nasiona marihuany

Ktoś z Was wędkuje?

Wyszukiwarka Forumowa:

Wędkujesz

  • tak

    Głosów: 541 57.7%
  • nie

    Głosów: 132 14.1%
  • czasami

    Głosów: 264 28.2%

  • Łącznie głosujących
    937

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
wędkujesz napisz , pochwal sie co zlowiles :D
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Kiedyś kupiłem sprzęt i poszedłem 2 razy na ryby - nic nie złowiłem. Wqrwiłem się i już nigdy więcej nie próbowałem.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
w zeszłym roku jak był sezon to na pstrągi często chodziłem. Ale teraz to czasu malo i w ogóle... chyba mi sie znudziło, poza tym drogi sport.... Co do osiągów to szczupaków mase złapałem, ale KAŻDEMU brakowalo te pare centymetrów do wymiaru :/ I jeszcze jakiś sandacz tam byl na ok. 55cm - w sumie to hu**wy jestem
 
Ostatnia edycja:

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Chodze czasami na rybki, ale nie w ramach ,,sportu'' tylko rekreacji, co za tym idzie nie mam sie czym pochwalic, ciesze sie tym ja podczas relaksu nad stawkiem zlowi sie pare ,,patelniaków'', jest potem co szamac na gastro...:sunny:
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
ja tez czasami na rybki sie wybiore;) niema to jak zapalic blanta i porzucac na spinning<joint>
 

Trepanator

owner
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
722
Buchów
17
:lol3:Wędkuję jak tylko mogę czyli często nie mam oszołamiających wyników ,ale byłem przez 5 latek zawsze na pudle<lol> w zawodach spiningowych koła :D:D,ale nie tylko spiningowanie mnie bawi,bo nocka na węgorza jest także fajna z blancikiem i przyjaciółmi i dobrym żarciem i browcem dobra popłynąłem :D:D narta:D ale mam :spalony:
 
Ostatnia edycja:

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
wedkuje ale raczej na drapiezniki (spining) biala ryba mnie nie bawi:sunny:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
raz byłem na stawie hodowlanym i karpi trochę połowiłem, ogólnie jak z ziomkami wybrałem się na ryby to zawsze o coś zaczepiłem, zerwałem haczyk i dalej mi się łowic nie chciało. pzdr. Byłem na bzurze, ale coś słabo brało, albo po prostu nie umiem pewnie łowic.
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
czy ktoś chciałby pomóc przy rozkręcaniu forum o wędkarstwie?
 

nOOb

Active member
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
37
Buchów
0
Co do wędkowania ; nie ma jak wypad na jakiś tydzień nad staw. Namiot , laska, blancik , browarek :D Piękna sprawa jak ktoś jest wytrwały ;] I nie wk***ia go jak mu się tylko płotki haczą :>
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Tak dobra dobra,najlepsze sa te rybki co maja pipki hehhh.nOOb poprostu musisz nastawiac sie na grubsze okazy,najprostsza do tego metoda ,wrecz idealna na takie zasiadki jest gruntuwka.Nie musisz przy nie tak uwazac jak przy splawiku i bedziesz mial wiecej czasu aby zajac sie kobieta.
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
ja byłem z kolega 2 razy i złowiłem z 3 karasie:lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół