nasiona marihuany

Wasze e papierosy - vapo i wszystko co znimi zwiazane

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
zakupiłem nowe smaki <joint>

11~30.jpg



22~3.jpg


najbardziej z wyzej pokazanych siedzi mi Doc's Blend i Gobsmacker :joker:


:spalony:
 
X

<X>

Guest
Ja sie wlasnie przymierzam do CoolFire 4 od Innokina, o takiego:


@Gandi: i jak te smaki? Ja probowalem arbuza z mango i calkiem zacny ;] PS. no nie gadaj ze Greya czytasz <rotfl>
Pozdro600
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
@Gandi: i jak te smaki? Ja probowalem arbuza z mango i calkiem zacny ;] PS. no nie gadaj ze Greya czytasz <rotfl>
Pozdro600

mango w miare ok choc ja mam jeszcze za małe doswiadczenie w tych sprawach żeby pokusic sie o jakąs miarodajna ocene stad moja powsciagliwośc w ocenianiu . . . jeszcze jest tyle olejków do stestowania . . .
a Grey kobity . . . ale to było czytane jak jeszcze niewiele osob słyszało o Greyu ;)

ps. i wrzucajcie fotki swoich vapo . . . ;]
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Yo, sorry pozwólcie że przyspamuje troche w temacie.
Przymierzam sie do kupna e fajka, po 6 latach nie palenia jakoś rok temu znowu zacząłem, obecnie znów jaram jak smok +/- 15 skrętów z amber leafa dziennie co pewnie odpowiada paczce normalnych. Chce rzucić ale silnej woli brak, w cudowne środki medyczne nie wierzę więc myślę że e papieros może mi pomóc stopniowo ograniczać az w końcu odstawić fajki.

Polećcie coś dla początkującego we w miare rozsądnej cenie, co by w razie czego nie wyrzucić kasy w błoto jak mi nie podejdzie. Przeglądałem różne fora tematyczne ale tyle tego jest że sam nie wiem co wybrać a specjalnie nie mam czasu żeby się zagłębiać w temat.
Od jakiej dawki nikotyny zacząć przy moim paleniu?

Z góry dzięki, jak coś wybiorę pochwale sie w temacie.
Pozdro
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Ja od 8 miesiecy ponad pale glownie eGo AIO firmy Joytech. Kupilem za 20f na amazonie, wczoraj komus polecalem i sprawdzalem kosztowal 15f. Wiec cenowo nie ma zle. Dobry, sprawdzony, coile nie sa drogie.
Jest to moja maszyna do pracy(na zewnatrz, kurz etc) i sprawdza sie swietnie. Mam tez kolejna generacje, grubsza i mniejsza, ale jej juz tak nie lubie i sobie lezy jako zastepcza, jak bateria sie akurat rozladuje.

Tak to wyglada.

eGo-AIO-ecig-550x366.jpg


Zdjecie nie jest moje, a z neta. Z mojego zeszlo juz okolo <5% farby, ale ma ciezko, wiec do normalnego uzytku pewnie by byl prawie nowka po takim czasie.
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Nikt nie pomógł to poszperałem sam w internetach i kupiłem eGo aio pro c na początek.

IMG_20170818_185953.jpg


Sprzęt jak na początek przygody z vapowaniem myślę ze wystarczajacy, co prawda dziś dopiero drugi dzień używam ale zwykłe szlugi juz nie smakują w ogóle, wypalilem może ze 3 od rana także jest dobrze:)

Na pierwszy ogień poszedł liquid o mocy 18mg, taki kop nikotyny jakbym palił pierwszy raz w życiu, gdzies tam wyczytałem żeby od takiej dawki zacząć, później zalałem 11mg i chmurze to od wczoraj ale chyba zejde do 6 tylko musze do sklepu podskoczyc jutro bo kupiłem same 18, 16 i 11 na początek.

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, fajnie to smakuje głód zaspokaja, na dwór nie trzeba wychodzić zeby zakurzyc, myślę że w ciągu tygodnia/dwóch fajki pójdą w odstawkę definitywnie bo juz teraz jakieś obrzydzenie sie pojawia.
Czy zostane przy wapowaniu nie wiem, na pewno będę schodził stopniowo z zawartością nikotyny do zera a później sie zobaczy:)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Po 1. to pomoglem napisalem posta zaraz pod twoim haha
Po 2. ja jak zszedlem do 6mg dzisnym trafem szybko zaczalem popalac tez skrety.

Teraz siedze na 11-12mg i tylko vapo. Nie wiem czy moge powiazac popalanie i 6mg liquid no ale samo sie nasowa... brakowalo narkotyku to cpun siegnal po tabake hehe
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
smok.jpg


Na urodzinki dostałem taką zabawkę, robi robotę, szybko można przyzwyczaić się do większych chmur. Do zwykłych fajek nie ciągnie, vapuje liquidy o mocy ok 6-8mg/1ml i ok jest :) Jako tańszy zamiennik do normalnych fajek + uzależnić sie bardziej od nikotyny na pewno to jest dobre hehe

Mnie Los schodzenie nie pomogło, niestety .. a próbowałem. Za słaby jestem ale co poradze hehe
 
D

DarkMessiah

Guest
Wlasnie dostalem V2 pro series 7 bede testowal w najblizszym czasie

 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Zakupiłem nową zabawkę, parownik Kayfun v5 z modem iStick Pico 25, w zasadzie nie ma porównania do poprzednika gęsta obfita chmura, smak z niego to czysta poezja, fajek nie pale już 26 dni i nie zamierzam wrócić do smierdzieli już nigdy. Zszedłem do 6mg nikotyny i powoli przymierzam sie do 3mg, później 0 i trzeba bedzie też odstawić e fajka bo za bardzo wciąga:)

IMG_20170928_082601.jpg
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanko!!!

Tydzień temu znajomy mnie nakręcił na VAPORYZATOR, słysząc opowieści jakież to zdrowe, opłacalne itp. przełamałem się i kupiłem swojego pierwszego VapCap'a M. Zamawiałem ze stronki vapefully.com którą polecam.


Pierwsze wrażenie zrobiło na mnie to, że nie da się nic tu roz***ać :D (no chyba , że "CAP" czyli tą czapeczkę którą się podgrzewa bo jest zrobiona z cienkiego metalu który można łatwo wygiąć)


Gdy zasiadłem, nabiłem "cyban" w vapku, założyłem "CAP", zacząłem podgrzewać gdy czapka dwa razy wydała klikający dźwięk rozpocząłem inhalacje i tu zonk.... wypuszczam ta całą pare, niby fajna chmurka, ale odrazu myśli "japie****e jaki to ma spie****ony smak fuuu" wgl nie jest związany ze smakiem np z wiadra czy lolka taki bardzo bardzo intensywny. Niektórym może się nie spodobać, ja z tym od dwóch dni walczę i w sumie się już przyzwyczaiłem. Do VapCap'a M dostałem tube anty zapachową (to standard u producenta), 4 krówki, jakieś vlepki i duża tubę anty zapachową od sklepu :



Ogólnie polecam jaraczom co nak***iają wiadra i ogólnie wszystko co daje największą chmurę bo buch z tego urządzenia według mnie działa na mnie jakbym przy***ał ze 3 wiaderka na raz, a po drugie nie harata płuc <shiza>

Zapomniałem dodać, że niema na niego gwarancji, ale producent, czyli DynaVap jest na tyle porządny, że wymienia każdy wadliwy produkt na nowy bez zbędnych pytań.

Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siemanko!!!

Tydzień temu znajomy mnie nakręcił na VAPORYZATOR, słysząc opowieści jakież to zdrowe, opłacalne itp. przełamałem się i kupiłem swojego pierwszego VapCap'a M. Zamawiałem ze stronki vapefully.com którą polecam.


Pierwsze wrażenie zrobiło na mnie to, że nie da się nic tu roz***ać :D (no chyba , że "CAP" czyli tą czapeczkę którą się podgrzewa bo jest zrobiona z cienkiego metalu który można łatwo wygiąć)


Gdy zasiadłem, nabiłem "cyban" w vapku, założyłem "CAP", zacząłem podgrzewać gdy czapka dwa razy wydała klikający dźwięk rozpocząłem inhalacje i tu zonk.... wypuszczam ta całą pare, niby fajna chmurka, ale odrazu myśli "japie****e jaki to ma spie****ony smak fuuu" wgl nie jest związany ze smakiem np z wiadra czy lolka taki bardzo bardzo intensywny. Niektórym może się nie spodobać, ja z tym od dwóch dni walczę i w sumie się już przyzwyczaiłem. Do VapCap'a M dostałem tube anty zapachową (to standard u producenta), 4 krówki, jakieś vlepki i duża tubę anty zapachową od sklepu :



Ogólnie polecam jaraczom co nak***iają wiadra i ogólnie wszystko co daje największą chmurę bo buch z tego urządzenia według mnie działa na mnie jakbym przy***ał ze 3 wiaderka na raz, a po drugie nie harata płuc <shiza>

Zapomniałem dodać, że niema na niego gwarancji, ale producent, czyli DynaVap jest na tyle porządny, że wymienia każdy wadliwy produkt na nowy bez zbędnych pytań.

Pozdro.

Ja jaram mało i głównym problemem był dym. Nie pale szlugów, a po 2 buchach z jointa najzwyczajniej chcialo mi się rzygać. Kupiłem też ten vapek i jak dla mnie bomba. Smak z niego jak dla mnie porównywalny do popkornu hehe para z każdego vapka ma taki smak, trzeba to poprostu polubić.

Co do samego VapoCap M jest mały ale naprawde wariat. Chmury z niego zabijają, tym bardziej, że wchodzą lekko z opóźnionym zapłonem, cała akcja zaczyna się po minucie hehe. Trzeba też parę sesji żeby się nauczyć z tego palić, ale to naprawdę nie jest trudne. Szczrze mogę go polecić każdemu kto zaczya przygode z vapo. Cena przystępna, moc potężna!
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Ja jaram mało i głównym problemem był dym. Nie pale szlugów, a po 2 buchach z jointa najzwyczajniej chcialo mi się rzygać. Kupiłem też ten vapek i jak dla mnie bomba. Smak z niego jak dla mnie porównywalny do popkornu hehe para z każdego vapka ma taki smak, trzeba to poprostu polubić.

Co do samego VapoCap M jest mały ale naprawde wariat. Chmury z niego zabijają, tym bardziej, że wchodzą lekko z opóźnionym zapłonem, cała akcja zaczyna się po minucie hehe. Trzeba też parę sesji żeby się nauczyć z tego palić, ale to naprawdę nie jest trudne. Szczrze mogę go polecić każdemu kto zaczya przygode z vapo. Cena przystępna, moc potężna!

Majsterku, obczailem ostatnio, ze popkornem zalatuje zawsze jak podgrzejesz drugi/ trzeci raz wtedy to zapach centralnie jak w kinie ku**a :D Smak pierwszego bucha skojarzyłem z haszem z żywej rosliny CHARASEM no troche jeszcze bardziej taki zbyt wyrazisty. 2 dni i człowiek się do tego przyzwyczaja. Ja już myślę nad jakimś adapterkiem do tego typu VonG coby filtracje wodna mieć przez co chłodniejszą parę.
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Przyszla dostawa



Z tego co wiem to titany sa nastawione na ciagly rozwoj i badania by zapewnic zdrowe vapowanie. Dobre.
Prawie same mentole ale czery bomb zaskoczylo i wymieszane z mentolem bdb.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wczoraj zakupiłem mojego drugiego e-papierosa w życiu wcześniej miałem jakieś tani badziew z ebaya za jakieś 5-9f za tego zapłaciłem jakieś 25f.

IMG_20181230_113630.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół