nasiona marihuany

Miss#

Wyszukiwarka Forumowa:

Która Z Pań Zostanie MISS # WIOSNY ?


  • Łącznie głosujących
    89
  • Poll closed .

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Gratuluję wszystkim naszym paniom - nie tylko wygranym bo wszystkie mają piękne ciałka i jak dla mnie wszystkie jesteście wygrane. Dziękuję również organizatorom - nie spodziewałem się nagrody w konkursie na miss# :D
Pozdrowionka
Lav.
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
Przyszła paczka z holenderskiskun (już dawno, ale teraz znalazłam czas by się pochwalić). Oto zawartość:





Jeszcze raz dzięki! :)
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Bon na sionka wykorzystałam, paczkę odebrał znajomy i przekazał mi, że brakuje kilku sionek porównując paczkę z zamówieniem... Ale ja nie mam czasu się tym zajmować, więcej zachodu z przesyłkami za granicę niż te dwie czy trzy pestki warte. O to i one:



Edit*

Bon do flory i fauny wykorzystany, dziś doszło zamówienie:
+ 50l COCO od Canny, ale nie targałam go do domu, za ciężkie. Musicie uwierzyć na słowo ;)

Dzięki again.
Pozdrawiam, WW.
 
Ostatnia edycja:

corpsosakh

Member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
11
Buchów
0
A tak wogóle kiedy letni konkurs? Nie żebym napalał się na nagrody ale na kandydatki czemu nie :) Tymczasem wrzucam na zachętę moje kobietki :)




 
G

Guest

Guest
Letni konkurs już wystartował.
Wisi w dziale "konkursy".

Ryzykowne posunięcie by pokazywać dziabkę ;P
 

jade0rowerem

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2009
Postów
143
Buchów
0
kiedy i gdzie zgłoszenia na miss jesieni : > ? jesli można wiedzieć
 
R

rolnikdolpasz

Guest
W Colorado Miss HighTimes została we wrześniu tego roku Meizy Chiang.:D
img_55938a9ec988e.jpg
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ze względu na to iż Wonder Woman dostala główną nagrodę i mimo to usunela foty to czy nie powinna być rowniez jak bohater Nyah_Binghi_Man nagrodzona? Wnosze o przyznanie odznaki. Nie chciałem tego naglasniac ale jak chcecie zatrzymać usuwanie fotek skoro każdy robi co chce? Odznaka i zakaz uczestnictwa w konkursach to na start. Troche krzywdzące dla tych którzy mimo to zostawiają.
 
G

Guest

Guest
Ze względu na to iż Wonder Woman dostala główną nagrodę i mimo to usunela foty to czy nie powinna być rowniez jak bohater Nyah_Binghi_Man nagrodzona? Wnosze o przyznanie odznaki. Nie chciałem tego naglasniac ale jak chcecie zatrzymać usuwanie fotek skoro każdy robi co chce? Odznaka i zakaz uczestnictwa w konkursach to na start. Troche krzywdzące dla tych którzy mimo to zostawiają.

Słuszna uwaga.
Odznaka przyklejona.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
No i doczekaliśmy się kobiety z kut*sem na forum. Co za czasy... <lol2>
 
Z

Zenon

Guest
Słuszna uwaga.
Odznaka przyklejona.

Marmo na prawdę? Foty zostały dodane i usunięte po konkursie... więc w czym problem? To że ktoś zostawia bo mu to odpowiada to ok.. a jak usuwa to też ok... to trochę nie sprawiedliwe... bo konkurs konkursem ale po zakończeniu jest to nie istotne czy foty sa czy ich nie ma bo jest to po prostu bez znaczenia. Na czas konkursu muszą być a potem niech się dzieje co chcę... Ci co widzieli to wiedzą że takie foty były..

I w czym to jest niby krzywdzące? Przecież każdy może usunąć lub zostawić.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Fotografie tak samo jak text stanowią wartość merytoryczną forum, co by się stało jak by autorzy tłumaczeń lub artów pousuwali texty z wątków które założył, co jest warta fotorelacja bez zdjęć i co jest wart post bez textu? …. tyle samo co konkurs Miss bez fotografii ….
 
S

Szarak

Guest
Punkt 13 regulaminu mówi:
13. Zdjęcia zgłaszane przez Użytkowników w konkursach i/lub innych inicjatywach forumowych pozostają na forum.haszysz.com i nie ma możliwości ich usunięcia. Wszystkimi pozostałymi zdjęciami (fotorelacje, zapytania etc.) Użytkownik może nadal zarządzać (usuwać, edytować, etc.).

Dziękuje do widzenia.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Marmo na prawdę? Foty zostały dodane i usunięte po konkursie... więc w czym problem? To że ktoś zostawia bo mu to odpowiada to ok.. a jak usuwa to też ok... to trochę nie sprawiedliwe... bo konkurs konkursem ale po zakończeniu jest to nie istotne czy foty sa czy ich nie ma bo jest to po prostu bez znaczenia. Na czas konkursu muszą być a potem niech się dzieje co chcę... Ci co widzieli to wiedzą że takie foty były..

I w czym to jest niby krzywdzące? Przecież każdy może usunąć lub zostawić. Wg. mnie to nasz Doktorek Green nie zdążył zgrać fotek na kompa i nie ma przy czym fapować.


Powiedz mi po co są te konkursy skoro zaraz wszystkie foty znikną? Juz wczesniej Moderacja pisała o tym
problemie. Ja mam piekną kobiete wiec fapowanie to chyba Twoja brocha :D
Nie rozumiem Twojego toku myslenia. Lepiej jak wszyscy pousuwaja foty? Naplet w czoło za zachowanie :pr:
Czy Ty masz problem z mysleniem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół