nasiona marihuany

polew z wszystkiego na nieświadomce XD

Wyszukiwarka Forumowa:

ziutek123

Active member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
42
Buchów
0
Zrobiłem kiedyś nalewke z mj no i wyszła strasznie mocna więc przelałem wszystko do takich małych szklanych butelek po 20ml żeby można było przy sobie nosić :D no i kiedyś wybraliśmy sie z chłopakami na miasto i zabrałem buteleczke ze sobą. Niewiem jak ale musiała mi jakoś wypaść z kieszeni, kolega ją znalazł i myślał że to zwykła wódka to ją wypił nikomu nic niemówiąc. Za jakąś godzine zaczyna sie z wszystkiego śmiać bez powodu. Wszędzie jest pełno ludzi a ten sie śmieje coraz bardziej z wszystkich i nikt niewie o co mu chodzi ;D nagle zobaczył kaczki i w tym momencie rzucił sie na glebe i śmieje sie jak po***any. Musieliśmy go podnieść i zanieść w spokojniejsze miesce. Przez 4 godziny leżał z otwartymi oczami i niewiedział co sie z nim dzieje. Potem doszedł do siebie ;)
 
C

Chewbacca

Guest
:jocolor:20ml i tak go pokopało?:jocolor: Słaby łeb ma.
Ale beka,hihi. I jeszcze te kaczki<lol2>
 

ziutek123

Active member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
42
Buchów
0
20ml to mało ale moc ma ogromną :yeahh: a koleś w całym swoim życiu chyba z 5 razy zajarał z lufy xd
 
C

Chewbacca

Guest
A on wszystko co na ziemi znajdzie bez banderoli to wypija? Straszny samolub z niego jak znalazł i nic nikomu nie mówiąc sam wypił po kryjomu :) Zresztą czym tu się dzielić? Też bym tak zrobił na jego miejscu :freak:
Masz przepis na tę nalewkę?
 
S

Samuraj

Guest
No to za***ista naleweczka musiała być jak taka ilość go poklepała :D , ale że wypił to jak znalazł to na ziemi. Ja osobiście nie tkną bym czegoś płynnego co znajdę na ziemi...
 

ziutek123

Active member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
42
Buchów
0
Pewnie że mam przepis jest bardzo prosty ;)
Chyba musiał widziec jak mi z kieszeni wypadło a na butelce była etykieta że to jakaś nalewka ziołowa więc wypił i dostał nauczke xd
 
P

Pustelnik

Guest
Mocny ekstrakt,po dekarboksylacji to i 5 ml polozy na glebe ;)
 

ziutek123

Active member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
42
Buchów
0
Zależy jakiego materiału sie użyje ja biore wszystkie odpady i gorszej jakości topy i zalewam alkochole tak żeby cały materiał był zanurzony w alko. Zawsze wychodzi mocne xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół