nasiona marihuany

Norwegia - jakie prawo narkotykowe?

Wyszukiwarka Forumowa:

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Hej

Jak to w końcu wygląda w Norwegii, tak dokładnie? Wiem, że jest podobnie co w Polsce, tyle, że do 15g suszu można mieć i za to grozi kara grzywny. Powyżej tej wagi oraz handel grożą już więzieniem.

Jak to wygląda, jeśli chodzi o uprawę? I czy jest tak w Polsce, że praktycznie zawsze 1 raz dostaniesz zawiasy, czy tam już surowo to respektują?
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
Masz dobre info powyżej 15g mandat ale uwierz mi nie stać się na mandat a nawet jeśli to mocno poczujesz po kabonie. Poza tym ludzie czasem mają sprawy o 10gieta. Trzeba dodać, ze jak złapią z dragami powyżej limitu to nie masz wjazdu na chate no pewnie jakbyś miał kostkę kilo to inaczej XD.
Hasz 80-100koron maroko plastelina odradzam gówno, 150-200koron zielone - SZTUKA! prywatny grower zje cie jeszcze więcej. jak złapią z 1 - 5 g to nie zrobią ci dymu. wcale kolorowo nie jest ale nie pójdziesz siedzieć za kilka gram, temat dostępny w każdym mieście w pubach pachnie często zielskiem i nikt nie robi halo. podobno można mieć nawet tabsy przy sobie ale nie mam doświadczenia.Zeby było śmiesznie czepiają się nasion
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Wiem jakie tam są mandaty, wystarczy, że widziałem ceny mandatów drogowych, więc pewnie to nie jest też tania sprawa. Fajna sprawa, że nie ma wlotu do domu.
Mhm, czyli tak do 5 gram raczej nie zrobią problemu, tylko grzywne wystawią i pewnie konfiskacja.

A jak wygląda sprawa z uprawą? Wiesz coś o tym? Tam też tak jest, że jak to Twój pierwszy raz to zawsze zawiasy? No i właśnie - nasiona są tam nielegalne czy jak?
 

Rumek1354

New member
Rejestracja
Lis 17, 2015
Postów
2
Buchów
0
***neli mnie jakieś 3 lata temu z 4g i dostałem 4tyś nok kary wtedy około 2000zł. Spisany i odnotowany jako ćpun, telefon prześwietlony, ale puszczony od razu i bez przeszukań miejsca zamieszkania, co w pl chyba jest niemożliwe? dwie rutynowe kontrole podczas jazdy samochodem od tamtego czasu i zaraz sprawdzany pod względem pyk!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ogolnie ziomek opowiadał mi, że tam własnie za mandaty drogowe płacisz odekwatnie do zarabianej pengi, a jak przcholujesz za dużo to od razu na puche wjezdzasz, z alkoholem jest tak, że normalnie prowadzą rejestr ile, kiedy co kupiłeś i jak za czesto spożywasz to masz wjazd z kuratorium czy nie naużywasz i jaki jest powód wzrostu pijalnego alkoholu :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół