nasiona marihuany

Spróbowałem zrobić CS ale czy mi się udało?

Wyszukiwarka Forumowa:

Colba

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
111
Buchów
0
Witam , jakieś pare godzin temu stwierdziłem że nie będę przepłacał i kupował gotowego środka do feminizacji i sprobuje własnych sił ... :spalony: Znalazłem stare monety ze srebra , podłączyłem do 9v , wode nalałem zwykłą z biedronki do szklanki i pare godzin już leci z tematem .
Na początku z jednej monety leciały bombelki a druga widzielała jakiś osad szary , ktory spływał na dno , po jakimś czasie osad zmienił kolor na czarny (taki jak na zdjęciach) i obejmuje teraz dwie monety . Prosze o opinie profesionalnych growerów bo nie wiem czy mi sie udało ...
Oto zdjęcia z teraz.




Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem to mam pytanko ile to trzymac i czy bezpośrednio bez mieszania pryskac czy jak?
Mam także srebro lecznicze ktore posiada 25ppm w razie co nie wiem czy to dało by rade zchermić laseczki czy nie bardzo ?
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
gotowy środek do fem kosztuje ~50 zl i masz bez pie****enia pewniaka ;)
 
S

sub

Guest
Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem to mam pytanko ile to trzymac i czy bezpośrednio bez mieszania pryskac czy jak?

Dlaczego nie na wodzie demineralizowanej?
Pryskać tym możesz: Jakaś tam ilość jonów srebra - wynikająca z rozpuszczalności tlenku srebra - który przy okazji powstaje jest w tym.

chyba? Z czego są te druty? ... miały kontakt z wodą? jeśli tak.. to.. ... cholera wie co pływa w tej wodzie ;)

ps: Czemu nie kupiłeś azotanu srebra? szlachetna fotografia np: kosztuje grosze: ..

http://szlachetnafotografia.com/azotan-srebra/

https://www.forum.haszysz.com/newreply.php?do=newreply&p=1353777

gotowy środek do fem kosztuje ~50 zl i masz bez pie****enia pewniaka

50 pln? ;]

7.90 PLN za gram azotanu srebra:

aby mieć coś co będzie miało "moc" przeciętnego "CS" np:
... należało by go rozpuścić w : 20-30? l wody.

ps: wracając do elektrolizy: można celowo uzyskiwać tlenek srebra: - dodając do wody nieco zasady sodowej: - następnie osad po przemyciu: - zalać roztworem tiosiarczanu - do momentu aż się zupełnie rozpuści: metoda uzyskiwania STS o nieznanym stężeniu: - : ze stopu srebra .. nie będącego szczególnie czystej natury: - podobno tak zwany CS z drutów etc : mających kiepską próbę normalnie nie wychodzi za dobrze.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Panowie a aspiryna rozpuszczona w wodzie, powinna podzialac podobnie co w/w co nie? Pewnie w innym temacie ktos o tym wspominal, pozniej zerkne na tej 9-stronnicowy moze ktos tam cos waznego napisal ;) Tym czasem lece.

pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół