nasiona marihuany

Clubing - kultura klubowa - Technikum Mechanizacji Muzyki...

  • Autor wątku Usunięty 58869
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
To jest muzyka klubowa luje-

 
C

chrabonszcz

Guest
za***isty temat,

ktoś może kojarzy w którym roku --- TO --- wypuścili na rynek?

zawsze miałem muzyke w tamtych czasach z trackitdown.net [stona dla di-dżeji z nowinkami]
ale w sumie jeszcze nie sprawdzałem czy na niej w ogóle to jest, bo pare numerów usunęli które znam z tamtej strony i sampli :sunny:

chodzi o to, że kiedyś kumpel ćpun mnie wrobił w mix LSD x 2-CB/MDMA x parę łysiczek i miałem takiego strasznego bad tripa, że w sumie do tej pory od czasu do czasu mi się objawia stres pourazowy :sunny: ostatnio z bezsenności sobie przypomniałem parę faktów z tamtej wycieczki jak telefon do ziomka, i jak za pare dni mu dzi ękowałem za ogarę twierdził, że wcale nie dzwoniłem :sunny:
tak samo numer o który pytam mnie stawiał do pionu w tamtym bad tripie..
niby piszą że august 2008 co się zgadza z czasem ale czy na pewno bo chce wrócić do siebie :sunny:


i tu drugi kawałek ale jak już z pogardą/uprzedzeniem patrzyłem na mieszanie co podpadnie :sunny: czy może przed, w każdym razie z czasów psychonautyki.. i epizodów z osobami, które miały ogarniać mnie :sunny:



e: tu też dobra tripmuza, w klimacie w/w, sapel/promo, to chyba jedno z tych co z tracka usunęli




-------------------

e sie rozpisałem na temat staroci co mam na pcv'kach... kurde godzina szukania linków któych prawie nie ma w ch*j bo sie acc wylogowało...


2 pozycje najlepsze z moich klasyków na których się uczyłem grać :

2str

i to, jeśli ktoś znajdzie całą nawet w pedalskim 320kbps dawać mi tu linka :sunny:
jeden numer chyba remaster zawiera podprogowy przekaz growerski na temat deszczu i gdzie ma padać :sunny:




ps mam jeszcze z 3 kilo whitelabeli ale to takich co nawet nie ma na jutubie, bym musiał deka ogarnąć żeby to zgrać. stary belt poszedł drożej niz kupiłem :sunny:

pozdro dj chrabia :sunny:



---------------------

edit x --- wex tego nie kasuj bo to aktualnie jedyna backup z moich zapomnianych wspomnień :sunny:

jak coś polecam strone trackitdown.net, są na niej wszystkie hity, sam w swoim czasie z niej bralem kawalki co byly pużniej w "a stejtach " albo innych setach a miałem je w tym samym czasie co ci ---"artyści"--- :sunny:


---------------------------

i masz jeszcze to: sirenz : na plejerze trakitdałnowym : 1:14-15 --- 2:12 --->start ///// gat: techtrance/////

[video]https://www.trackitdown.net/track/klonez/sirenz-original-mix/trance/9675781.html[/video]


edit x : i afrodita org mix se obczajcie :sunny: pół klimat music-instructor pół nowości padowo-fx'owych

https://www.trackitdown.net/track/the-brainkiller/afrodita-original-mix/breaks/9745267.html
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół