nasiona marihuany

New York Diesel

Wyszukiwarka Forumowa:

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
Genetyka: Sativa 80%
Odmiana: New York Diesel
Czas zbiorów: koniec października / początek listopada
Okres kwitnienia: 10 tygodnii
Opis odmiany: Odmiana, której zapach i smak przypominają dojrzałego czerwonego grapefruita, gdy raz ją powąchasz, będzie jedyną rośliną, którą będziesz na co dzień odczuwał wchodząc do swojego growroomu. Egzotyczny zapach, smak i high.
przeznaczenie: INDOOR
Zbiory (SoG): 250-350g / 1 m2
Poziom THC: 18-20%
clear.gif


Czy ktoś wie więcej na ten temat
 
T

telemach

Guest
co do opisu to ładnie zerżnięte z seedbanku somy, pewnie to jego NYCD
jesli tak to bardzo fajna odmiana, zbita, bardzo mały plon. Za***isty smak gdy palona z lufy, z tytoniem w dżoju czuć jednak "benzynowy" posmak. Jest jedno najmniej wydajne jeśli chodzi o ilośc palenia pheno i wystarczy jedno jego nabicie by zmasakrować 3 wytrawnych palaczy. Wali na pół chaty, jak COB.
 
R

Rider

Guest
no strain bardzo fajnie rosnie, pachnie i smakuje.Ale co do mocy, to dla wprawionego palacza nie jest to mocna trawa.
e: i tez mowie o nycd od somy, chodz pewnie to samo ;]
 
Ostatnia edycja:
T

telemach

Guest
mozliwe ze nie paliles tego jednego sour pheno,które trafilo mi sie na 4 zenskie rosliny, bo pozostale, owszem, byly przecietne co do rozmiaru mocy. Niemniej jednak na uwage zasuguje rodzaj highu ktory daje ta roslina i dla mnie jest to ideal jesli chodzi o typ fazy - jeden wielki brecht, usmiech, banan, przyjemnosc, odmiana towarzyska.
 
R

Rider

Guest
hehe stary jaralem nycd w amsterdamie troche i tam to ziolo wsrod breederow nie jest uwazane za mocne, to jest tylko mexican sativa jak sie duzo pali to to ziolo poza walorami smakowymi i tym ze fajnie rosnie niejest jakies super... duzo bardziej tam uchodza crosy z nycd... jednym z lepszych jakie palilem bylo nycd x sensi star wybreedowane tak ze planty walorami sa jak nycd ale do highu dochodzi uczucie zbakania po ss czego zwyczajnie niema jak sie pali duzo baki to nycd to jest jaranie calodniowe a nie poto zeby sie zbakac konkret.
Tolerancja robi swoje, dla mnie slabe, dla innych dobre...
 
T

telemach

Guest
podejzewam ze jarales to gorsze pheno ale masz racje jak sie pali caly czas to nie jest to żaden killer. Pale raz w tyg i jest to dla mnie mocny jazz. wiadomo ze sa mocniejsze rzeczy, ale lubie high a nie stoned.

jest tylko mexican sativa
zapomniales o afghani. Widac indyje w budowie rosliny.


pheno nr1 - sativowe -najmocniejsze - 10g z rosliny




pheno nr 2- indyczne- mniej kopiace - bardziej slodkie- 25 g z rosliny
 
R

Rider

Guest
hehe tak napewno miales lepszego nycd, niz ludzie zaprzyjaznieni z soma w amsterdamie hehe... stary mialem okazje widziec org meskiego planta od somy g13/haze, palic jego amnesie i duzo dowiedzialem sie o sposobie w jaki pracuje.

A to ze nycd to mexica sativa wiem wlasnie od ludzi w temacie ktorzy znaja sie z soma od lat, spoko mozesz miec inne zdanie - ja swojego napewno nie zmienie.Tyle.


e: jedyna osoba ktora poznalem i nie byl wogole pozytywnie nastawiony do nycd byl franco z ghs hehe mowil ze to wogole nie jego bud, nie ta struktura nie ta moc hehe.
Jak widac rozne opinie, kto sam nie posadzi to sie nie przekona ;)
 

sumodeicide666

Active member
Rejestracja
Wrz 18, 2008
Postów
37
Buchów
0
to ja z czystej ciekawosci chcial bym sie dowiedziec jaka paliles najlepsza bake
 
Ostatnia edycja:

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
NYC - w amsterdamie to jedno z tańszych paleń
Sensi Star jest prawie 2x droższe :) wiem, że zależy to od coffiku ale jestem tam co tydzień i ceny plasują się właśnie tak.
Szkoda tylko że ostatnio wszystko poszło w górę ;-/

pale dosyć czesto a NYC dobrze mnie urządził ale jw nie zwala z nóg
Sensi S. świetna ale faza zbyt ciężka do palenia za dnia my robiliśmy mixa
z Ak47 nie chce się spać ale lepiej nie wychodzić z domu
 

KolDerNoi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
39
Buchów
0
Temat się rozkręcił,wrzucę swoje 3grosze na temat NYD-a.Posadziłem dwa krzaki i wyszły dwa różne.
Jeden zdecydowanie sativa,ostry psychodeliczny i euforyczny.Potwornie ryje beret przy dłuższym paleniu.Po dwóch miechach palenia codziennego odstawiłem go,miałem wrażenie że jeszcze tydzień i wyląduje w domu wariatów.Prawie zero efektów fizycznych,cała faza dzieje się w głowie.Idealny na palenie poranne,jedna lufa rano i chodzisz zadowolony i uśmiechnięty przez pół dnia<lol2>
Ciężko po tym w miejscu usiedzieć,trudno się też skoncentrować ale empatia i dobry nastrój udzielają się nawet ludziom którzy ze mną rozmawiają w pracy(kiedy jestem pod wpływem NYD-a).Nikt niczego nie zauważa,jeżeli jesteś w stanie opanować mimikę i nie świrujesz.Nawet z glinami nieraz rozmawiam będąc pod wpływem i niczego nie zauważają:pr


Drugi fenotyp fantastycznie pachnie owocami.Coś jakby winogrona,grejfrut i coś leśnego.Dym ostry,ryje gardło jak szczotka druciana.Coś dla hardcorowców,takich jak ja.Za dnia tego zioła nie palę.Fajnie wchodzi,robisz się lekko ociężały ale da się po tym normalnie funkcjonować za wyjątkiem myślenia.Logiczna rozmowa jest niemożliwa,Lepiej unikać ludzi po tym ziółku.Wizualnie nikt się raczej nie kapnie że coś z tobą nie halo,pod warunkiem nie wdawania się w rozmowy.Bardzo spowalnia reakcje.Na wieczorny czilaut jest idealne.

Podsumowując:
Oba moje fenotypy są mocne i od razu pokochałem je całym sercem.Zaawansowany palacz(taki który wali dzień w dzień od lat)nie padnie po tym ziółku,choćby nie wiem ile go wypalił na raz.To zioło działa do pewnego momentu a potem faza już nie rośnie.Nie jest to zioło dla ludzi którzy szukają masakratora,raczej dla koneserów i ludzi którzy lubią wnikać w różne niuanse wynikające z palenia.Nie rozwijam tej myśli,ludzie którzy to lubią wiedzą o co mi chodzi.

Sory za nieco długi elaborat ale właśnie jestem jestem po 2 lufach NYD-a tego pierwszego feno i aż mnie roznosi :yeahh:

Dodaję foty:





Pierwsza galeria to feno sativowe,druga to 50/50 sativa-indica.
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
powiedz coś więcej sposób uprawy,trening,ile vega ile flo i jakie oświetlenie,ile ma wzrostu na fotach?? itp.pzdr
 
Ostatnia edycja:

KolDerNoi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
39
Buchów
0
Warunki uprawy takie jak w Strawberry Smile.Rośliny rosły w jednym boxie.Zawsze daję 40 dni wega.Reszta jak wyżej.Wys po 40 weg-30cm.Wys po 99flo-85 i 70 cm.Średnica najgrubszego topa 13 cm.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół