marihuany

trening LST energy RUSH AF

Wyszukiwarka Forumowa:

faust121

Member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
7
Buchów
0
witam, już od pół roku przymierzam się do napisania do was, by podzielić się swoją uprawą i pobrać nowych dobrych rad. Powiem tak..
-mam boxa 30X40X50,
-świetlówki energooszczędne, 2700k, 11W każda + w srodek bombka również philipsa 16W 2700k, dalej...
-nad żarówki odłyśnik z foli mylarowej. przeliczeniach, jest jakieś 2800 lunomenów na powierzchnie 0.1225 m2.
-2 wentylatory jakieś tam dobre zaczynające sie na "s" 80x80mm na łożyskach,
-Wnętrze pomalowane białą, matową farbą akrylową.

Zamierzam w tym pudełku trenować LST na automacie energy rush od Hemp Brothers. Tak po za tym pestka już pęka. Nie mam pojęcia jaką doniczke powinienem mieć do tego boxa, myslałem o prostokątnej i około 15 cm wys. ale nie wiem jaka powinna być naprawdę i TU PROSZĘ O RADĘ.
Jestem już w posiadaniu ziemi, keramzytu, perlitu oraz gotowej mieszanki do kwiatów doniczkowych z jakąś tak formułą G1 są w niej jakieś włókna drzew, kory, podobno jest dobra .
Zrobiłem swoją mieszankę, na oko, ale jak macie jakieś dobre sposoby do tych składników, dawajcie :freak:

Również nie wiem co z wentylatorem mieszającym.. zakładać go czy nie?, temp. w porządku 27-29 st.C. musze jeszcze dołążyć pojemniki z wodą i gazą do produkcji wilgoci.

Jutro, po jutrze wstawie zdjecia boxa

prosze o opinie :)

---------- Post Zaktualizowany 12:24 ---------- Data pierwszego postu 11:06 ----------

mam fotki :)
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/57204/DSC_0362.JPG
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/57204/DSC_0364.JPG
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/57204/DSC_0363.JPG
 
Ostatnia edycja:

PiroFun

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2016
Postów
55
Buchów
3
Ile miłości i wsparcia wśród forumowiczów...
Wentylatory mieszające będą Ci służyć do wymiany gazowej, nadwyżki CO2 pannom nigdy nie szkodziły.
Doniczkę umieść taką jaka Ci się zmieści, pamiętając że system korzeniowy konopi jest rozległy. Wielkość rośliny w boxie nie powinna być definiowana wielkością donicy tylko ilością lumenów.
Co do lumenów na taką powierzchnię: podwoiłbym ich ilość. Na takiej powierzchni możesz wyciągnąć większy plon zmieniając oświetlenie.
Co do ziemi: polecam zmieszać taką ziemię doniczkową z kompostem. Ew. dodać trochę dolomitu żeby podnieść Ph oraz dostarczyć wapna i magnezu roślinie (kiedyś moje rośliny wykazywały niedobory tych dwóch pierwiastków, panny były mizerne. Aż nie mogłem uwierzyć że sprawę załatwił zwykły dolomit ->mówię z doświadczenia na outdoor).
Wracając jeszcze do oświetlenia polecam Ci do tych świetlówek zamontować odbłyśniki, np. z puszek po coli. Wygięte w odpowiednią stronę będzie koncentrował promienie na roślinie.
Mam nadzieje że coś pomogłem.
Powodzenia, i jeżeli to Twój pierwszy IN to nie zniechęcaj się się po pierwszym czy drugim razie, grunt to wyciągać wnioski po błędach :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół