nasiona marihuany

Miss#

Wyszukiwarka Forumowa:

Która Z Pań Zostanie MISS # WIOSNY ?


  • Łącznie głosujących
    89
  • Poll closed .

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Moja piękna koleżanka też chciała wystąpić <lol> A że dużo mi ostatnio pomagała nie tylko przy roślinach i że mam dobre serce to pomoge. JAZDA!!!




 
G

Guest

Guest
Hey !

Jutro zaczynamy kalendarzowe lato zatem czas wybrać wiosenną Miss Hasza.
Zgłoszeń jest dziewięć , wszystkie dziewięć na dobrym poziomie.
Uczestnikom gratuluję pomysłu i odwagi !
Od dziś przez kolejne trzy dni będziemy wybierać najlepsze wiosenne zgłoszenie.
Wszystkich użytkowników , którzy posiadają pół roczny staż i 100 postów zachęcam do oddania głosu w ankiecie.

Wśród wszystkich głosujących ( zgodnie z regulaminem) zostaną wylosowane dwie osoby , które otrzymają nagrodę za udział w ankiecie.

Nagrodę w postaci bonu na nasiona o nominale 100 pln ufundował sklep :



Oraz dwie osoby , które zostaną nagrodzone nasionami od Beeboka



Zapraszam wszystkich do głosowania.

 
Ostatnia edycja:

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
KLASA!
za***iście, że trochę tych zgłoszeń jest ale co mnie najbardziej ucieszyło to to, że istnieją kobiety, które sadzą <joint>
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Wszystkie Panie jesteście piękne<peace>
 

Ego

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
85
Buchów
1
Ciężko oddać głos w tej ankiecie, wszystkie panie są piękne, każda w inny sposób. Na pierwszy plan wysuwają się bardzo kobiece i wspaniałe ciała ale zaraz po chwili, poprzez detale, światłocienie i unikalne/osobliwe elementy, wywołują w mojej głowie obrazy tak doskonałe, że nie sposób dodać bądz też ująć którejkolwiek z pań.
Pozostaje mi wstrzymać się od głosu na ten moment.

Pozdro,
Ego
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ankiet to sie juz chyba nigdy nie nauczycie zakladac. Widac wyniki co moze i zapewne bedzie mialo wplyw na wynik koncowy.
 

Ego

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
85
Buchów
1
Ankiet to sie juz chyba nigdy nie nauczycie zakladac. Widac wyniki co moze i zapewne bedzie mialo wplyw na wynik koncowy.


Oczywiście, że tak, pisał już o tym Gustave Le Bon, przed wiekiem. Polecam zpoznać się z szeroko przez niego omawianym pojęciem psychologii tłumu (to tak dla osób, które nie potrafiąc podjąć niezależnej decyzji wpadają w pułapkę bezmyślnej pogoni za akceptacją i tym samym pogłębiają przepaść dzielącą ich od samozrozumienia/samoakceptacji, która w dalszej przyczynowości zuboża i spłyca globalną świadomość o wtórne/smutne elementy, w tym przypadku działa to dokadnie jak sondy przedwyborcze, mówi ludziom, co mają myśleć) ;)

Jednak, pomimo powyższego, pocieszające jest moje szczere przekonanie, że na forum jak to, przeważającą grupą są osoby o wyższym niż przeciętny, zmyśle przenikania przez świadomość globalną :)

Pozdro,
Ego
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
pocieszające jest moje szczere przekonanie, że na forum jak to, przeważającą grupą są osoby o wyższym niż przeciętny, zmyśle przenikania przez świadomość globalną :)

Ta, wyższy niż przeciętna to jest tu jedynie poziom debilizmu i zidiocenia :)
 

Ego

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
85
Buchów
1
Surowa ocena, pewnie wobec wielu wypowiedzi/osób celna, co jednak nie zaciemnia mi obrazu całości tego forum, jako skarbnicy wiedzy, pełnej ciekawych indywiduów :)
 
S

Samuraj

Guest
Będzie tak jak w foto of the month ze mogą głosować użytkownicy z mniejszym stażem ale większą ilością postów ? ;)
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Cieszę się że mogę spędzać czas na forum w otoczeniu pięknych Pań.
 

BudowniczyBob

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2015
Postów
296
Buchów
1
Szkoda że nie moge zagłosować ale gdybym mógł to mój głos przypadł by Wonder Woman. Powodzenia paniom ;)
 
G

Guest

Guest
Zgodnie z regulaminem konkursu głosy następujących osób są nieważne :

Wonder Woman (-6):

Haszpel , władca haszu , skalmar obłynos , 100 sqn , dziecko kwiat , smakosz85

Marmolada (-2):

Arek091 , bigben100uk

Weedheavenstuff (-3) :

zielona roślina1 , PanZiolko , pasterka

WeedDemeter (-1) :

black ghost

DoktorGreen ( -1) :

kapiszon3

------

Punkty od ankiety będę odejmowała na bieżąco.


<peace>
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół