nasiona marihuany

Sativa Fast femi

Wyszukiwarka Forumowa:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Spostrzeżenia z zeszłego sezonu, później dołączę jeszcze smoke report po prawie roku trzymania tematu w słoju z ryżem pod ziemią :).

Sativa fast rośnie rzeczywiście sprawnie dla porównania miałem obok easy sative od female i w sumie obie były niezłe ale Sativa fast bardziej krzaczasta rośnie w każdą stronę ciężko zapanować nad nowymi odrostami. Plusem przynajmniej dla mnie w outdoorze są niezbyt zbite topy bo przynajmniej nie trzeba pryskać planta. wiadomo przy suszeniu okazuje się że z topa zostaje 1/3 wagi. Nawet te 1/3 z całej rośliny wypełnia cały 5 litrowy słój. Ogólnie nie było większych problemów raz tylko przesadziłem z nawozami i nieco poparzyłem planta przez tydzień chorowała ale rosła dalej, szybko wraca do równowagi. Uważam ją za niezłą opcję o rzeczywiście cechach sativy
Podsumowując.

Sativa Fast jest szybka, dosyć bezproblemowa, nie lubi zbyt dużej ilości nawozów, rośnie jak landrace w każdą stronę, przyzwoity plon.
Świetnie pachnie realnie i mocno wyczuwalny zapach świeżo przeciętej cytryny ale o tym w smoke
W tym sezonie też wezmę kilka sztuk

 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Także miałem i również polecam. Doszła mi w 100%. A plon miałem duuuuży. Warto ją miec, wygląd suszu tez jest ok.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Mam na telefonie, postaram się wrzucić dzisiaj zwlekałem bo palenie ma ciekawy efekt uboczny który chciałem potwierdzic.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
opowiadaj opowiadaj o tym efekcie ciekaw jestem co cie w niej urzekło :)

ok sam sobie odpowiedziałem heh
 
Ostatnia edycja:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
spory czas przerwy, zapaliłem właśnie małego lolka i nogi jak z waty nie wiem czy to dobre określenie ale mam dobrze w nogi.
 

zaklinaczbetonu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
105
Buchów
1
Ciekawa odmiana zastanawiam sie nad tym lub easy sativa :) wiec chyba wezme sobie obie :p
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Polecam też Sativie Mass od oriona.
Miałem w tamtym roku na out, trochę się ociągała żeby wskoczyć w flo ale doszła bez problemu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół