nasiona marihuany

Ktoś z Was wędkuje?

Wyszukiwarka Forumowa:

Wędkujesz

  • tak

    Głosów: 548 57.9%
  • nie

    Głosów: 133 14.1%
  • czasami

    Głosów: 265 28.0%

  • Łącznie głosujących
    946

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,075
Buchów
1,628
[MENTION=65363]GanjaChangeMyMind[/MENTION]

Na moim jeziorze, nie da rady nic innego jak spławik i guma z łódki.
7 lat ma moja kładka starczy tego jeziora.
Tej zimy lub nastepnej stawiam nową kładkę inne jezioro z większą różnorodnością ryby :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Outdoor mi odpadł w tym roku to więcej czasu na ryby. Pare rybek z tego sezonu wszystko na spining łącznie z leszczem 64 cm zassał gumę 7,5cm.

sumek.jpg


Okon.jpg


okon1.jpg


Leszczu.jpg


sandacz.png


sandacz1.png


sandacz2.jpg


sandacz3.jpg


szczupak.jpg


szczupak1.jpg


szczupaczki.jpg


Ogólnie mam sporo zdjęć z rybami ale większość nie nadaje sie do publikacji na forum. Pozdro Moczykije.
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Ladne zedy, na spinning to piekna sprawa i ten magiczny pstryk. Dobry wariat z tego leszcza, ja kiedys trafilem na mandule
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Mi ostatnio boleń fajny siadł,ale operator-fotograf dupy dał.Ładne ryby.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ladne zedy, na spinning to piekna sprawa i ten magiczny pstryk. Dobry wariat z tego leszcza, ja kiedys trafilem na mandule

No ja głównie gumy i z opadu łowię więc pstryka wyczekuje jak dziecko na gwiazdkę. Plecionka szybki kij i animacja z nadgarstka. Nad wodę mam od siebie 13-15 min spacerkiem. Ten sandacz z raną złapany 1 czerwca 83 cm dobre 5 kg a ranę pewnie jeszcze potarłowa . Ogólnie jaranie uprawa i ryby to 3 rzeczy które mnie uspokajają.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,042
Odznaki
4
Piękne brzany. Na co rybki złowione? Spinning czy stacjonarnie?
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Piękne brzany. Na co rybki złowione? Spinning czy stacjonarnie?

Dzieki! Stacjonarnie, na spinning to marzenie ale jak kupie nowe wodery to bede probowal szczescia ;)
W weekend atakuje brzany na rolling meat, Angielska metoda. Prosty zestaw : zylka - kretlik i na nim kawalek plasteliny lub przelotowa nieduza oliwka pozniej krotki mocny przypon i kostka mielonki na haku. Rzut w nurt i pozwalasz sie zestawowi turlac po dnie trzymajac palec na zylce, kablak kolowrotka otwarty. Silne piekne brania, jak sandaly z opadu <lol>

Edit. Złapane na oozing 8mm spicey sausage i kulka swojego autorstwa : ostra krewetka/ostra kalamarnica dipowana tydzień w smoke house dip
 
Ostatnia edycja:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219

Kawał pstrąga, ponad kilo.

---------- Post Zaktualizowany 21:15 ---------- Data pierwszego postu 21:12 ----------

Jak łapie to co 3 dni staram sie sypnąć kukurydzą i łubinem.
Łapie na kuku rzadko na łubin choć linosław uwielbia.

Systematyczność robi swoje. Karma rzucana tylko w jedno miejsce delikatnie...
Jak widzę, że wędkarze łupią całe wiadra karmy cały brzeg zasypując, w dodatku jeszcze przed łapaniem to aż słabo mi się robi.

Wiadomo rzucam to po skończonym połowie, a przed lub w trakcie łowienia rzucam 1-2 kule zrobione z tej zanęty :)

2.jpg


Pozdro

Powiem Ci że przy tej zanecie zawsze najlepiej polapalismy. Zawsze ryba chodziła tam gdzie poleciała kulka.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Zawsze wolałem łowić białe ryby, usiąść wygodnie, zapalić, napić się dobrego piwa i czekać aż sygnalizator zacznie pikac. Ostatnio coś mnie wzięło na spinning i teraz tu stawiam pierwsze kroki. Dziś wskoczył taki szczupaczek, 30 cm z hakiem. Niby to maluch ale i tak gębą się cieszyła :D małymi krokami do przodu!

IMG_20190921_094611.jpg
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
pierwsze jesienne sztuki :wed:

cannibal 10cm
IMAG0987.jpg


i taki trochę ponad wymiar pajk
IMAG0990.jpg


:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół