nasiona marihuany

Transport plonów chujodromem.

Wyszukiwarka Forumowa:

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Witano

czy znajde dostepnego na allegro w miare taniego drona (jak najtanszego) ktory zdola przeleciec jednorazowo dystans 15km z ladunkiem minimum 1kg ? chce sie w takiego zaopatrzyc bo przewoz autem jest przypalowy czy korzystal ktos z was z takich wynalazkow ??
 
P

Pustelnik

Guest
Bedziesz sie bawil w drony,tunel wykop.Taka twarz masz ze poruszanie autem to przypal? A rowerem? Wydziwiasz kolego.
 
D

DIABLO

Guest
ile chcesz wydać na takiego drona kolego, bo ty chyba nie masz zupełnie wiedzy na temat cen dronow dostępnych na naszym rynku.
w cenie takiego drona możesz wyposażyć sie w motocykl lub auto i problem transportu masz z głowy.ha ale ty chyba jesteś taki gangster ze musisz siedzieć w bazie bo jak złapią cie z twoimi plonami to cie zamkną na 100 lat
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Ale wy macie problemy , moj kumpel normalnie wiozl na rowerze w czarnych workach okolo 25 sezonowek i na dodatek z sukami sie minal i nic , a bylo go czuc na 100 m, jja normalnie z plantami pogniecionymi jechalem a mialem je w plecaku .. Nw co w tym az tak trudnego , w razie gdy sie zatrzymaja proste ze uciekasz jak najdalej rowerem, rzucasz go i uciekasz w las ..
Albo poprostu jedziesz rowerem i dobrze masz zapakowane ze nie czuc , ja nawet przez miasto nie balbym sie jechac bo co w tym przypalowego , poprostu sb jedziesz ulica jak normalny czlowiek..
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Nie mogę uwierzyć w to co widzę :D Płacze ze śmiechu i nadal niedowierzam :D Już pomijam fakt, że drony o zasięgu 15km to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko kwestia aparatury. Większy zasięg to więcej akumulatorów, a więcej akumulatorów to cięższy dron. Lepiej kup malucha za 300zł i te 15 km jakoś dasz rade przejechać. Fantazja poniosła Cię wysoko... jak drona :D
 

Tupac

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2013
Postów
144
Buchów
0
Maluchy kosztuja 1.5-2.5k w ścisłości :D Już lepiej zbudować sobie model samolotu f-16 za 3 tys :D
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Maluchy kosztuja 1.5-2.5k w ścisłości :D Już lepiej zbudować sobie model samolotu f-16 za 3 tys :D

Dobre 10 lat temu kupiłem z kolegą na spółę malucha za 600zł, stąd wywnioskowałem, że dziś da rade za 300 znaleźć :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie wystarczy mu napisać, że po prostu wpadł na zły pomysł? I zamknąć temat.

Fiaty maluchy zaczynają się od 1200zł. Chociaż jestem przekonany, że na wsi znajdziesz chłopa, który puści taniej.
 
D

DIABLO

Guest
Misiu ale dlaczego zamknąć, a nie lepiej przenieść do działu -dobry humor???
 
M

Muttley

Guest
I tak zdązyłem przeczytac :D swoją drogą to by był dopiero widok. Lecącego drona z przyczepioną jakąs skrzynką :) gdybym zobaczył cos takiego to odrazu biore za kusze i strzelam w to cos :D
 

dymas90

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2015
Postów
63
Buchów
0
zacny pomysł z tym dronem. ostatnio z kumplem na rybach rozkminialiśmy jak by przemycać towar gołębiem pocztowym no ale to tylo takie fantazje , swoja drogą taki gołąb mądry ptak
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół