nasiona marihuany

Miss#

Wyszukiwarka Forumowa:

Która Z Pań Zostanie MISS # WIOSNY ?


  • Łącznie głosujących
    89
  • Poll closed .

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Dziękuję za otrzymywane głosy i za wsparcie od użytkowników, którzy głosować nie mogą. Bardzo miło jest dostawać wiadomości od Was!
Jednocześnie apeluję, by nie łamać regulaminu głosując bez stażu i ilości postów, bo zarabia się pewnie warna albo inną karę, a na co to komu?:p
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
A mi sie wydaje ze laski z wlasnym kontem wyjada na pierwsze miejsca tylko dlatego ze zawsze mozna im cos poskrobac na privie ;) Bez urazy dla tych pan :) Widoczne bylo to kiedy jeszcze ankieta byla jawna. Oczywiscie to wszystko jest zgodne z warunkami.Przegladalem i byly kandydatki z miejsza iloscia glosow lub nawet wcale(nie powiem ktore)a zaslugiwaly na wyzsze miejsca.To nie tylko moje zdanie.
To taka moja mala teoria spiskowa. Nie sugerujcie sie:yeahh:
Pozdrawiam i wszystkim zycze powodzenia <peace>
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
Dziękuję za otrzymywane głosy i za wsparcie od użytkowników, którzy głosować nie mogą. Bardzo miło jest dostawać wiadomości od Was!
Jednocześnie apeluję, by nie łamać regulaminu głosując bez stażu i ilości postów, bo zarabia się pewnie warna albo inną karę, a na co to komu?:p

Kara to częsc życia :) , penie wygrasz więc lużne majtki hehehe.
 

weedDemeter

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2015
Postów
46
Buchów
0
Jeszcze 2 dni i wszystko się wyjaśni ;D.
Ps. Dzięki za wszystkie mile komplementy skierowane do mnie do tej pory, miło.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Niech no ktory te foty skopiuje, bo jedna wygra, pozostałe szczelą focha i pousuwają foty, co juz mialo miejsce i bedziem puste posty ogladac :)
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
Piękne kobiety... słynna już, ochrzczona przez forumowiczów Koleżanka to mój typ urody...
 
G

Guest

Guest
HEY !


Ankieta dobiegła końca i wyłoniła trzy wygrane zgłoszenia.
Bardzo cieszy fakt , że głosów oddanych w ankiecie było sporo - doceniamy to!
Wszystkie zgłoszenia na wysokim poziomie! Jednak wygrać mogą tylko trzy osoby.
Do rzeczy.


MIEJSCE PIERWSZE ZDOBYWA
WONDER WOMEN.

Tym samym wygrywa bon o wartości 500 pln na zakup sprzętu w sklepie :





Oraz bon o wartości 500 pln na zakup nasion w sklepie :





MIEJSCE DRUGIE ZDOBYWA
WEEDHEAVENSTUFF

Zdobywa Ona bon o wartości 250 pln do wykorzystania w sklepie :





Oraz bon o wartości 250 pln do wydania w sklepie :





MIEJSCE TRZECIE ZDOBYWA DOKTORGREEN

Trafia do Niego bon o wartości 300 pln do wydania w sklepie :





***

To jednak nie koniec nagród!
Wraz z całą ekipą Moderatorów jak i sponsorów postanowiliśmy nagrodzić również dwa kolejne miejsca!

WeedDemeter oraz Hasiok906 otrzymują bony o wartości 100 pln do wydania w sklepie :



footer-foto.png




Tak jak wspomniałam otwierając ankietę Moderacja oraz Sponsorzy przewidzieli również nagrody dla osób głosujących w ankiecie !

Nagrodę za oddany głos w ankiecie w postaci bonu o wartości 100 pln otrzymują :

DYZMA oraz Lavender




Dwie kolejne osoby , które również oddały głos w ankiecie otrzymują automatyczne feminizowane nasiona od Bebooka.

Nasiona otrzymują :
JIRO i HACZYK





W tym miejscu w imieniu całej ekipy #.com chcielibyśmy podziękować wszystkim startującym w konkursie , Sponsorom bez których konkurs by się nie odbył jak i wszystkim tym , którzy oddali glos w ankiecie.

GRATULUJE ZWYCIĘZCOM !

 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Wow!!! Szczerze ani ja ani moja piekna kolezanka nie spodziewalismy sie tak wysokiego miejsca(myslelismy o 4-5 miejscu albo dalej :p) bo konkurencja postawila wysoko poprzeczke. Gratuluje Wonder Woman i weedheavenstuff za 1 i 2 miejsca jak i calej reszcie za odwage.
Dziekuje organizatorom jak i sponsorom bo z pewnoscia nagroda sie przyda na drugi rok. Pozdrawiam serdecznie.
DoktorGreen
 
G

Guest

Guest
Deklasacja jak mówiłem tak sie stało :) gratulejszyn dla wszystkich wygranych ! , przegranych , nieudaczników, smutnych, płaczących i poirytowanych brakiem wygranej :) organizatorom , nagrododawcą :) , złodziejom i wszystkim innym biorącym w tym fajnym konkursie udział ;] . wasz ulubiony user krymson . hehheeheheh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół