nasiona marihuany

Zaćmienie Słońca 2015 ^^^

  • Autor wątku Usunięty 58869
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
C

Chewbacca

Guest
Dziwnie jest podczas częściowego zaćmienia. Taki półmrok zapanował. Magicznie trochę.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
No, to do zobaczenia w tym wątku za 6 lat...
Miło było, dzięki za wspólne oglądanie.

W kwietniu zaćmienie Księżyca. Może w czerwcu powódź, w sierpniu susza. I tak w kółko. Z trzęsieniami ziemi gorzej tylko, ale od czego są wycieczki zagraniczne, jak nie od przeżywania innych zjawisk przyrodniczych.
 
U

Usunięty 58869

Guest
Gdy Luna swieci wpelni ma znaczenie jesli sadzisz gdy scinasz i lsni luna na full tez ma znaczenie
a co jesli jest zacmienie i akurat kilka godzin przed zacmieniem posialo sie pestke ?? he:lol3:

właśnie dziś mi wyskoczyła roślinka z ziemi AF Ninja:thumright: Podobna tak mawiają starzy rolnicy co sieją zawsze do pełni...
Chewbacca napisał:
Dziwnie jest podczas częściowego zaćmienia. Taki półmrok zapanował. Magicznie trochę.

też to odczułem ale ostatnim razem bardziej zrobiło się ciemno i ptaki przestały śpiewać.

PonuryŻniwiarz napisał:
No, to do zobaczenia w tym wątku za 6 lat...
Miło było, dzięki za wspólne oglądanie.

Dokładnie - do zobaczenia... Zakopać wątek jak kapsułę czasu. Miło było również...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Wyglądało to pięknie :) Taki półmrok się zrobił, jakby wszystkie kolory poszarzały wszędzie. Akurat byłem na przejażdżce w pięknym miejscu, to dodatkowo spotęgowało efekt... Ponury, do zobaczenia w tym wątku nie za 6 lat, a za 11!
 
U

Usunięty 58869

Guest
dobra mam dobrą dla Was wiadomość otóż jutro mamy zaćmienie krwawego księżyca 27.07.2018 godzina, które zacznie się to około od 21:30... wiem temat dotyczy się zaćmienia słońca TERAZ mamy na odwrót ;) Więc będzie to najdłuższe zaćmienie za naszego życia! Uwaga na wilkołaki :geek:

W trakcie całkowitego zaćmienia księżyc będzie świecił dużo słabiej i uzyska pomarańczowo-czerwony kolor.
Skąd obserwować zaćmienie? Doradza się, by na ten wyjątkowy wieczór znaleźć miejsce wolne od wysokich budynków i drzew, z dobrym widokiem na południowo-wschodni horyzont (są aplikację na smartphone, które pokazują współrzędne księżyca). Druga taka okazja już nam się raczej nie przydarzy. Następne równie długie całkowite zaćmienie Księżyca wypadnie dopiero w 2123 roku. Jak Wam uda się cyknąć jakieś fotki tego zjawiska możecie w tym wątku wrzucić i się pochwalić :] Zatem ustawić sobie budziki na jutro na 21:30 i upajać się zjawiskiem albo jak to lubi upalić się zajawką :spalony:
5537009604_75c5907f7e_o.jpg
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
wszystko fajnie tylko foty polecą gdzie indziej,szkoda marnować potencjał fot ważących 18 MB na 8...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół