nasiona marihuany

Amfetamina + Crystal + Kox + jakiś drops

Wyszukiwarka Forumowa:

CannaBit

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
25
Buchów
0
Substancje: Amfetamina , Crystal , Kox , jakiś drops gratis od dila

Dawka :
Amfetamina - 7g
Crystal - niby 1g ale wyglądało jak 0.6
Kox - niby 1g ale wyglądało jak 0.6
jeden drops nie wiem co to było dał to brało się ;)

Metoda przyjęcia: do kichawy

Czas w jakim zostało to spożyte to 2.5 dnia w 3 osoby

Set & Setting: plany imprezy niezrealizowane zakończone chorymi akcjami i błąkaniem się po lesie z ziomkami :joker:

To zaczynamy jest piątek rano 9 wstaję i do sklepu i spotykam ziomka coś tam pod nosem gada że w sklepie nowa dostawa jest i ma dobre to gonimy ja na początek biorę 2g szurania z spotkanym ziomkiem się rozstaje i idę do innego znajomego na skosztowanie tego smakołyku

jest około 13 goz na początek po małej kresce niby nic to szybko kolejna po jakiś 10 min zaczyna działać
gadatliwość mocno wzrasta cały czas nawijamy jak katarynki nawet nie wiem o czym ale wtedy wpadliśmy na dziwny pomysł wybrać się na panny do towarzystwa nie mogłem się oprzeć temu i o goz 17 pojechaliśmy
przed wyjściem trzeba było coś zjeść bo została jeszcze resztka

około 19 byliśmy już u panienek powiem wam nie czułem przez tą goz zmęczenia a doszła z 3 razy aż w szoku byłem

i teraz się zaczyna jazda 21 goz znajomy dzwoni że ma coś dobrego ja z z kumplem jadę a na miejscu zachciało nam się jechać na imprezę 60km dalej

złożyliśmy się na towarek
Amfetamina 5g
reszta chyba po 1g albo 0.6g nie byłem w stanie dobrze ocenić

poszliśmy jak gimby w krzaki proszki pomieszaliśmy tablete pokruszyliśmy i też tam została wpakowana

te 3 kreseczki na telefonie fajnie wyglądały ja pierwszy skosztowałem tego i na sam początek cała szyja mi zdrętwiała razem z głową masakra
po 5-10 min czuć było jak wchodzi trudne do opisania to jest lekko słabo na początku mi się zrobiło potem KOP
jak by to napisać GoD MODE wyrwało z papci wszystko co sobie wymyśliłem mogłem zrobić

Poszliśmy na autobus sprawdzamy rozkład nic nie jedzie to co robimy ja z buta wszyscy się zgodzili :pl:
dalej pod sklepem jakieś typki były autami to podbijamy do nich i zagadujemy czy nie jadą gdzieś na imprezę
nie jechali

a my z buta po autostradzie w środek nocy
na stacji kupiliśmy browarki ale nie pomogły gdyż nie było nic śliny w ustach strasznie suszyło
dostaliśmy się do lasu krążyliśmy w nim całą noc nie zwracając na to gdzie idziemy po drodze śpiewając i puszczając sobie muzyczki z telefonu

jest sobota około 10 rano gdzieś na zadupiu nie ma sklepu nie ma nic
każdego suszy :pl:

jeden ziomek specjalnie pobierał nawigacje na telefon bo chciał trafić do sklepu

goz 17 trafiamy na jakiś sklep pakujemy w plecaki browarki i idziemy dalej na imprezę :pl:

nawet ta nawigacja nie pomagała ciągle chodziliśmy po jakiś zadupiach

około 2 w nocy zostało po ostatniej kresce i po tej ostatniej zbladłem i poczułem w klacie coś ale nie zemdlałem ani nic fart
ale za to już się pojawił bad trip widzieliśmy drony w lesie że nas obserwują latają za nami inne dziwne rzeczy horror
około 5 rano zobaczyliśmy w oddali stacje PKP i włączyła się nam nowa misja Do Domu ;)

Po tej akcji byłem chory 6 dni i
3 miesiące jakieś uszkodzenie nogi
a kolega zdradził żonę :zombi:

Sorka że tak chaotycznie to napisane ale tego nie da się oddać słowami
 

DobryWeed

Member
Rejestracja
Lut 24, 2015
Postów
17
Buchów
0
Chodziliście po autostradzie?
Ja nic nie wcigam z powodu problemów z nosem, zatokami.
Podobno Mj otwiera drogę do innych narkotyków, w moim przypadku im cześciej pale tym mniej mam ochotę na cos innego włącznie z alko i szlugami.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Skoro piszesz tak chaotycznie w sobote przed 7 rano, to znaczy, że musiałeś nie spać, a to z kolei znaczy, że znowu coś waliłeś w nochal :) Ludzie dbajcie o zdrowie, bo macie jedno. Feta, koks, kryształy i piguły zmieszane w jedno :shock: Podziwiam. Chociaż nie, nie podziwiam, a ubolewam nad Twoimi wyborami. No ale nic mi do tego. Zdrowia życzę.
 

bepower

Active member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
26
Buchów
0
Szkoda mi Cie chłopie... coraz wiecej cpunów wsrod nas
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Szkoda mi Cie chłopie... coraz wiecej cpunów wsrod nas

Przytoczę kawałek tekstu który mi się przypomniał co do Twojego postu : "patrzysz na k***ę, myślisz to ku**a, sam jesteś ku**ą, dla kogoś tam". Nie bierz tego dosłownie.

Co do wątku, dziwnie opisałeś trip, ciężko z niego wywnioskować tak naprawdę jaki miałeś wtedy klimat.
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
jakbyś walnął 7g fety, 1g koksu, 1g crystala to byś już dawno nie żył, diler Cię w chu*a zrobił :sunny:

no chyba że masz tolerancje na poziomie jakiegoś dworcowego ćpuna ;)
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
dobra, mój błąd wpadłem i nie doczytałem, myślałem że tu jakieś kolejne ćpunowskie opowiadania o kosmicznych dawkach, ale to i tak porządny sort na pewno nie wali się w takich ilościach i takich miksach co on podaje, o ile wiesz co mam na myśli pisząc ,,porządny sort"

w ogóle nie widzę sensu zakładania konta z 8 postami i wypisywania tutaj takich rzeczy na starcie...z hypka go wygonili czy co? bo nie kumam
 
Ostatnia edycja:

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
oj nie gadaj pierdół czy se robią mixa czy nie to ich sprawa a porządny sort to się wali bez przerwy dopóki się nie skończy :sunny:
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
jakbyś walnął 7g fety, 1g koksu, 1g crystala to byś już dawno nie żył, diler Cię w chu*a zrobił :sunny:

no chyba że masz tolerancje na poziomie jakiegoś dworcowego ćpuna ;)


Dawka :
Amfetamina - 7g
Crystal - niby 1g ale wyglądało jak 0.6
Kox - niby 1g ale wyglądało jak 0.6
jeden drops nie wiem co to było dał to brało się

Metoda przyjęcia: do kichawy

Czas w jakim zostało to spożyte to 2.5 dnia w 3 osoby

wez sie oarnij i poczytaj
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
Dawka :
Amfetamina - 7g
Crystal - niby 1g ale wyglądało jak 0.6
Kox - niby 1g ale wyglądało jak 0.6
jeden drops nie wiem co to było dał to brało się

Metoda przyjęcia: do kichawy

Czas w jakim zostało to spożyte to 2.5 dnia w 3 osoby

wez sie oarnij i poczytaj

niech on się ogarnie i zmniejszy działki albo zmieni dilera :sunny: wyjdzie zdrowiej i bardziej ekonomicznie, a tak to jeszcze ktoś z niego weźmie przykład, myślisz że mi się chce czytać tą całą kupe farmazonu? po co on pisze 7g? żeby przyszpanować ile to mieli siuwaksu ? :D

I TO JESZCZE W KRZAKACH? Ja pie***le :D wstyd!

już mnie kolega wcześniej poprawił, ale razi mnie w oczy jak widzę ile to człowiek jest w stanie przyj***ć żeby było dobrze, nie ważne gdzie, nie ważne o jakiej porze byle się zaj***ć i była wixa :)

niczym innym niż to jakim on jest ćpunem nie zabłyśnie na tym forum ;)

a róbcie sobie co chcecie! wyrażam w ten sposób tylko swoje zdanie
 
Ostatnia edycja:

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
jestes zryty to fakt bleee 3 osoby w 60h nie dadzo rade tego przerobic? zalosny jestes nie trzeba ćpunów to zazywac w 3
mam z cb polewke Nyah_Binghi_Man
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
i bardzo dobrze, bo ja to dla polewki piszę i mam beczke z Ciebie jak się gorączkujesz :D ja tego nawet nie tykam, dajcie spokój z prochem ;)
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
i bardzo dobrze, bo ja to dla polewki piszę i mam beczke z Ciebie jak się gorączujesz :D ja tego nawet nie tykam, dajcie spokój z prochem ;)

Srasz żarem, kolesie sobie ***nęli bo chcieli, zabronisz? Krzywdę komuś zrobili? Dla mnie wciąganie takich rzeczy to świństwo ale jak chcą to co zrobisz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół