nasiona marihuany

hfh i esben

Wyszukiwarka Forumowa:

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
spokojnie możesz brać zastanów się też nad munk w regu. Mam na spocie od 10 kwietnia a teraz mają wysokość litrowej butelki i już wiem że będą git bo przetrwały przymrozki. Jak zależy ci na danish gold uderz na priva mam femi
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Rivi testował rok temu wal do niego - fotorelacja.
 
R

Rivi

Guest
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?96308-Organic-outdoor-2014-ESC

Tu link do fotorelacji.

Miałem od Esbena (HFH) Hash plant 2, Guerilla grape i White super 07, wiem szczerze nie kwitną wcale szybko ale za to szybko kwiatki przybierają na masie. Największą wadą tych roślin, była spora podatność na pleśnienie i wszystkie rośliny musiałem ścinać przedwcześnie..

Tak prezentowało się to wagowo w porównaniu z genami od Dutch passion



Hash plant 2 - 121,92g
Hash plant 2 - 61,81g
Durban poison - 130,32g
Durban poison - 164,2g
Shaman - 218,86g
White super 07 - 107,92g
Shaman - 46,7g
Guerilla grape - 100,1g

Plony nie były jakieś spore, ale to przez problemy z pleśnią. Dlatego widzę sens uprawiania tych roślin, ale pod warunkiem że będziemy od początku flow robić im opryski przeciw pleśni. Zapobiegawczo. Bo jest potencjał w tych roślinach, wg mnie potrzymał bym je z 2-3 tyg dłużej i na prawdę lepiej by to się prezentowało.

Tak czy siak w tym roku znowu sadziłem trochę nordyckich genów, dla urozmaicenia :

Hash plant 2
Danish Gold
Mighty freeze
Royal Nepal
Guerilla grape
White super 07

Dlatego no, jak masz ochotę spróbuj możesz brać te kulki. Te które umieściłeś w linku mogą być obiecujące, do tego cena nie jest wysoka. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Co do mocy tych co miałem, powiem tak, ani to nie jest słabe ani to nie jest mocne, takie przeciętne ziółko, dupy nie urywa ;)

Co do tego jakie pechy brać, nie lepiej wziąć kilka różnych genów i potem sobie porównać ?

Powodzenia
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
moje regi już po selekcji munki przeszły 100cm szybko mają preflovery jak tak dalej pójdzie do na koniec sierpnia gotowe. Wild Leby27 są niższe i dopiero się określają ale dla prównania mam regi od dutcha i nie wiem czy ich nie wyj***ć a na miejsce wrzucić munki jeszcze jest czas, rzekłbym rosłe k***y.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
moje regi już po selekcji munki przeszły 100cm szybko mają preflovery jak tak dalej pójdzie do na koniec sierpnia gotowe. Wild Leby27 są niższe i dopiero się określają ale dla prównania mam regi od dutcha i nie wiem czy ich nie wyj***ć a na miejsce wrzucić munki jeszcze jest czas, rzekłbym rosłe k***y.

Romek, a które monki sadzisz? te stare, czy x z wild?
 

thegustator

Chiński zwiadowca
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
163
Buchów
0
Romek, jak Ci wyszły te rośliny od Esbena? Mógłbyś coś napisać, jakąś fote zarzucić ;)
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Romek jak ci wyszla odmiana monk od esbena? Zamieżam wziąść to na out warto? Może ktoś? Coś? Poleci?
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
Zapomniałem o tym temacie, zdjęć nie mam albo mam ale nie wiem gdzie a może jednak nie mam, muszę się zastanowić być może nepal haze zaraz mi w tym pomoże a może nie bo coś mocno dławi :spalony:

to może krótko a może nie, polecałem znajomym esbena no bo jak go tutaj nie polecić. U mnie też gości i gościć będzie praktycznie większość albo i wszystkie odmiany nawet te zwariowane crossy z rozrzutem pheno jak sranie o kebabie są po prostu DOBRE. W sumie wybierać można na ślepo i tak dadzą radę, zwykłe munki nie do opanowania poddałem się po co tygodniowej przycince a ch.. niech rośnie radośnie, niech przysłoni niebo drzewom bo tak to wygląda mniej więcej. Dzikość to dobre słowo na jego odmiany. Siać jak pszenicę i uciekać bo zjedzą w swoim impecie wzrostu. Po tych strainach zastanawiam się jaki sens w femkach, wywalić kilo ziarna przyjść raz uciąć polnych jajcarzy a na koniec kombajnem.
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
jeśli masz na myśli to, że pomiędzy nimi lekkomyślnie posadziłem kilka automatów a po pewnym czasie nie mogłem ich nawet znaleźć to tak, rosną szybko jak pała pitera northa na koksie. Moc różna zależy co się trafiło od dobrej siekiery fiskarsa prosto w mózg po lekki liść na twarz. np Munk czy wild 3 robi lekki burdel w głowie
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Miałem parę sztuk super early ,dochodzi na połowę września ,topy zbite ,moc nie powala ale też nie słabe, plesni nie mialemiałem wogole. Niedługo będę robił osa genów hfh (super early ,munk,monk,leb 27,hash plant) także będzie można zobaczyć jak to rośnie.
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
co powiecie o leb27 ? paliłem libański hasz przy okazji bycia w holce piz*a zacna a z tym jak ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół