nasiona marihuany

6mies/3lata

Wyszukiwarka Forumowa:

RahCiach

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2012
Postów
230
Buchów
0
Witam, kolega poprosił mnie o przedstawienie wam jego sytuacji, prosząc o wasze rady."Cała sytuacja zaczęła się pod koniec lata, gdy szedłem z parasolem w deszczowe popołudnie, dopadło mnie dwóch niemiłych panów, przeszukali oraz zawieźli na komendę. znaleziono przy mnie 0,7g oraz 0,14 w domu, powiedziałem że kupiłem to u jakiegoś gościa za sklepem za 20zł i miałem to na własny użytek. sprawa odbyła się tydzień temu, niestety z własnej głupoty oraz stresu czekałem 1,5h pod złą salą. przyznano mi kuratora oraz 6miesięcy w zawieszeniu na 3lata. odwołałem się uzasadniając stresem źle odczytany numer sali oraz że jestem uzależniony i nie jestem świadom podejmowanych decyzji (metoda zaczerpnięta z internetu)."
czy jest dla ziomka jeszcze jakaś nadzieja? macie jakieś rady?
 
P

Pustelnik

Guest
Nigdy nie mowimy ze jestesmy uzaleznieni,mowimy ze na wlasny uzytek w celach medycznych,tu dobrze cos wymyslec.Depresja,bole,nerwica.
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
wniosek o sporządzenie " Uzasadnienia wyroku " - 7 dni od odczytania wyroku http://www.infor.pl/prawo/pomoc-pra...ek-o-dostarczenie-wyroku-z-uzasadnieniem.html po otrzymaniu wyroku masz - chyba 14 dni na wniosek o " apelację ". Sąd ma 6 miesięcy na rozpoczęcie - apelacji ( odwołanie od wyroku ). Jeżeli kary jednostkowe sa mniejsze niż 3 lata przysługuje ci również odroczenie wykonania kary- tu powodem takowego może być leczenie , nauka,praca. Walcz puki czas. Pozdro ps: Wniosek o dostarczenie wyroku z uzasadnieniem jest pismem prostym do sporządzenia. Elementy, które powinien zawierać dany wniosek:

oznaczenie miejscowości i daty sporządzenia wniosku,
oznaczenie właściwego sądu i wydziału,
oznaczenie powoda,
oznaczenie pozwanego,
sygnaturę akt sprawy,
tytuł: Wniosek o sporządzenie uzasadnienia wyroku oraz doręczenia wyroku wraz z uzasadnieniem,
treść: Wnoszę o sporządzenie uzasadnienia wyroku Sądu XXXXXXX z dnia xx.xx.xxxx,
własnoręczny podpis.
Wniosku nie trzeba uzasadniać ani nie podlega on żadnej opłacie sądowej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół