nasiona marihuany

Miss#

Wyszukiwarka Forumowa:

Która Z Pań Zostanie MISS # WIOSNY ?


  • Łącznie głosujących
    89
  • Poll closed .

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Dziękuję wszystkim za oddane głosy, sponsorom za nagrody a moderacji za zorganizowanie konkursu i czuwanie nad jego przebiegiem ;)
Cieszę się, że w głosowaniu brało udział tak dużo ludzi, konkurs wzbudził zainteresowanie i być może zachęci innych do korzystania z naszego forum? :)
Gratuluję odwagi wszystkim kandydatkom, bo przecież trochę jej trzeba mieć, żeby pokazać kawałek ciała w społeczności, gdzie zdecydowana większość to mężczyźni. Jestem też miło zaskoczona, że w tym konkursie nie było żadnej spiny, oskarżeń i oszustw.
Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać i po raz kolejny dziękuję wszystkim głosującym na mnie za pomoc w wygranej i docenienie kawałka mnie!
Pozdrawiam ciepło,
WW.
 

Asgardczyk

Wszystko sie zmienia...
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
628
Buchów
0
Gratuluje Paniom na podium oraz tym stylu (jak i mi) ;)
Dobrych wiatrow w kolejnych konkursach. ;)
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
Dziękuję wszystkim za głosy! I gratuluję pozostałym zwycięzcom - WW zmiażdżyła :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jak sie naprawde cieszycie z nagrod, to dajcie jakies bonusowe fotki :)
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
No no no :) Gratulacje dla dziewczyn. WW świetny pomysł z tą spódniczką. Społeczność # doceniła :)

I podziękowania dla Modów oraz India cosmetics za nagrody pocieszenia :)
 
Ostatnia edycja:

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Tematyką tegoż forum są głównie kobiety, przedstawicielki rodu sativa, indica. Cieszy mnie widok tak uroczych Pań z rodzaju homosapiens. Gratuluje odwagi wszystkim uczestniczkom konkursu, szkoda że wszystkie nie mogłyście wygrać. WW zrób mi takie wdzianko błagam. Obiecuję ogolić nogi i plecy !!!!!!!!
 
G

Guest

Guest
Jak sie naprawde cieszycie z nagrod, to dajcie jakies bonusowe fotki :)

Pff , trzeba było głosowac na mnie , kupiłam nawet Ballantainsa na dodatkową sesje.
Oj by sie działo.
No cóż , pozostaje odłożyć łychę na letnie rozdanie.
Jak nie wygram wszyscy co oddali głos na konkurencje - ban.
O.
Więc pamietajcie.


Gratuluje!

WW faktycznie zasłużyła na pierwsze miejsce !

WW zrób mi takie wdzianko błagam. Obiecuję ogolić nogi i plecy !!!!!!!!



Nie przewidujemy konkursu na mistera!
No chyba , że masz coś do ukrycia ;P


---------- Post Zaktualizowany 14:48 ---------- Data pierwszego postu 14:41 ----------

Nagrody Wam roześlę jak tylko zejde na ziemię , chyba , że wyreczy mnie ktoś inny.

Hey!
 

BudowniczyBob

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2015
Postów
296
Buchów
1
No i jak łatwo zauważyć wygrywają zmysłowe i sensulane pozy a nie gołe cycki :)
Wbrew pozorom facet bedzie sie bardziej jarał kobietą skąpo ubraną niźli rozebraną do naga :)

Gratulacje dla pań!
 

weedDemeter

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2015
Postów
46
Buchów
0
Dziękuję za nagrodę pocieszenia, jest mi niezmiernie miło że sponsorzy jak i moderatorzy docenili mnie oraz hasiok906. Miejsca na podium zdecydowanie zasłużone, gratulacje!! Bardzo fajny fajny konkurs! ;D
 
G

Guest

Guest
Hey.

Nagrody trafiły do Waszych skrzynek PW.
Osoby , które wygrały nasiona proszone sa o podanie bezpiecznego adresu dla Izaka.
 

LepszyŻbik

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2015
Postów
153
Buchów
86
Odznaki
3
Kocham cię Lil Wonder,nie mogłem oddać głosu ale jako rekompensatę mogę podesłać nagrodę na bezpieczny adres w formie nasion lub przyjechać osobiście na twoje życzenie <sex>.

A to moje pierwsze skojarzenie po obejrzeniu zdjęć.

 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Kocham cię Lil Wonder,nie mogłem oddać głosu ale jako rekompensatę mogę podesłać nagrodę na bezpieczny adres w formie nasion lub przyjechać osobiście na twoje życzenie <sex>.

A to moje pierwsze skojarzenie po obejrzeniu zdjęć.


Pamiętam, jak wysłałeś mi tą piosenkę na początku konkursu - dzięki Tobie często gości na moich głośnikach :)
Myślę, że dostałam już naprawdę dużą nagrodę materialną, a o "duchowych łakociach" w postaci miłych wiadomości nie wspomnę :) Ale dziękuję za wsparcie! :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół