nasiona marihuany

[FEM + AF][lst][PURPLE MAROC x3 (klony)+ Auto-Wiedźma+Afghany od G-stara + auto wembley] + parę innych ; *

Wyszukiwarka Forumowa:
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Siemanko Mamuśka !!! I jak tam konkretnie Ile czego wykiełkowało ? aby 6 sztuk ? czy tam zbiorowe kubki ?
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Nie ma to jak gąbeczki od naczyń :D. Coś nie halo dla tej ostatniej ze zdjęcia ? czy tylko mi się wydaje?
 

Żniwiarz1

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
233
Buchów
2
Jak nie halo, jak halo. Będzie na co popatrzeć o ile maluszek pozwoli ;)
Jeśli można wiedzieć to chłopczyk czy dziewczynka? Tylko proszę jak to dziewczynka to nie krzywdz jej tak jak moi znajomi (nazwali Marysia ze względu na poczęcie dziecka) :pl: :D
 
W

Wiedźma...

Guest
Jak nie halo, jak halo. Będzie na co popatrzeć o ile maluszek pozwoli ;)
Jeśli można wiedzieć to chłopczyk czy dziewczynka? Tylko proszę jak to dziewczynka to nie krzywdz jej tak jak moi znajomi (nazwali Marysia ze względu na poczęcie dziecka) :pl: :D
laseczka ... :p ( nie marysia )

***************************************************
p.maroc


i reszta
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
bardzo ładnie wiedźmo ja wczoraj miałem takiego pecha ze cyrk :/ straciłem spota w dodatku na sam koniec dnia ratowałem kota przed smiercią kopnełem psa w pysk on otwozył paszcze i rozwalilem sobie stope rana cieta 5cm miedzy duzym palcem a srodkowym głebokosci prawie 1 cm nie moge na noge stanąć nie wiem jak ja spota bede szukał :/ pokazał bym ci foto ale w twoim stanie to chyba nie wskazane :)
 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
Sexi Mama - co tam się u ciebię dzieje , czy poród cię zaskoczył wcześniej ?
 

daninowy

Member
Rejestracja
Lip 18, 2014
Postów
5
Buchów
0
Zasiadam i obserwuję, swoją drogą to wszystkiego dobrego życzę dla przyszłej mamy

Ciekawi mnie te auto AK47 Tw. produkcji
powodzenia i do :harvest:
 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
<peace> Mamuśka - powrotu do formy życzymy, mam nadziję ,że wszystko Ok , a dzieciak zdrowy i bez lipy ogólnej . Pozdro ps: jak z OUTa lipa to mała bida , zawsze INA mozna odjarać.
 
W

Wiedźma...

Guest
.............................
 
Ostatnia edycja:

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
O proszę, spróbuj w Paincie zmniejszyć rozmiar zdjęcia :) Mi to pomogło bo też nie mogłem wrzucać zdjęć.
 
W

Wiedźma...

Guest
przepraszam was z całego serducha....
w tym sezonie poleciałam niezle obawiałam sie czy early thai i early skunk mi dojdą bo pogoda ciulowa była...
ale pieknie wyszło bo scina była tuz przed przymrozkiem no i pieknie około 500g suszu poszło w mik....
ostatni topek poszedł do bonia dzis rano wiec jest czysciutko i mozna sie pochwalic nareszcie...

musicie zrozumiec ze nie dodawałam zdjec ale za duzo ryzykowałam ... dziecko przedewszystkim.
zobacze czy mam jeszcze jakies fotki moze ale wątpię .:p
Pozdrawiam
wiedźma.

---------- Post Zaktualizowany 13:38 ---------- Data pierwszego postu 13:12 ----------

O super dodają się zdjęcia....
niestety tylko tyle ich mam :)

to jest niespodzianka ukryta miedzy dwoma krzaczuszkami :p
afghan od gstara (moc na potęgę.)


afghan od g-stara (złamany)


Purple maroc w połowie ścięty


Kolejny afghan od g-stara (też złamany)


A to moje najpiękniejsze pociechy...
Early skunk i early thai





....bardzo proszę o zaliczenie fotorelacji obiecuje ze nastepny sezon bedzie bardziej ,,fotogeniczny'':)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół