nasiona marihuany

Suplementy na siłownie - sprawdzone, działające

Wyszukiwarka Forumowa:

Humterr

New member
Rejestracja
Wrz 20, 2016
Postów
3
Buchów
0
Ja już jakiś czas biorę Somatodrol i mi służy. Jak ktoś chce podbudować masę mięśniową, to odżywka w sam raz.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Dobry temat...sub leci.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
zobaczycie za pare lat skutki uboczne stosowania wiekszosci z tych preparatów szczególnie łaczac w roznych kombinacjach ,gospodarka hormonalna sie rozwala przyjda problemy z erekcja a to z czego jest to robione to juz w ogole nie chcielibyscie wiedziec bo byscie nie przełkneli tego . Gdy pomysle jaki jest cel faszerowania sie tym gównem to sorry ale nie umiem tego zrozumieć..
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
zależy co kto wpie****a, nie koniecznie wszystkie suple są odrazu w fajans ... zgadzam się ze jest to szkodliwe, ale szufladkować wszystkie "suple" ..?? chyba nie
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
BCCA myśle ze raczej nieszkodzi, dwa razy do roku cykl z kreatyny i argininy tez dobrz robi
aaa i 1ml co 5 dni propka na dobre samopoczucie i zwiekszone libido to fajna sprawa <sex>
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Ja już jakiś czas biorę Somatodrol i mi służy. Jak ktoś chce podbudować masę mięśniową, to odżywka w sam raz.


ty ku**a myślisz, ze tu z debilami masz doczynienia, ?
pierwsze primo nic na tym nie zrobisz, poza dziurą w budrzecie bo to placebo
drugie primo, nie wstawiaj linkow do dziwnych stron!
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
BCCA myśle ze raczej nieszkodzi, dwa razy do roku cykl z kreatyny i argininy tez dobrz robi
aaa i 1ml co 5 dni propka na dobre samopoczucie i zwiekszone libido to fajna sprawa <sex>

Dawno takich głupot nie czytałem, bcaa jest głównie dla ludzi ktorzy trenuja na czczo etc, kreatyny się nie cykluję tylko bierze codziennie po 5 g.(kreatyna monohydrat jedyny suplement który mogę polecić i może izolat białka na redukcji) 1 ml TEST PROPA CO 5 DNI!!? W trzecim-czwartym dniu już go będzie 0 w twoim organizmie, takim czymś nie zrobisz żadnego przyrostu tylko ci skaczą hormony jak głupie góra dół i sobie zablokujesz swoja naturalna produkcje testa. A argininy każdy kulturysta ma w nadmiarze i suplementuję l lizynę żeby go zbić.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
To jest forum konopne i raczej nie bede sie rozpisywał o cyklach sterydowych i jak nalezy się kłuć.
Z tego co widzę to kolega jest miłośnikiem dupki jak sitko a do tego opuchniętej z każdej strony :freak:
Pisałem to jako żart w kontekście libido a nie robienia masy.
Bcca na start ok ale przed i po treningu to podstawa by chronic nasze mięsnie.
Co do kreatyny to moje zdanie jest takie że 2-3 razy do roku max można sie doładować. Branie jej cały czas jest totalna bzdura bo zmniejszamy jej działanie i nie ma takiego kopa po niej. Jestem starej szkoły i za moich czasów sie robiło jeszcze tzw nasycenie od którego sie już odchodzi.
Monohydrat ok jak chcesz nabrac wody i wyglądać jak balon...
Co do izolatu to zgodze sie że na redukcji jest wskazany.
Można by tak dyskutować dużo ale nie o tym jest to forum...
 

darkside

Active member
Rejestracja
Sty 25, 2015
Postów
32
Buchów
0
Większość odżywek to placebo. Moim zdaniem dieta jest najważniejsza do tego dobry plan treningowy i regeneracja. Można dorzucić kreatyne i białko w celu urozmaicenia diety.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół