nasiona marihuany

Miss#

Wyszukiwarka Forumowa:

Która Z Pań Zostanie MISS # WIOSNY ?


  • Łącznie głosujących
    89
  • Poll closed .
Z

Zenon

Guest
Ja nie wierze w co to czytam. Czy na prawdę nie da się edytować forum aby w danym temacie NIE dało się usunąć zdjęć? Jeżeli została dodana taka możliwość to co kogo interesuje jeśli dostał co chciał?

Ciekawe... NIE MA MOŻLIWOŚCI USUNIĘCIA. Skoro nie ma możliwości to jak ktoś to usunął? Raczej błąd po stronie działania strony. Dodać głupi skrypt aby się nie dało usunąć i od cała sprawa załatwiona. Dodatkowo jeden album z którego NIE da się usunąć fot. I w momencie chęci udziału w konkursie należy wrzucic zdjęcia tylko i wyłącznie do tego folderu. W innym wypadku brak możliwości udziału w konkursie.

Po co prosić skoro można dać wybór a jednocześnie przy wyrażeniu zgody przez osobę biorącą udział nie dać jej możliwości usunięcia zdjęć... skoro akceptuje takie warunki to nie będzie się wykłocała o możliwość usunięcia. Prosty skrypt dla informatyka i po sprawie.Coś jak na zasadzie działania sklepów internetowych że np. zakupy od 10 zł wzwyż.

Z drugiej strony Wy najeżdzacie bo jeżeli ktoś może usunąć to usunie bo ma w dupie już to czy są te zdjęcia czy nie oraz czy dostanie odznakę bo dostał to co chciał.



Osobiście uważam że konkurs to start w wydarzeniu.. i raczej to lub ciało pokazuję się by pokazać KTO wygrał i za co. Aczkolwiek możliwość jak jest to każdy z niej korzysta.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To napisz ten "głupi skrypt" i się go doda. Poza tym nie mędrkuj za dużo. Za najlepsze foty koleżanka dostała dobre nagrody i w zamian za to usunęła foty.
 
Z

Zenon

Guest
To napisz ten "głupi skrypt" i się go doda. Poza tym nie mędrkuj za dużo. Za najlepsze foty koleżanka dostała dobre nagrody i w zamian za to usunęła foty.

Przeczytaj mój post jeszcze raz. Skoro jest możliwość usunięcia to zrobila to i tyle. Nie mądruje sie a stwierdzam oczywiste fakty. Stań po drugiej stronie;) Ale wygląda to tak troche na wyłudzenie nagród. Więc nie popieram.

Nie mądruje się a podaje proste rozwiązanie. Dla informatyka jest to pikuś. Ja nie jestem więc nie zrobie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół