nasiona marihuany

Amfetamina + Crystal + Kox + jakiś drops

Wyszukiwarka Forumowa:

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
no co zrobisz? nic nie zrobisz...

ja im mówię, niech robią sobie co chcą, wyrażam tylko swoje zdanie.
 

GreenSmile

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
128
Buchów
0
Pie****icie ja na sylwka o***ałem 2 granaty około 180 mg extasy sztuczke szybkiego na poprawke mitsubiszi około 200 mg extasy i supermena 200 mg extasy do tego opór wóda zwała ***neła dopiero 4 stycznia i miałem ja do 30 stycznia jak sie bierze trzeba znac konsekwencje a szczególnie pixy z czysta extasy która niszczy endorfiny tzn po wzieciu wykorzystuje wszystkie dlatego taki błogostan a pózniej piz*a brak endorfin załamka stan depresyjny leki strach koszmrne sny w połaczeniu z szybkim 2 razy mocniej. po takim mixie stan depresyjny do 3 tygodni powód ? brak endorfin ..mózg potrzebuje 2 tygodni zeby odbódowac choć połowe i potrzebuje w ch*j snuuu zeby to zrobił co u mnie jest nadzwyczaj ciezkie hahah :) wszystko da sie przezyc, wszystko dla ludzi z głowa ps pixów od sylwka nie tykam przerosło psychike haha może za rok ale banie niezapomniana lot na całe życie 400 mg extasy na raz odkrycie zakątków chorej bani jaką mamy wszyscy :)
 
S

Statysta

Guest
:coke-smiley-emotico:ecstasy-smiley-emot + :flower: = :running-around-smil

Ale jazda, zejście pewnie zapadło w pamięć he
 

GreenSmile

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
128
Buchów
0
Stary codziennie miałem napady leków paranoi smutku płaczu w nocy w dzień potrafiłem sie załamac i płakac bo cukier sie wysypał jeden wielki dół nie do zapomnienia zwała a najgorsze było chodzić spać bo sny nie różniły się od rzeczywistości i sie mieszało wszystko i tak 3 tygodnie masakra bałem sie ze juz mi zostanie i ześwirowałem przestroga nie mozna az tak mieszac a buchy tylko pogłebiały ten stan jak zapliłem to płakałem haha smieszne to ale tak było masakra normalnie nie zycze nikomu takiego zjazdu ziomek 4 dni nie wynurzał sie z pokoju ryczał w poduche jak dziecko haha
 

tulipanek

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
111
Buchów
0
(Offtop) - Was niektórych też dziwią ludzie, którzy wchodzą na trip reporty innych używek i odpowiadają tam w stylu "ALE PAJAC, CO TY CPASZ???????? TYLKO MERRRY TYLKO NATURALnA LECZY ZAPAMIENTAJCIE LUDZIE", ja wiem, że forum przeznaczone uprawie ale po to jest ten dział... Zobaczcie sobie inne tematy w tym dziale, w ich te odpowiedzi xDDDD

A co do trip reportu to masz łeb człeku, mogłeś trochę rozwinąć to, ale rozumiem jeśli pamiętasz to jak przez "mgłę" :D
Ja na czysto od miesiąca, nawet nie jaram. Peace.
 

SLU.

Active member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
28
Buchów
0
hahaha gosciu za duzo tego..PS : mam takie pytanie czy krople do oczu pomagaja w zwalaczeniu naszych zrenic ? Mam takie cos po amfie ze jak wchodze do ciemniejszego pomieszczenia to oczy wielkie w kosmos a jak w jasniejsze to robia sie małe , wie ktos jak temu zaradzic ?
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Krysztal alfa, pentek, 3mmc? Cos z beta-ketonow czy raczej pod MDMA?
 

THC

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
70
Buchów
1
Ja właśnie po kresce. Nie jest za***iście ale nie jest źle pogadać można troche przeleżała ta feta i dlatego hehe taki typ że po niej strasznie radosnym się jest hehe dobre.



poprawka miała spozniony zplon hehe ale dobre pogadalem sobie troche z ludzmi
 
Ostatnia edycja:

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
jakbyś walnął 7g fety, 1g koksu, 1g crystala to byś już dawno nie żył, diler Cię w chu*a zrobił :sunny:

no chyba że masz tolerancje na poziomie jakiegoś dworcowego ćpuna ;)

Stary mialem 10 kabana i 20 paluta z ziomkiem w nie cale 24h opie****ilem i jakos zyje a to byla moja druga przygoda z proszkiem , mialem w ch*j przskoki w czasie czulem jak by minuta minela a w rzeczywistoci bylo to 30 minut .

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

Krysztal alfa, pentek, 3mmc? Cos z beta-ketonow czy raczej pod MDMA?

Pvp i pentedron dobrze wspominam :p tylko zawsze mnie taka dziwna faza z poczatku bierze na srake a w rzeczywistosci mi sie nie chce ...xd
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Na amfetaminowe zjazdy i nie tylko nie ma nic lepszego niz Benzodiazepiny , warto sie wybrać do lekarza od czubków po receptę na relanium czy clonazepam paczka na rok styknie jak sie tylko w tym celu uzywa , w rekreacyjnych celach odradzam używanie szybko uzaleznia , łykasz tabletke i shizy znikaja i spisz jak dziecko , wiadomo jaka jest zwala na amfie mucha zabzyczy i juz nie spisz szkoda sie meczyc , najbardziej szkodza maratony ciagi i mixy a 1konkretna krecha raz na jakis czas praktycznie nie szkodzi mi .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół