nasiona marihuany

Miss#

Wyszukiwarka Forumowa:

Która Z Pań Zostanie MISS # WIOSNY ?


  • Łącznie głosujących
    89
  • Poll closed .

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Miss_1920.jpg







Miss#


thumb_MisslogoOK.png









Wracamy po dłuższej przerwie do konkursu Miss #.com.




Dzieli się on na 4 okresy uzależnione od pory roku:
- Zimowa Miss#
- Wiosenna Miss#
- Miss# lata
- Miss# jesieni
- MISS ROKU #.com - wybierana jednorazowo tuż po zakończeniu konkursu Miss Zimy spośród wsystkich nadesłanych zdjęć w kwartalnych edycjach




Konkurs rozpoczyna się zgodnie z porami roku - obowiązują daty kalendarzowe




Chcielibyśmy również, aby wykonywane zdjęcia wiązały się w jakikolwiek sposób z danym okresem, czyli np:
- zimą zalecamy umieszczanie zdjęć świątecznych, mikołajkowych, choinkowych
- latem/jesienią - fotografujemy np outdoor na spotach
I tak dalej...
Oczywiście nie jest to obowiązkowe!










Nagrody:




Miss#
1000 zł
bon na zakup sprzętu na kwotę 500 zł oraz bon na nasiona - 500 zł


I Vicemiss #
500 zł
bon na zakup sprzętu na kwotę 250 zł oraz bon na nasiona 250 zł


II Vicemiss #
300 zł
bon na nasiona







Sponsorzy:​




Podium.png









Regulamin konkursu




1. Publikacja zdjęć/zgłoszenie:

  • W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie
  • Zdjęcia mogą być publikowane wyłącznie za zgodą fotografowanego "obiektu".
  • W związku z tematyką forum - zdjęcie powinno oprócz aktu zawierać jakikolwiek akcent konopny (liść, krzaczek, joint, bong itp).
  • Każde zgłoszenie musi zawierać logo Haszysz.com plus ewentualnie nick użytkownika. W przypadku umieszczenia większej ilości zdjęć - przynajmniej na jednej publikowanej fotografii (przy założeniu że modelka i sceneria są identyczne). Może być narysowane na ciele lub potwierdzone kartką.
  • W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnych zdjęć przez tego samego użytkownika, przy założeniu że umieszczane są w tym samym konkursie (np. Miss lata) - zostaną dołączone do wcześniejszych fotek
  • Zdjęcia publikowane w konkursie nie mogą zostać usunięte przez Użytkownika po zakończeniu konkursu. Moderacja ma prawo do "przejęcia" zdjęcia jednak nie ma możliwości wykorzystywania go w innych celach jak konkurs Miss#



2. Oszustwa:

  • W przypadku wykrycia wszelkiego rodzaju matactwa (umieszczanie zdjęć pobranych z internetu, wklejanie nicka i logo za pomocą oprogramowania do obróbki zdjęć itp) - Uczestnik zostaje automatycznie wyłączony z konkursu i usunięty z forum.
  • Zabrania się namawiania innych użytkowników do oddawania głosu na konkretne zdjęcie. Jedyna możliwość na "agitację" to umieszczenie info w sygnaturze użytkownika wraz z info o konkursie i linkiem do opublikowanych zdjęć w wątku konkursowym



3. Limity:

  • W konkursie może uczestniczyć każdy użytkownik - nie występują jakiekolwiek obostrzenia związane ze stażem czy liczbą postów



4. Treści/zawartość postów:

  • Użytkownikom forum zabrania się umieszczania treści wulgarnych, obraźliwych oraz zbędnego offtopu w temacie konkursowym/głosowaniu. Niestosowanie się grozi warnem/banem/karnym kut*sem.



5. Wyniki konkursu

  • Wyboru osoby wygranej dokonują użytkownicy forum przy pomocy ankiety/głosowania. Ankieta nie jest jawna aż do jej zakończenia.
  • Głosować mogą użytkownicy posiadający minimum półroczny staż na forum oraz 50 postów. Wyjątkiem są osoby, które opublikowały zdjęcie w konkursie - nawet jeśli nie spełniają powyższych warunków - mogą wziąć udział w głosowaniu.
  • Zabrania się oddawania głosu "na siebie" - takie zgłoszenia automatycznie zostaną usunięte, użytkownik wyłączony z konkursu oraz nagrodzony odpowiednią karą porządkową.



6. Nagrody:

  • Nagrody zostaną przekazane wygranym w ciągu 7 dni od otrzymania danych.
  • W przypadku nagród rzeczowych - przypominamy o konieczności podawania "bezpiecznego" adresu wysyłki
  • Pula nagród może się zmieniać - oczywiście na plus. Zachęcamy sklepy oraz użytkowników forum do przyznawania nagród we "własnym" zakresie


Miss_1920.jpg
 
G

Guest

Guest
Zgłaszam się :)





PS. w kieszeni prawej mam karteczke z logiem jak by kto nie widział.
Miłej zabawy !
 
G

Guest

Guest
Joł.

Aktów nie będzie , ale i tak zdjęcia zawsze spoko.
Nie próbuj mnie Bolec dyskwalifikować - demokracja kurdę Benek.
To już znacie swoją MISS. Nie musicie zamieszczać zgłoszeń ;).
Mimo to zachęcam - lepiej jak jest więcej ;P









Weryfikacja , co nie Benki ?



Pozdro!

 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
To ja lecę za ciosem zaraz po Marmoladzie :D


Ja też parę dorzucam :jaraczz:



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Temat w miarę ogarnięty, z siedmiu podstron zrobiły się dwie...proszę nie offtopować.
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Dzięki Thefekt. Miałem się za to zabrać wieczorkiem...

Weedheaven - podeślij bezpieczny adresik PW. Podarujemy Ci jakieś oryg afy za zgłoszenie ;)




ps. śliczną mamy moderację ;)
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
Świetne foty - wysoki poziom
Takie dwie kobiety do obsługi namiotów i nic więcej do szczęścia nie potrzebne :)
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Aloha, my Friends.

Dołączam i ja. Chociaż szykowałam się dopiero na miss lata to zgłoszeń jakoś mało, więc spróbuję swoich sił teraz. Nie ukrywam - nagrody kuszące, przydałaby się profesjonalna szafa :)

Akurat trafił się czas mini plonów, więc towarzyszyły mi psiapsi, siostry konopne.



Jak przystało na Wonder Woman - mam i miecz i tarczę.


Nie pamiętałam z początku o napisie, stąd poprawka dalej. Mam nadzieję, że jest czytalny.



Czasem nawet superhero potrzebuje wspomagacza :)



I liczę na to, że zgłosi się więcej Pań. Niemożliwe, żeby było nas tak mało!


Aloszka, friends!
Ostatnie dni konkursu, a tu cisza...
To rzucam mały, wiosenny powiew świeżości (?)



Z tego co kojarzę kandydatki na konkursach miss opowiadają o sobie (to sobie daruję) i przedstawiają jakąś umiejętność, taniec, śpiew, mowy o ratowaniu świata. Ja świata uratować nie zdołam, a śpiewaniem nie chciałabym Was odstraszać...
Marzę o tym, by zostać projektantką holenderskiej mody, ale rynek chyba jeszcze nie jest gotowy na takie motywy :smurfin:




Na ślimaki jest ślimakozol, na WW nie ma uja
:running-around-smil


Zapomniałam wziąć na spacer karteczki, ale nadrobiłam w domu
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
HEy!

mam tu kilka fot zrobionych o tak..
robimy masę takich zdjęć, więc podrzucę smakowitsze kąski, w swoim czasie ;)









:big-beating-heart:

peace <peace>
 

weedDemeter

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2015
Postów
46
Buchów
0
No Hey
Widze ostra konkurencja a wiec Ja tez wezme udzial, moze sie jeszcze zaostrzy ;D













;***
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Już dosyć tej jałowej kłótni Panowie. Macie kolejne zgłoszenie na zgodę ;) Moja kobieta (21 l.), która pomaga mi w out'cie. Enjoy.











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół